عکس های بازیگران زن خارجی در دوران جوانی و گذر زمان

بازیگران زن خارجی در دوران جوانی چهره متفاوت تری به الان داشتن این بازیگران در طی این مدت عمل های زیبایی بسیاری را در چهره خود انجام داده اند و بیشتر این زنان بازیگر ستاره های هالیوود هستند با هر عمل زیبایی که این افراد انجام داده اند چهره آنها زیباتر و جذابتر از قبل شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های بازیگران زن خارجی در دوران جوانی و گذر زمان را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : گـــذر زمـان اغــلـب چیـــزهـا را در زنــدگی تغییـــر میــدهـد و جایگزیـــن های زیــادی برای آن قرار میـدهـد . با بالا رفـتـــن سن شادابـــی چهـــره در بسـیاری از افراد از بین میـرود و پیـــری و چین و چروک جای آن را میگیرد ، البــته که ایــن موضوع تا حدودی قابل پیشگــیری است اما ناخودآگــاه چهــره همه افــراد در گذر زمـــان دستـــخوش تغیـیــراتی میشود به راحتـــی میـتوان آن را مشاهـده کرد.تغـــیــیـــر چهــره بازیــگـران هالیوود

تصاویری جذاب از تغـــیــیـــر چهـره بازیـــگـران هالــیوود

نیکول کیدمــن

نیــکول کیــدمن بازیـگر با استـــعـــداد اســترالیـــایی که جایزه اسـکار ، امـی ، گلـدن گلوب ، بفتـــا و خرس نقــره ای را در کارنـــامه هنری اش دارد یکـی از بازیـگرانـــی است که در طی سالها حضور در این عرصه درخشـــش زیــادی را تجــربه کرده اســت.


تغـییـر چهــره نیکول کیــدمن در گذر زمــان

چهــره زیبا و آرام نیکول کیـدمــن علاوه بر هنر بازیـگری اش عده زیـــادی را مجــذوب خود کرده است.

جنیـفر لارنـــس

جنیفر لارنس بازیـگـــر آمریکـایـی که د رسنـیـــن جوانی توانــست جایـزه اســـکار را از آن خود کند یکـی دیــگر از چهره های محبوب هالـــیوود است که ظاهـــر زیبایـــی دارد.


تغـــییــر چهره جنیفـــر لارنــس در گذر زمـان

جنــیفــر لارنـــس در سال 2015 پردرآمـــدتریـن هنرپـیـشــه هالـــیوود معـــرفـی شد.

کیـــت وینــسلـت


تغــیـــیـــر چهـــره کیـت وینــســـلـــت در گذر زمــان

کیـــت وینـــسلــت هنرپـــیـشه و خواننـده اهـل انـگـــلـستـان و برنـده جایـــزه اســکــار ، جایـزه امی ، سه جایزه گلـدن گلوب و جایزه گرمـــی است. او جوان تریـن فردی است که شش بار نامزد جایزه اسـکار و یکـــی از معـــدود بازیگران زنــی است که موفق به دریـــافـت سه جایــزه مهم جهــانی شده اســـت.

ریـس ویترسپون

ریــس ویتـــرسپون بازیـگــر و تهیه کننده آمـریکایـــی اسـت .


تغیـــیر چهـــره ریــس ویترسپون در گذر زمان

ویتــرســـپون با بازی در نقــش جون کارتـــر در فیلــم سر به راه باش توجهـات را به خود جلـب کرد تا در نهـــایـــت موفق به کسـب جوایــز معـتـــبـری چون جایـزه اســـکـــار ، گلــدن گلوب و بفـتـــای بهترین بازیـــگر نقش اول زن شد .

هایـــدی کلوم

هایــدی کلوم بازیـــگر، سوپر مدل و مانکن مشـــهور آلــمانـی است که از سال 2008 تابـــعیت آمــریــکایـی گرفـته اســت.


تغیــیـــر چهــره هایـدی کلوم در گذر زمان

هایدی کلوم یکی از گرانــقــیمـت ترین مدل های آمـــریــکایی است که همـســـر سیل خواننده انـگلیـسی اســت و این زوج چهـــار فرزنـــد دارنـــد.

همــچـــنـیــن بخوانــیـــد : جدیـد ترین مطالــب و حواشـی پیـــرامون آنجلـینـــا جولی

سانــدرا بولاک

سانــدرا بولاک هنرپیـشه مشــهور آمـریــکــایـــی است که توانست با درخــشـش در هالـیوود جایزه اسکـــار و گوی طلایــی را از آن خود کند.


تغـــییر چهره سانـــدرا بولاک در گذر زمـــان

ایــن هنـرپـــیشـه هالیوود یکی از بازیگرانی است که رقم دسـتـــمزد او جزو ارقام نجومی دســتـــمـزدها در دنیـــای بازیــگری است.

گوئیت پالـتــرو

گوئیت پالتــرو هنرپیـــشـــه اهـل آمــریکــا اسـت که در یک خانواده کامــلــا هنــری متولد شد و پدر و مادر او در سیــنمــا فعـــالیـــت داشــتـــند.


تغـــییـر چهره گوئیت پالــتـــرو در گذر زمان

این هنــرپیـشـه هالـــیوودی به سرعـــت مسیــر ترقـــی در دنـیای هنــر را طی کرد و توانـــســـت جایـــزه اسکـار و گلـــدن گلوب را از آن خود کنـد.

آنجـــلینا جولی

آنجــلـیـنا جولی هنرپـیـشـــه، کارگردان و نیــکوکار اهل ایـالـــات متـــحـده آمریـکا است .


تغـــیـیر چهــره آنـــجلـیـنا جولی در گذر زمــان

او توانــســتـه چهـار بار جایـــزه گلـدن گلوب ، دو بار جایــزه اتـحـــادیـه بازیگران سینـــما و یک بار جایــزه اســـکـــار را از آن خود کنــد .


تغــیـــیـر چهره آنــجــلـینا جولی در گذر زمـــان

ازدواج و جدایـی آنجـلیـنــا جولی از بردپـــیـت یکــی از مهـم تریـــن حواشی زنــدگـی ایـن هنــرپــیــشـه هالیوود است.

مگــان فاکـس

مگان فاکس مدل و بازیگــر آمـــریکـایـی است. او حرفـــه بازیگری خود را در سال 2001 با چنـــد نقـش جزئی در چنــد فیلم و سریـــال آغــاز کردحرفــه مانـکــنــی برای فاکـــس از زمانــی آغاز شد که او توانـســت چندین جایــزه مخـتــلف را بیــن مدل های آمــریکـایی در سال 1999 بدست آورد .


تغیـیر چهره مگـــان فاکـس در گذر زمــان

مگان فاکـس همـچـنـین به عنوان یکی از نمــادهای جذابــیت شناخته میــشود.

گوئن اسـتـــفـــانی

گوئن استــفـانـــی خوانـنـــده و طراح مد آمریکایــی اسـت که بیشتر با خوانـــنـدگـــی گروه نو داوت شنــاخته میـشود .


تغـــیــیــر چهره گوئن اســتفانـی در گذر زمان

چهـره جذاب این خوانــنده هالــیوودی در کنـــار صدای او نظــر مخاطــبـــان زیـادی جلــب کرده اسـت و عده زیـــادی از مردم در آمریکـا و سایر نقـاط جهان طرفـــدار او هسـتـنـد.

عکس های بازیگران زن خارجی در دوران جوانی و گذر زمان

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.