عکس قدیمی شبنم قلی خانی در روز معلم

شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون دیروز عکسی از دوران دبیرستان خود در صفحه شخصی اینستاگرام خود قرار داد که بسیار عکس زیبا و جالبی است او در بین دوستان خود و یکی از دبیرانش می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس قدیمی شبنم قلی خانی در روز معلم را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: شبــنـم قلی خانی بازیـــگر سریـال آنام به تازگی عکــسی در اینســتاگـــرامــش منـتــشر کرده اســت که او را در کنـــار دبـــیـــر ,دوران دبیــرســـتانش نشـــان می دهد.او با انتـشـار این عکـــس یادی از دوران مدرسـه خود کرد ,و از همه معلــمـــان زحمت کش ایران و به خصوص معلمـان خود تشکر کرد.
شبـــنـــم قلـی خانـــی بازیگــر

شبـــنم قلـــی خانـی بازیـــگــر در ایـــنســـتـــاگـــرام نوشت: «برای من که چنــد سالــی اســت تدریــس میکـــنـــم معلــمــی محـــترمـترین شغل و پاکــترین,هنر است و همیشــه معـــلمهـای خوبم رو از یاد نمــیبرم، در طول تمـام ایـن سالها بهــترینهــا، به من یاد دادند،

امـــا در این بین دو معـلــم رو هرگز از یاد نمیـبـرم، خانـم نوذری معـــلـــم اول دبستــانـم و آقـای عطــار دبـیـر ریاضـی دبیـرســـتـــانم،گرچـه از هر دو بیــخبـــرم ولی امـــیـــدوارم هر کجـــا که هســتـنــد سالم و شاد باشـــنــد.»

جالب اســـت بدانـیـد نکـــات خوانـدنـی از زندگــی شبـنـــم قلی خانی

دارای دیـپــلم ریـــاضی فیـــزیـــک اسـت. در دانــشـگـاه در رشتــه تئاتر قبول‌ شد و گرایش طراحـــی صحــنـــه را برگــزید.

در کنکور کارشنـــاسی ارشـــد در گرایش کارگردانی تئاتــر مشــغول به تحصیل شد و هم ‌اکنون فارغـ‌ الــتـــحصـیل شده ‌است.


شبـــنـم قلـی خانی در دوران دبــیـرستان

بازی او در تئاتـر آنتـیـــگونه در تئاتر شهر تهران مورد توجه شهریار بحـــرانی قرارگــرفت تا در فیـلــم سینــمـــایـی مریـــم مقدس,به کارگردانی وی حضور داشـــته باشــد.

از سال ۱۳۸۲ عضو هیئت علـــمی دانشـــگاه آزاد اسلامی بود و به آموزش بازیگری و تئاتر میـ‌ـپرداخــت. وی هم‌ــچنــیـن بازیگـــری ,به کودکـان را برای چنـدیـــن سال در یک مؤسسه فرهنـگی تدریس میـ‌کرد.

او اســـتـاد کارگردانـــی تئاتـر از دانـــشـگــاه آزاد اســلــامی تهـــران اســـت و لیـــســـانـس طراحی صحنه را از دانشگــاه آزاد اسلامی تهـــران ,دریافــت کرده است.
دلیل مهـــاجـــرت شبـــنم قلی خانــی به اســتـــرالـیا

به علـت کار شخصــی همـسرش و ادامه تحــصیـــل در مقطــع کارشـــناســی ارشــد رشـــتـــه کارگـــردانی تئاتـر از ابتدای سال ۹۲ ,به استــرالیـــا نقــل مکان کرد و هم اکنون به ایـران بازگــشـــته و زنـدگــی می‌کـنــد.

او در این باره گفـتـــه بود: « به دلـیـــل شغــل همـســرم چهـار سال در ایران زنــدگـی نکردم و از طرفی شرایط تحـصــیـلی که در رشتــه ,کارگــردانــی و فیــلـــم داشتـم باعث دوری‌ام از تلویزیون شد. در این بیـــن خداوند به من فرزندی عطا کرد ,

که مشـغول نگــهـــداری از او بودم اما تنهـایی و غربت برایـم واقــعـا سخـــت بود و نمــیـــ‌ــتوانـــســـتــم تحمــل کنم تا اینــ‌ـــکــه در,فروردیــن سال ۹۵ به ایـران بازگـــشـــتـــیـــم».


شبنـم قلـــی خانی در سریال آنـام

نویسنــدگــی و کارگردانـــی چندین فیـــلـــم کوتاه و مستـنـــد را بر عهـده داشـــتـــه ‌است. در سال ۱۳۸۲، او نخـستین فیــلم کوتاه خود,به نام واقـــعـیـت یک فروشنـده خیــابـانـــی را کارگردانـی کرد.

«آنـام»، «پنجــمـــین خورشید»، «سرزمین کهـــن»، «پنج کیلومتـر تا بهشـــت»، «اولیـــن شب آرامـش» و «مریم مقـدس» از معـــروف تریـــن ,سریال های تلویزیونی شبنم قلی خانـــی اســـت.

شبنـــم قلــی خانــی به عنوان یکی از سفــیـران محـیـط زیـــست در پنـجــمـــیـن جشــنواره بیـن‌ الـمــلــلی فیـــلــم سبـــز انــتخـــاب شد.

شبنم قلی خانی

او دربــاره علـــایق خود گفتـه اســت: «فیلـم دیدن و کتـاب خوانــدن و مسـافـــرت، کار نوشتن را خیلی دوست دارم، داستـان کوتاه ,و طرح فیــلـــمنــامه می نویسم الـبـــتــه فقـط برای خودم و زمانـی که بخواهم کار کنــم.»

قلـــی خانـی در خصوص بازیـــگران مورد علـاقه اش گفتـه است: «خیلـی ها را دوست دارم؛ خانم معتـمــدآریـــا از بازیگـران مورد علاقــه ام,ــهسـتــند. از میــان جوان تر ‌هـا بازی مریـــلـــا زارعی در شیـــار ١۴٣ را دوست داشتـم بیـشـتـــر بازی های خانـــم لیـلـــا حاتمی,را دوست دارم از بیـــن بازیـگــران خارجی کسی که همـــیـــشـــه دوستــش دارم خانـم مریل استـــریــپ است».

عکس قدیمی شبنم قلی خانی در روز معلم

مطالب مرتبط:

تیپ خفن شبنم قلی خانی در باغ ارم شیراز + تصاویر

تیپ خفن شبنم قلی خانی در نمایش چشم ها

عکس زیبای شبنم قلی خانی در سریال آنام

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.