عکس هایی از افتتاحیه جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ به وقت تهران در ساعت ۱۷:۳۹ آغاز شد و همه کشورهای که در جام جهانی می خواهند شرکت نمایند حضور پیدا نمودند و در افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۸ هم بسیاری از فوتبالیست های معروف جهان حاضر شدند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس هایی از افتتاحیه جام جهانی روسیه ۲۰۱۸ را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: تیــم های روسیه و عربـــســـتان راس ساعـــت ۱۹:۳۰ بعد از ظهــر پنجشـنبــه ۲۴ خرداد، در اســـتـادیوم لوژنـــیکی شهـر مســـکو دیــدار افـتـــتـاحــیــه جام جهــانـی ۲۰۱۸ روسیـه را پس از برگـزاری مراسـمـــی ویژه آغــاز خواهـــنـد کرد.

در فاصلـــه ۴ روز مانــده تا آغـــاز جام جهانـی رســـمـا برنامه کشور روسیه برای ویژه برنـــامـه افـــتتــاحیه این رقــابــت ها مطرح شد تا توریــست ها و گردشگـــران و فوتبــال دوستـــان با سریعـــا چمـدان های خود را به مقــصـد روسیـه ببنـدنـــد و از نزدیــک شاهـد ایــن مراسم ویژه باشـند.

بر اساس اعـــلام کشور روسیه، ویژه مراسم افـتـــتاحیـــه راس ساعـــت ۱۶:۰۰ به وقت محـــلـــی و راس ساعــت ۱۷:۳۰ به وقت تهــران در اســتـــادیوم لوژنیـکــی و در فاصــلــه ۲ ساعـــت مانـده به آغـاز دیـــدار تیـــم های ملـی عربسـتان و روسیه که دو تیم کاملـا متضاد به لحـــاظ شرایـــط سیاسـی هســـتـــند و در ماه های اخـــیــر تنش های بســـیاری را با یکـــدیــگر تجـــربه کرده اند در گروه A برگزار خواهـــد شد.

یـــن مراسم در شهر مسـکو برگزار خواهـــد شد که بر اساس کمــیـــته برگـــزاری جام جهانــی، مراسمـــی ساده خواهد بود که با حضور ژیــمـــنـــاستـیـــک کاران روسی و همچـنیـــن رقـصنـده های ملـی این کشور به همراهـــی آتـش بازی و نوازنـــدگـــان محلـی، سعـــی بر آن شده تا فرهنگ ایـــن منطــقه کهن به جهانیــان معرفی شود.

الـبته حضور ویل اســمیت به عنوان خوانـنــده در کنار خوانــنده ای محـلی از روسیه به جذابـیت ایــن مراسم خواهــد افزود که به عنوان سورپرایـز مراســم از آن یاد می شود؛ لازم به ذکـر است سادگی زیــاد ایـن ویژه برنـامــه انتـــقاد هایـی را هم در سطـح بیـن الملـــلی به دنـبال داشـتـه اســت تا آمـریکــا با قرار گرفتــن در صف اول منـــتـقدیـــن آن را شوی کودکانـــه بخوانــد!

آمریکایـــی ها پیــش از این سخت به دنـــبال دریـافت حق میــزبـانـــی بودند که در نهــایت روسیــه و قطـــر توانـــســتنـــد با حواشی بســـیار ایــن میــزبانی مهــم را از ملل بزرگ جهــان فوتبــال از آن خود کنـنــد تا کت و شلوار پوش های آمریـکــایـــی بر ضد آنهـا توطئه های فراوانی را به پا کنـند، همــچنـیـن گفتـــه می شود که آمـریــکـــایـــی ها با به راه انداختن جنگ روانی سعی بر تخریـب چهـره روس ها در این رقابت های بزرگ را دارنـــد!

عکس هایی از افتتاحیه جام جهانی روسیه ۲۰۱۸

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.