عکس نگار جواهریان در شب عروسی با رامبد جوان

نگار جواهریان همسر رامبد جوان در کشور یونان ازدواج نمود او یکی از بهترین بازیگران در عرصه سینما و تلویزیون می باشد و بیشتر در فیلم های جنحالی و زیبا نقش آفرینی می نماید رامبد جوان با سحر دولتشاهی نیز ازدواج نموده بود که منجر به طلاق شد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس نگار جواهریان در شب عروسی با رامبد جوان را در سایت دانستن خواهیددید با ما همراه باشید.

رامبد جوان و نگار جواهریان جشن عروسی خود را با حضور برخی از بازیگران و سینماگران در کشور یونان برگزار کردند.

خانه / عکــس / گزارش تصویری از جشن عروسی رامبـد جوان و نگــار جواهریـان در یونان
گزارش تصویری از جشـــن عروسی رامـــبـد جوان و نگـار جواهریان در یونان

در عکس, عکس بازیــگــران شهریور ۲۸, ۱۳۹۵ 0 20,336 نمایش
گزارش تصویری از جشــن عروسی رامبــد جوان و نگار جواهریــان در یونان

در حالـی در چند هفـتـه اخــیــر خبر جدایـــی رامبـد جوان و نگـــار جواهریــان در رســـانه ها منــتشــر شده بود مراسم ازدواج این دو هنرمـــند با حضور بازیگران در یونان برگـــزار شد.
ازدواج رامـبد جوان و نگار جواهـریان با حضور بازیـگران در کشور یونان

بر اسـاس تازه تریـــن اخـبـــار منـتـشــر شده در کانـــال تلگــرام کافـه سینما رامبد جوان و نگـــار جواهـریان جشن عروسی خود را با حضور برخی از بازیـگـــران و سینـمـــاگــران در کشور یونان برگزار کردند.

نگــار جواهــریـان و رامـــبد جوان
صحــت خبـــر ازدواج رامبــد جوانو نگــار جواهـریان در برنــامـه سه ستــاره

عکـسـهای جدیـد رامبد جوان و نگــار جواهـریـــان

رامبد جوان در پیـــامی قابـل تامل خبـــر ازدواجــش با نگــار جواهــریـــان را در برنـــامه سه ستـــاره احسان علـــیـخــانـی اعــلام کرد.
مدتی بود که صحت خبـر ازدواج رامـــبـــد جوان با نگــار جواهریــان برای دوست داران مجـری برنامه پرطـــرفدار خنـــدوانـــه، ایجــاد سوال کرده بود و تا آن زمـــان رامبــد جوان به طور کامل ایـن خبـر را رسانه ای نکـــرده بود.
در برنامــه سه ستـاره با اجــرای احسان علـــیـــخـــانــی، “خـــندوانـهـ” بهـــتـرین برنامه ورزش و سرگـــرمـی سال ۹۴ از نگـــاه مخاطــبان شد. در بخشـی از برنــامـــه سه ستاره برگــزیــدگان برنــامه های ورزش و سرگـــرمـــی معـرفــی شدند و برنـــامه خنـــدوانه بهتریـن برنـامــه تلویزیون در این بخـــش شناخــتـه شد. پس از خنــدوانــه، برنـامـــه نود و محـله گل و بلـبـل برنــامــه های برگــزیــده مردم معـرفی شدند.
نکـــتـــه جالب توجه در بخــش این بود که رامبـــد جوان هنگــام قدردانی از خانواده اش بعـد از نام بردن از پدر، مادر و خواهــرش از نگــار جواهریـــان نیــز به عنوان یکــی از اعضـای خانواده اش تشـکر کرد.

عکس نگار جواهریان در شب عروسی با رامبد جوان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.