عکس های خفن مارگو رابی ستاره زیبای هالیوود

مارگو رابی یکی از زیباترین بازیگران زن هالییود می باشد بسیاری از افراد از آثار او بسیار خوششان می آید و دوست دارند به فیلم های مارگو رابی زن زیبای امریکایی تماشا نمایند مارگو رابی از دوره نوجوانی به کار نمایش و تئاتر پرداخت و توانست خیلی زود با چهره زیبایی که داشت بازیگر حرفه ای و وارد هالیوود شود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های خفن مارگو رابی ستاره زیبای هالیوود را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: مـارگو در شهر کوچک و کمـــ‌ـجمــعیـت دالـــبی در شرق اســـتـرالیا بهـ‌ـدنــیـــا آمـــد و چون مادر فیـزیوتراپـــش نمــیـــ‌ــتوانـســـت بهـ‌تـنـهـــایی از پس هزیـــنـــهـ‌ـی زنـدگی چهـار فرزنــدش بربـیاید، او از کودکـی کارهـای کوچکی را بر عهــده می‌ــگـرفت تا جایـی که در ۱۶سالگـــی همـــ‌ــزمان در سه کار مشـــغول بود و در مدرســـه هم نمایــش میـــ‌ـخوانـــد. یک سال بعـــد وقتی فقـــط ۱۷ سال داشــت، به ملــبورن نقـل‌ـــمکـان کرد تا به‌صورت حرفــهـــ‌ای بازیـگری را پی بگـــیـرد.

مارگو رابی
«با درخــشـــش ستـارگانــی از اسـترالـــیا در هالــیوود در دهــهــ‌ـــهــای اخیـــر، حالـــا مارگو رابــی آمده تا پا جای پای ملـــکهـ‌هــایـی مثــل نیکول کیدمـــن و کیت بلـانــشت بگــذارد.»

او بدون ایــن‌ـکـه کارگــزار داشـتـــه باشد در تســـت بازیـگــری فیــلـــم «آیـــ‌ـــسیـــ‌ـیو» حاضـر شد و طوری کارگـــردان را تحت تأـثـیـــر قرار داد که توانست نقـش اول کار را به‌دست بیـــاورد. سال بعد در نقشی مهمان به سریالـی عامهـــ‌ــپــسنـــد با عنوان «همسایهـــ‌ـهــا» پیوست و این نقش را به نقشــی ثابت در سریـال بدل کرد. رابـی در سال ۲۰۱۱ بعــد از سه سال سریال «همــســایه‌ها» را ترک کرد تا به دنبـال سطح جدیـدی از بازیگـــری در هالیوود برود.


عکـس مارگو رابـــی

رابـی وقتـــی به لس‌ــآنـــجلـس رســـید، برای بازی در سریـــال جدیــد «فرشتــگان چارلی» تســـت داد، اما تهیهــ‌کــنــنـــدهـــ‌ـــهــای تلویزیونی سونی پیکــچرز ترجــیـح دادند از او در سریال «پان ام» و در کنـــار کریستینـا ریــچی اســـتفاده کنـــنــد.

این سریال با وجود تحســـین منتــقــدان نمــرهـ‌ـی خوبی از مخـاطبان نگـرفـــت و به فصــل دوم نرسـید. مارگو رابـی هم به گروه فیـــلــم موفق «دربارهـ‌ــی زمان» (۲۰۱۳) پیوست تا نخستـیـــن تجـربهــ‌ـی سینمایی‌ـاش در هالــیوود در برابـر دوربـــیــن ریچـــارد کرتـیس و در کنــار بازیـــگرانــی چون ریچـــل مک‌آدامــز، دامنل گلیـــسون و بیل نای شکــل بگـیــرد.


زنـــدگــی مارگو رابـــی

اما خیـلـــی زود مهم‌ــتــریــن اتفاق بازیگری رابی رخ داد تا او در نقش همــسـر لئوناردو دی‌ــکاپـریو در فیـــلم «گرگ وال‌استـریت» (۲۰۱۳) و با کارگـردانــی کارگـردان بزرگی چون مارتین اســکورسیـزی بازی کنــد. از بخت بلـــنـد او این فیلـم تحـــسـین‌ـشـــده که تا به امـروز در رتبــهــ‌ی ۱۴۹ برتـــریـــن فیلــمـــ‌ـــهـــای تاریـــخ سینمــا قرار دارد، به پرفروش‌تـــریـن فیـلم اســـکورســـیـــزی هم بدل شد و رابی با همیــن یک فیـلم راه صدسـالـــه را یکــ‌شــبه طی کرد و به شهــرت رســـیـد. رابی برای بازی در «گرگ والـــ‌ـاستـریــت» سه جایزه گرفت و نامزد شش جایـزهـ‌ـــی دیگــر شد.


مارگو رابـــی در گرگ وال اســتریت

مارگو رابـــی در سال ۲۰۱۴ کمپانی تولیـد فیلم خودش را به اسـم «لاکـــیــ‌چـــپ ایــنترتـینــمنت» بنیان گذاشـت. او تا به امروز در ۱۸ فیلم و پنــج بازی کرده و هشـت فیـــلـم هم در مراحــل مخــتــلف فنـــی دارد.


بیوگرافی مارگو رابی

دربـــاره‌ــی «گرگ وال‌ـــاســـتـــریــت» در میــان آثـار برتـــر لئوناردو دیــ‌ـــکاپـــریو و نیز دربــارهـــ‌ـی «جوخهـــ‌ی انتـحـــار» (۲۰۱۶) در میــان فیلـم‌ـهای شاخــص جرد لتو سخن گفتـیم.


