عکس های برهنه و لخت جنیفر لارنس جنجال به پا کرد

جنیفر لارنس واکنش شدیدی برای پخش شدن عکس های خصوصی و شخصی اش در فضای مجازی پخش شده است و به تازگی هکرهایی هستند که به کامپیوتر شخصی ستاره های هالیوود حمله می نمایند و عکس های خانوادگی و لختشان را پخش می نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های برهنه و لخت جنیفر لارنس جنجال به پا کرد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : اطــلـاعات هک شده متعــلق به افـــراد مشهوری چون ” جنیفـــر لارنس”، ” کیــت اپـــتون ” و بسیــاری از هنرپیشگـــان لس آنـــجـلـــسـی بوده است .مرد امریـــکـــایی به جرم هک فیـــلـــم و عکـــس های خصوصی هنرپیشـگــان به ۹ ماه زندان محکوم شد .

اطــلاعات هک شده متعـلـق به افــراد مشهوری چون ” جنیفــر لارنـســ”، ” کیــت اپتون ” و بســیـــاری از هنـــرپـیـشــگان لس آنـجلسی بوده است .

ایـــن در حالــی اســت که ” لارنس ” ایـن گونه رفتار را شبیـه به ” جرائم جنــســـی ” عنوان کرده که می تواند تاثیر منفی بر زنـدگـــی اش داشـــتـــه باشـد.

متهم ” ماجـــرسـیـــک ” و وکلایش ادعـا کرده اند که وی تمـامی عکــس ها و فیـــلـم ها برای اســتـــفـاده شخصـــی و از سر کنجکاوی بدست آورده و قصـــد سوء اســـتـــفاده از آنهــا را نداشـــتـه اسـت .

با ایـن وجود هیـــچ مدرکـی وجود ندارد که این متهــم تصــاویر را به اشـــتـراک گذاشــتــه باشــد .

عکس های برهنه و لخت جنیفر لارنس جنجال به پا کرد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.