هازال کایا یکی از بازیگران ترکیه در یک سریال جدید و 37 قسمتی به نام بیزیم حیکایه به ایفای نقش پررداخته است او بازیگر زن 28 ساله می باشد که در سریال های بسیاری مانند فریحا و عشق ممنوعه بازی نموده است در حال حاضر زیباترین بازیگر در ترکیه محسوب می شود و پدر و مادر هازال وکیل می باشد ولی متاسفانه مادر هارال کایا بیماری سرطان دارد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس هازال کایا در سریال ترکیه بیزیم حیکایه (حکایت ما) Bizim Hikaye را در سایت گون آیدین خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش گون آیدین : هازال کایا در یک خانواده طبقه بالا در شهر غازی عینتاب ترکیه در ۱۰ اکتبر ۱۹۹۰ به دنیا آمد. او در دبیرستان ایتالیایی در استانبول درس خواند و در سال ۲۰۰۹ فارغ التحصیل شد. او هم اکنون در استانبول درس می خواند. پدر و مادرش هر دو وکیل هستند و وقتی او هفت ساله بود از هم جدا شدند.

او به عنوان یک کودک هفت ساله که ویولن و باله می آموخت به دنیای هنر وارد شد. او همچنین عاشق رقص تانگو است و دوست دارد مهارت هایش را افزایش دهد. او به جز ترکی استانبولی به انگلیسی و ایتالیایی تسلط دارد و در حال یادگیری زبان چهارمش ، آلمانی ، است.

عکس هازال کایا در سریال ترکیه بیزیم حیکایه (حکایت ما)  Bizim Hikaye

عکس هازال کایا در سریال ترکیه بیزیم حیکایه (حکایت ما)  Bizim Hikaye

 

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.