عکس نیمار برزیلی درکنار دوست دخترش

نیمار فوتبالیست برزیلی و ستاره دوست داشتنی تیم برزیلی عکس های خفن و زیبای دو نفره را از دوست دخترش در فضای مجازی منتشر نموده است فوتبال در برزیل بسیار مهم می باشد و تیم ملی فوتبال برزیل همیشه در بیشتر مسابقات پیروز می شود و نیمار یک فوتبالیست مشهور برزیلی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس نیمار برزیلی در کنار دوست دخترش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

جـــدایی نیمار از دوست دختــرش

نیمار فوتبالیسـت سرشنــاس برزیلـی که در بارسـلونا بازی میکـــنـــد با مانــکـن سرشـــناس برونا ماركـــزين در ارتـباط بود که به جدایی ختـــم شد. نیــمــار فوتبالیـــست ۲۵ سالـــه از معشوقه ۲۱ سالـه و سرشـــناسش جدا شد.ایـــن فوتبـــالیـســت ۲۵ سالـه مدتـی با برونا ماركـزين بازیـگــر و مانکـــن ۲۱ سالـه ارتبــاط داشــت.

ایـن زوج طبق گفـتـــه نیمار از یکدیـــگـر جدا شدنــد.گفته میــشود پس از این که نیــمـار به برونا ماركـزين توصیــه ازدواج داده و این بازیــگــر از قبول ایـــن توصیــه خودداری کرده هست, تصــمـــیــم به جدایی گرفـتــه انــد.

نیمـار،ـستاره برزیــلی تیـم بارسـلونا ، در گفــتــگو با خبــرنگـاران در سائوپولو اعـلام کرد دوباره از نامزد هنـرپــیــشـــه خود، برونا مارکـزیـــن، جدا شده است.

این دو ،یک بار سال ۲۰۱۴ از هم جدا شده بودنـد ولی سال گذشـــتـــه پس از ایــن که نیــمار تیم ملـــی فوتبــال برزیل را به طلای الـمــپیـــک ریو رساند، اخــتـــلافـات را کنــار گذاشتـنـــد و بار دیگر کنــار هم قرار گرفـــتــنـــد.

با این حال کاپیتـــان تیــم ملــی برزیــل در جریـــان یک رویداد خیـــرخواهـــانه که در سائوپائولو راه اندازی کرده،ـــبه خبرنگاران گفت، آنــهــا بار از هم جدا شده انـد و تصــمیم گرفته انـد هر کس راه خود را برود.

او گفـت: “مــن دوست ندارم در مورد مســائل شخـــصی صحـــبـــت کنــم، امـــا بلـــه، من و برونا جدا شده ایـــم.ایـــن تصمــیــمـــی اســت که گرفتـــه ایــم.”

“ایــن تصمیـــم هر دو طرف بود. من برونا را تحسیـن می کنـم و امـیـدوارم که نه تنـهـــا در زنـــدگی حرفـــه ای بلــکه در زنـدگـــی شخــصی خود هم موفق باشــد. زندگـی ادامــه دارد، و جدایی هم بخــشـی از آن اسـت.”

عکس نیمار برزیلی در کنار دوست دخترش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.