عکس مهناز افشار و محمدرضا گلزار دو سوپر استار سینما درکنار یکدیگر

عکس مهناز افشار و محمدرضا گلزار

عکس مهناز افشار و محمدرضا گلزار دو سوپر استار سینما درکنار یکدیگر

محمدرضا گلزار بازیگر سوپراستار ، مانکن و مدل معروف و البت این روزها خواننده کشورمان هست .

همین روزها گلزار اولین کنسرت موسیقی خود را برگزار کرد که با حاشیه های فراوانی روبرو شد .

به گفته اکثر کسانی که به کنسرت های محمدرضا گلزار می روند ، حضور پرشمار دختران و خانمهای طرفدار گلزار به چشم می آید .

دانستن : خب بنا به عادت اکثر هنرمندان و چهره های معروف دی کنسرت های موسیقی ، در کنسرت گلزار هم بازیگران و هنرمندان مختلف حضور دارند و به عکس های یادگاری مشغول هستند .

همینطور مهناز افشار هنرمند مشهور و سوپراستار زن سینمای ایران و همبازی محمدرضا گلزار در بسیاری از فیلم های سینمایی نیز در کنسرت او حضور داشت .

اما تصاویر و عکس هایی که ایندو باهم گرفتند باعث تعجب بیشتر عکاسان شد .

شاید فراموش نکرده باشید زمانی که مهناز افشار مجرد بود و همه جا صحبت از ازدواج این دو سوپراستار سینما بود .

شاید همه فکر میکردند همچون برت پیت و آنجلینا جولی که بعد از بازی در فیلم آقا و خانم اسمیت باهم ازدواج کردند اینبار نیز ، محمدرضا گلزار و مهناز افشار بعد از بازی در فیلم آتش بس باید باهم ازدواج کنند که این اتفاق نیفتاد .

 

مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود. در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد و خطبه عقد آن‌ها توسط سید محمد خاتمی رئیس‌جمهور پیشین جمهوری اسلامی ایران خوانده شد.

 

محمدرضا گلزار اصلیت او آذری و متولد تهران است.

او در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و باشگاه دیهیم بازیکن والیبال بوده‌است. تا آخر دبیرستان فعالیت هنری نداشت. پدرش با گیتار زدن مخالف بود، تنها گاهی با ارگ کار می‌کرد. تا سال سوم دبیرستان در رشته ریاضی تحصیل کرد.

در سوم دبیرستان در کنکور دانشگاه آزاد در رشته مهندسی مکانیک در واحد تهران جنوب قبول شد و رزرو کرد.

در سال آخر به رشته تجربی رفت و به قصد رشته دندانپزشکی کنکور داد ولی قبول نشد و به همان رشته مکانیک رفت.

او فارغ‌التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. گلزار فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در گروه آریان گیتار، ارگ و پرکاشن نواخته‌است.

گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

گلزار همچنین در زمینه موسیقی بند دارکوب را با رامین نصریانی و دیگران راه‌اندازی کرد. سپس بند ریزار (rezzar؛ مخفف محمدرضا گلزار) را ثبت کرد که فعال است.

بازی گلزار در فیلم‌هایی از مسعود کیمیایی و بهرام بیضایی و داریوش مهرجویی با وجود دعوت شدن هر بار به اسباب گوناگونی مقدور نشد.

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (1)