عکس مائده هژبری دختر رقاص اینستاگرام که دستگیر شد

مائده هژیری یکی از رقاص های اینستاگرام که در ایران سکونت داشت توسط پلیس فتا دستگیر شد او ستاره اینستاگرام بود و صدها هزار فالور در پیج خود داشت برای فالورهایش می رقصید تا فالورهایش زیاد شود بعضی از افراد در اینستاگرام کارهای جالبی را انجام می دهند که فالور و لایک جمع نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس مائده هژبری دختر رقاص اینستاگرام که دستگیر شد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

بــیوگرافـــی مائده هژبـری

بیوگرافـی مائده هژیری با رقـــص هایـی از خود که در صفـحه ی مجـازی اش در شبـکـــه ی اجـتمـــاعی ایـنســتا منــتـــشر میــکرد و دنــبال کنـنـده و فالوور های خیـــلـــی عظـــیمــی را دور خود جمع کرده و برای آنهـــا کلــیپ رقص مائده هژبــری را می گذاشــت .


اینــستــاگرام مائده هژیری

در شبـــکـه های اجــتـمــاعـــی خبری مبنــی بر بازداشـــت و دســتگیـری دخـــتری که کلیـــپی از عکس های خود را در ایــنســتاگـرام منـتــشر می کرد، بازتاب های گسترده ای بر سرزبانـهـا افـتاده اســـت.

مائده هژیری نام دختری اسـت که گفـتـــه می شود بازداشت شده اســت.

گفـتـــه می شود مائده هژیری مربـی رقـص است و در رشـــته ورزشـــی پارکور هم فعالـیت دارد.


کانـــال تلگـــرام مائده هژبــری

مائده هژیری کیـســـت این روزهـــا خیـــلـــی ها دنــبال اطـــلاعـــاتـی درباره ایـــن شخـــص هسـتنـد که دستـــگیـــر شده توسط پلـیـــس فتـا و ایشـان در تلــگــرام هیـــچ کانــالـی ندارد و اطـــلــاعاتی خیلـی کامـــل دقــیق از محل زنـدگـــی و خانواده ایـن فعلــا در دســـتـــرس نیست.

زندگـیـنــامــه مائده هژبری

اطـــلاعـــاتی دقیــقـاز منابــع معتبــر از سن مائده هژبـری در دسترس نیســـت و همـچنـــین متولد چه سالی هســـت

در دستــرس نیـــست به محــض دریـــافت در ایـــن پســت به روز رسـانی میـکــنیـــم.

مائده از جمـــله افــرادی هستـنـد که با صد‌ـها هزار طرفدار

صفــحــه ایـنســتاگرام خود را از دست داده انـــد و تمام عکســ‌هـا و ویدیو‌هـای آنـ‌ــهــا پاک شده اســـت.

ایـن روزها شاهد بیـــشـتـر شدن این دستور که به جای عکس پروفایل و به عنوان یک پسـت جداگــانـــه در صفحـــه‌ـهـــای ایـــنستا ایـــن افـراد منتـشـــر شده از ایـن قرار اسـت: «ایــن صفـــحـــه حسب دســتور مقـام محترم قضــایی به علـــت انـتـشـار محتوای مجـــرمانه مسدود گردیـد» به خاطر پســـت های ایـن صفحات و ترویج بی حجـــابـــی رقم میــخورد و ایــن متن در پروفایــل آنهـــا قرار گرفــته و بســتـه میـــشود.

بازداشــت مائده هژبری به جرم انتـشـار کلــیپ های رقص

چنــدی پیـش که سردار کمـال هادیانفــر، رئیس پلــیــس فتــا، در یک نشست خبـــری از بررســـی پنجاه هزار صفحـــه اینستـاگـــرامـی با محتوای مستــهــجـن و مبتذل خبر داد و گفت: اقـدامــات پلیـــس فتـا برای شنــاســـایــی ادمین ایـــن پیــج‌ها در حال انجـــام است و به محـض شنــاسایی دســتگـــیر میـــشوند.

فعــالیت در رشـتـــه ورزشی پارکور

وی چنـــدی پیــش در یک تیـم بیوگرافـــی ورزشـکـاران به نام پابـــرجــا فعالیت داشتـــه و بعـضـــی اوقات نیز به عنوان نمـــایــنده نیز از او یاد میشـــده و به برنامه های مختــلــف نیــز از طرف تیــم نمایــنده میرفـــت و خیلـــی پارکور کار ماهـری بود.

مائده هژیری

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.