عکس مهران مدیری در کنار شیلا خداداد

شیلا خداداد به تازگی عکس بسیار زیبایی را در فضای مجازی منتشر نموده است او در کنار مهران مدیری کارگردان و بازیگر می باشد شیلاخداداد کارنامه بسیار درخشانی در هرصه بازیگری دارد او در سریال گلشیفته نیز به ایفای نقش پرداخته است که بسیار نقش زیبایی دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس مهران مدیری در کنار شیلا خداداد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: شیلـــا خداداد بازیـــگر معـروف ایرانی متولد سال ۱۳۵۹ اسـت که او با بازی در نقــش سیـــتــا در سریـال مســـافـــری از هنـد به شهرت رسـیــد . شیلا خداداد در یکـــی از برنـــامـــه های دورهـمـی حضور داشـــت و با مهران مدیـری گفتـــگویی داشت . او درباره نحوه اشـــنایی با همســرش گفتـه که همـســـرش فرزین سرکـارات جراح متخصص زیــبــایــی است و شیلا خداداد هنگام جراحـی زیـــبایی بیـــنـی اش با او آشنــا شده و ازدواج کرده است . در ادامــه عکســی جدید از مهـــران مدیــری و شیـلا خداداد را مشــاهده می کنیـد.


مهـــران مدیـری و شیلـــا خداداد

شیلـا خداداد مهـمــان برنامـه دورهــمـی از دوران کم کاری و ازدواجش گفت. شیـــلـــا خداداد وی دربارهـآشنـایی خود با مسعود کیمیـایــی و اولیـن بازی خود در سینما گفـــت: من در داروخانه بودم و آقــای کیمــیــایـی به من گفــت که برای بازی در پروژه جدیـــدشــان همکاری داشــته باشـم.قرار شد با خانه ما تماس بگـیـــرنـــد و اجازه من را از پدر و مادرم برای بازیگری کسب کنـند و حالا ۱۷ سال اسـت که من با اجازه خانواده ام بازیــگر هســـتـم.

شیلا خداداد به عنوان اولینــمـهـــمـــان وارد صحـنـه شد و از روزهــای اوقات فراغــت خود گفـــت: من همیـشه در اوقات فراغتــمورزش می کنـم، کتـاب می خوانـم و حالا که ایــن روزهـــا سامیار پسرم به دو سالگـی رسیــده زمـــان بیـــشتری دارم.


مهران مدیـری و شیلا خداداد در دورهمـــی

گفــتـــگو با شیلا خداداد بازیگـــر معــروف

وی در ادامــه با بیـــان اینـکـه تک فرزنـــد اسـت، عنوان کرد: اوقات فراغـــتـــم را در کودکـی همیــشهبـــازی می کردم و مادرم من را به کلاس های مختــلـف می فرسـتـاد. خداداد با بیان ایـنکــه در کودکیـــموسیـقـــی هم کار می کرد، افزود: در حال حاضــر تمـــرکـــزی بر موسیـــقی ندارم و این اتفـاقـــدر زمـــان بچـــگـــی ام بود و حالا موسیقـــی را دنـــبـــال نمی کنــم. وی درباره آشـــنـایی خود با مسـعود کیــمیــایـیو اولین بازی خود در سیــنــمـــا گفـــت: من در داروخانــه بودم و آقای کیــمیــایی به من گفت که برایـــبازی در پروژه جدیدشــان همــکاری داشـــتـه باشم. قرار شد با خانـــه ما تماس بگیرنـــد و اجـــازه منـرا از پدر و مادرم برای بازیـگــری کسـب کننــد و حالا ۱۷ سال اســـت

که من با اجازه خانواده ام بازیــگـر هسـتم. خداداد با اشاره به کارگــردانی فیـلـــمسازان مطــرح سینـمـــاو تلویزیون بیان کرد: ایــرج قادری، حســن فتـحـــی، بهروز افخمی و ابـــراهیــم حاتـــمی کیـــا از جمـــله کارگردان هایـــی هســـتنـــدکـــه همکاری با آنـهـــا بسـیار لذت بخـــش است. در ادامــه این گفــتگو شیلــا خداداد به آشنــایی خود با همسـرش اشاره کرد و گفت: من رفـــتم بیـــنی ام را عمل کنم و بعد از چنـــد سال که برای بهبودی بیـشـتر به مطبشان برگشــتم،ـــاز خانواده ام خواســتگـــاری کرده بود.

عکس مهران مدیری در کنار شیلا خداداد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.