عکس لایی امیری به پیکه | واکنش پیکه به لایی امیری

وحید امیری در یکی از صحنه بازی جام جهانی اسپانیا و ایران یک لایی بسیار دیدنی و زیبا برای پیکه زد که پیکه در جایش میخ کوب شده و به وحید امیری نگاه می نمود پیکه از این حرکت تکنیکی وحید امیری شگفت زده شده بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس لایی امیری به پیکه | واکنش پیکه به لایی امیری را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: تــیـم ملـــی فوتبــال کشورمــان در دومیـن دیــدار خود در مرحلـه گروهی جام جهـــانـــی 2018 روسیه به مصـــاف تیـم ملی اسپانـــیــا رفـت و با نتــیجـــه یک بر صفــر شکست خورد.

وحید امیـــری بعــد از دیـــدار با اسپانیــا و شکست تیــم ملـــی در ایـــن دیـدار گفـــت:اسپـانـــیا بهــتـــرین تیــم دنـــیا اســت و بازی سختی داشـتیــم. همه یک فکـــر دیـگـر می کردنـــد اما فوتبـــال خوبی بازی کردیم و می توانــستیــم بازی را مســـاوی کنـــیم امــا زیـبایــی فوتبـــال به همیـــن اسـت و امــیـــدوارم بازی آخر جشـــن صعود بگیریم.

در یکی از صحنــه های این دیدار اتـــفاق جالـبــی رخ داد، آنــهـم زمانـی بود که وحیـد امیــری توپ را از بین پاهای جرارد پیـکه مدافــع تیـم ملـــی فوتبـــال اسپـــانیـا عبور داد.


لایـی زیـــبـای وحیــد امیـری به پیـــکه

مهـــاجـــم تیــم ملــی دربـــاره لایی تمـــاشایی به پیکـــه تصــریـــح کرد:لایی زیـبــایـی فوتبـال است و در فوتبـال رخ می دهـــد. ای کاش آن موقعیت تبدیـل به گل می شد.

امیـری در پایان درباره شانــس صعود تیــم ملی و شادی مردم خاطـر نشـــان کرد:مردم کشورمان بایـد به تیم ملـــی یکـدســت خود افتخار کنـنـــد. هیــچ چیـز از ارزش های ما کم نشد و همه امـــیدوار هسـتــیم تا پرتـغـال را شکسـت دهیــم.

بازتاب لایــی خوردن پیـکـــه از “وحید امــیـــری”

تیــم ملـی ایـران در دیـــدار مقــابــل اسپانـــیا با یک گل تن به شکـــســت داد.

در یکی از موقعـــیـت های خوبی که نصیـــب ایران شد، امــیری با لایـــی انـــداخــتــن به جرارد پیـکه و عبور از او، سانـــتری تمـــاشایی روی دروازه اســـپـانــیــا داشت که طارمی با ضربه سر ایـــن توپ را به بیـرون زد.

تــصویرلایـــی دیـدنـی وحید امیـری به پیکه

سایـــت آس اسـپـــانــیـا به انتشـار ایــن ویدئو پرداخت و نوشت که بهــتـــریـن شانـس ایران برای به تساوی کشانــدن بازی مقـابل اسـپانــیـا هدر رفت.

عکس لایی امیری به پیکه | واکنش پیکه به لایی امیری

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.