عکس لیلا بلوکات با صندل مجلسی و مانتو شیک

لیلا بلوکات به تازگی عکس های بسیار زیبایی را از تیپ تابستانی خود در فضای مجازی منتشر نموده است این بازیگر معروف همیشه شیک پوش و خوش استایل می باشد و از لباس های مدل جدید و شیکی در ملاعام استفاده می نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس لیلا بلوکات با صندل مجلسی و مانتو شیک را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی متولد سال ۱۳۵۹ در تهران است . او مدرک لیسانس در رشته طراحی فرش دارد . لیلا بلوکات دو برادر و یک خواهر دارد. خواهرش مدیریت ایرانگردی و جهانگردی خوانده است و برادرش هم نقشه کشی صنعتی خوانده است . او مجرد است و درباره ازدواج گفته موضوع ازدواج در اولویت زندگی امروز من نیست،و معتقدم ازدواج از موضوعاتی نیست که روی آن برنامه ریزی داشت و ناخودآگاه افراد را درگیر خودش می کند.تصویری از تیپ تابستانی لیلا بلوکات را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

تیپ تابستانی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات با انتشار این عکس در صفحه اینستاگرامش نوشت: “تو به من “توجه” نمیکنى،

من یک نفر را میخواهم،که تمامِ حواسش جمعِ من باشد” این را گفت و رفت… بى خبر از اینکه تمامِ خیالم هر صبح هر شب هر روز بى صدا، پرسه میزد حوالىِ خیالَش… سوادِ نوشتن داشتم، زبانِ گفتن هم، ترس داشتم اما… هر چه بود، بى صدا در دلم میگذشت… سالها بعد، کنارِ کسى خواهد بود که روزى هزاران بار تصدقش رود، خیالش اما، جاىِ دیگر پرسه خواهد زد

عکس جدید لیلا بلوکات


تیپ تابستانی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.