عکس نیوشا ضیغمی و فرزند خوشگل و بانمکش

نیوشا ضیغمی به تازگی صاحب فرزند شده است که عکس ها و فیلم هایی از بچه و همسرش در فضای مجازی منتشر شده است پولادخان از اینکه صاحب بچه شده است بسیار خوشحال می باشد آرش پولاد خان همسر نیوشا ضیغمی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس نیوشا ضیغمی و فرزند خوشگل و بانمکش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

مادر شدن نیوشا ضیغمی
پدر و مادر شدن تصمیم بسیار بزرگی است و شما برای رسیدن به این تصمیم باید از هر جهت آمادگی داشته باشید. تا به امروز من هنوز این آمادگی را در خودم حس نکردم به همین جهت این موضوع را به زمان دیگری موکول کردیم هرچند که مدتی قبل شایعه شده بود که من در انتظار بچه دار شدن هستم و به زودی صاحب فرزند دختری می شوم. شنیدن این شایعات بی اساس در نوع خودش واقعاً ناراحت کننده است.

نیوشا ضیغمی بازیگر سریال درچشم باد و اخراجی ها مادر شد. دختر نیوشا ضیغمی در آخرین روز اردیبهشت ماه سال 97 متولد شد و این بانوی بازیگر نام لنا را برای دخترش انتخاب کرد.نیوشا ضیغمی

دی ماه سال گذشته بود که نیوشا ضیغمی با حضور در برنامه دورهمی خبر بارداری اش را به صورت رسمی اعلام کرد و از زمان تولد دخترش تا پایان اردیبهشت ماه گفت. این هنرمند کشورمان در آخرین روز اردیبهشت 97 صاحبت دختری به نام لنا شد.
نیوشا ضیغمی بعد از تولد دخترش لنا

نیوشا ضیغمی با انتشار یک استوری در اینستاگرامش خبر تولد فرزندش را به صورت رسمی اعلام کرد.

عکس نیوشا ضیغمی و فرزند خوشگل و بانمکش

عکس نیوشا ضیغمی و فرزند خوشگل و بانمکش

عکس نیوشا ضیغمی و فرزند خوشگل و بانمکش

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.