عکس مهناز افشار و دختر خوشگل و نازنینش در آغوش یکدیگر

عکس مهناز افشار خوابیده در آغوش دختر زیبا و ناز و خوشگلش لیانا

عکس مهناز افشار بازیگری هست که ظاهرا هیچ وقت حاشیه هایش تمامی ندارد .

و البته تهیه کنندگان بابت همین حاشیه ها اورا دوست دارند و ترجیح میدهند با بازی او در فیلمشان تضمین فروش گیشه را داشته باشند .

عکس مهناز افشار و دختر خوشگل و نازنینش در آغوش یکدیگر

مهناز افشار دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت و برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. خانواده اش ریشه مذهبی دارند، به همین دلیل هم در ابتدا مخالف بودند که دخترشان وارد بازیگری شود. در کلاس‌های بازیگری استاد حمید سمندریان تعلیم دید.

افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه‌حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید.

شباهت زیاد مهناز افشار به گوگوش ، خواننده ، رقاص و بازیگر مشهور، در توجه رسانه‌ها به او در شروع کارش تأثیرگذار بود.

مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد و خطبه عقد آن‌ها توسط سید محمد خاتمی رئیس‌جمهور پیشین جمهوری اسلامی ایران خوانده شد.

مهناز افشار به تازگی عکسی جالب از خودش و دخترش لیانا منتشر کرده که ظاهرا مادر در بغل دختر به خواب رفته ! که البته وانمودی بیش نیست .

در اسفندماه ۹۴ مهناز افشار با انتشار متنی در توئیتر خود رسماً اعلام کرد که در انتخابات مجلس دهم شرکت کرده و به اصلاح طلبان رای می‌دهد.

افشار در توئیت خود نوشت: با تمام آنچه که مشخص است و من هم می‌دانم بهتر است که… من به لیست اصلاح‌طلبان رای می‌دهم و امیدوارم آنچه که نباید نشود.

وی در صفحه اینستاگرامش نیز با انتشار یادداشتی هفت بندی به شهروندان پیشنهاد حمایت از اصلاح طلبان را در انتخابات مجلس داد.

البته او هیچ گاه بعد از شکست اصلاحطلبان در مهار تورم و مشکلات اقتصادی به اشتباه خود اعتراف نکرد و همچنان مدعی هست که انتخاب درستی داشته ! شاید برای مهناز و دوستانش آزادی های مدنی و سینمایی مهمتر است تا وضعیت اقتصادی مردم .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.