عکس قاتل اهورا و صحبتهای پدر پسربچه :خودم حکم اعدام را اجرا کردم

عکس قاتل اهورا و صحبتهای پدر پسربچه :خودم حکم اعدام را اجرا کردم

مـــیلاد قاسـمی پدر اهورا ۲ سالـه در گفــتگو با خبرنــگار رشـت۲۰ در خصوص اعدام قاتـــل اهورا گفت: سحرگـاه امروز در شرایطـــی که مادر قاتل و همسر سابـــق قاتــل به همـراه برخی از اعــضـای خانواده وی در ورودی زنـدان لاکــان رشــت برای گرفتـــن رضـــایــت آمــده بودنــد امـا قاتل در هنگام اجرای حکــم هیــچ درخواسـتـی برای گرفــتن رضـــایـــت و بخــشــش نکـــرد و بنده شخـصاً حکــم را اجـــرا کردم.

عکس قاتل اهورا و صحبتهای پدر پسربچه :خودم حکم اعدام را اجرا کردم

وی با بیان ایـــنـــکه برخی از مردم که قصد حضور در محل اعدام را داشـــتـــند نیـز مقابل ورودی زندان لاکـان حضور یافته بودنـد، گفت: در زمــان اعدام تنـهـــا مادربـزرگ پدری اهورا، بنـده، وکیل بنده و جمعی از مسئولیـن زنـدان و دادگستــری حضور داشتــنــد و مادر اهورا و وکیــل مادر اهورا نیـز در محـل اعـــدام حاضـر نشدنـــد.

پدر اهورا تصریــح کرد: اگـرچه تلـاش بســـیــاری از جانـب بنده و وکیــل بنــده برای اجرای حکم در ملـــا عام صورت گرفتـــه بود تا درس عبـــرتـــی برای سایــریـــن باشــد، اما متـــاســفانـــه بنـا به دلـــایــلــی ایــن کار انجـام نشد که در آیــنـــده در این خصوص بیشـــتــر صحــبت خواهم کرد.

آیا کسـی میــ‌پرسـد که چرا مادر اهورا در آخـریـــن دادگــاه اهورا هم حاضــر نشـد؟ آیــا کســـی میــ‌پرسد که چرا در هنـــگـام اجـــرای حکـم اعدام قاتــل اهورا در محـل اجـــرای حکم حضور نداشت؟ قاتـل اهورا در زنــدان گفـتـه بود یک شب ایـن بچــه ۲ سالـــه را نیمــه شب از خانـه بیــرون کرده و مادر اهورا هیـچ کاری در ایـــن هنـگـــام انــجـام نداده بود.

قاســمــی که شرایط روحی منــاسبی نداشــت در پایان با قدردانی از مردم گیــلــان و سراسـر کشور که با ابـراز همدردی در این مدت این خانواده داغـــدار را همراهـــی و پشـتیـبــانــی کردنـــد، از عزیزی فر، وکیـل خود نیـــز تشـــکـــر کرد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.