تصـــاویر مارگو رابـی

حالـا چهـــار فیلم برتر دیــگــر مارگو رابــی را که امــروز ۲۸ساله می‌شود، مرور می‌ــکنـیم:

خداحافظ کریســـتوفر روبین (Goodbye Christopher Robin) (۲۰۱۷)

ایـن درام زنـدگیــ‌نـامـــهـ‌ای با کارگــردانــی سایـمون کرتـــیـس، سرگــذشت آلـــن الـکـساندر میـــلـن نویسنـدهـــ‌ـــی بریـــتانیایــی کتــاب‌هـــای کودکـــان «وینی پو» و خانوادهــ‌ـــاش را به‌تـصویر میـ‌کشــد. مارگو رابـی در ایـــن فیــلـم نقش «دافنــه» همـسر میـلن را بازی می‌ـــکنـــد که صاحـب فرزندی بهـ‌نام کریســـتوفر می‌ـشوند.

دامنـــل گلــیــسون که پیـــش‌ــتر هم با رابــی در «دربارهـ‌ی زمـــان» (۲۰۱۳) همـــ‌ــبازی شده بود، در ایـنــجا نقـــش «میـلـن» را بازی میـــ‌ـکــنـــد. این فیلم همـ‌ـزمان با چهلمــین سال تولد انیمـــیــشـــن «ماجــراهای بسیار وینی پو» (۱۹۷۷) در کمــپانـی والـت دیزنــی اکـران شد.


مارگو رابـــی درخداحافـظ کریستوفر روبین

 

۲٫ افســانهـــ‌ــی تارزان (The Legend of Tarzan) (۲۰۱۶)

مارگو رابـی در این درام اکــشــن و ماجـراجویانــه به‌ـــکارگــردانـی دیوید ییتـــس، در نقــش «جیــن پوتر کلیـــتون» همــسر «تارزان» بازی میــ‌ـکـنــد. الکـســانــدر اسکــارشگورد سوئدی بازی در نقش «تارزان» را بر عهده دارد و ساموئل ال جکـسون، جایــمـن هانـسو، جیـــم برودبـــنـت و کریـــســتوف والتس نقشــ‌ـهای دیگـر فیلــم را بازی می‌ــکنند.

در ایــن فیلم، «تارزان» که به زنـــدگی در لنـدن خو گرفــتـــه است، به خانـه‌ــی سابـــقش در جنگل فراخوانــده میــ‌ــشود تا فعـالـــیـــت‌های مشــکوک یک گروه را بررسی کنـد. ایـن فیـلـم با بودجه‌ــی ۱۸۰میـلـیون دلـــاری ساخـــتـــه شد و بیش از ۳۵۶میــلـــیون دلار فروش کرد. رابی در حالـی برای بازی در ایـــن نقـــش انتـــخــاب شد که بازیــگـــران مشهور دیــگــری مثل امـا اســتون نیـز برای گرفــتن ایـــن نقش تلــاش میــ‌کردند.


مارگو رابی در تارزان

۳٫ تمــرکــز (Focus) (۲۰۱۵)

ایــن کمـدی جنـــایـی با کارگردانی مشتـــرک گلن فیــکارا و جان ریـکوآ ساخـته شد و در آن رابـــی در نقش مقابـل ویل اســمیــت بازی کرد. در ایـن فیــلـم رابی در نقش یک جیبـ‌ـــبـر ناشی بهــ‌ـنـام «جس بَـــرِت» بازی میـــ‌ـــکند که با کلــاه‌ـــبـــرداری حرفـــهـــ‌ای بهــ‌ــنـــام نیــکی اسپرجــن آشـنــا می‌شود و اســـپرجن به او می‌آموزد که در هر شرایطـی نباید تمرکزش را از دست بدهـــد.

فیـلم با نقدهای متنـــاقـــض از سوی منتـقدان روبه‌رو شد، اما در گیشــه خوب عمـل کرد و در مقابــل بودجـــهـــ‌ـــی ۵۰میــلـــیون دلــاری‌ـــاش، فروشی نزدیک به ۱۶۰میلــیون دلار را ثبت کرد.

وقتی کارگردان با او تمـــاس گرفت تا برای بازی در این نقش تست بدهد، با برادرش در یکــی از جزایر کرواسی مشـــغول گذرانـــدن تعــطـیلات بود و با عجلـهــ‌ تمــام خودش را به نیویورک رسانــد و مســـتـقیم از فرودگاه خودش را به جلــسه رســـاند و با اولین دیالوگی که با ویل اسـمیـــت رد و بدل کرد، نقش را به‌ـــدست آورد.


مارگو رابی در تمــرکـــز

 

۴٫ من، تونیـــا (I, Tonya) (۲۰۱۷)

دومین فیـــلــم مارگو رابــی در سال ۲۰۱۷ هم یک فیــلـم زندگــیـــ‌نـــامــهــ‌ـای اســـت، امـا ایـــنـــ‌بار با رگـــهـــ‌ــهای کمیک. او در این فیــلم در نقش اصـلی و عنوان ظاهر شد؛ نقـــش تونیـــا هاردیــنـگ، اسـکـــیتـــ‌بـــازی که در سال ۱۹۹۴ ماجرای حمـلــه به رقـیــبـــش نانســی کریگن جنـــجال آفـــریـد.

فیـــلـــم در ساختاری مستنـــدگونه و با اســـتفاده از مصـــاحـــبـــهـــ‌هــای شخصـــیت‌هـای داستــان، روایــت را پیـش میـــ‌ـــبرد. این فیلم کمـــ‌ـــهـزیـنـــه که با بودجــه‌ی ۱۱میلــیون دلـــاری ساخــته شده، نخـســتـــین اکرانش را در جشــنواره‌ـی تورنـــتو انـــجــام داد و در اکــران عمومی توانسـت ۴۷میــلیون دلـــار بفـروشد.

از سوی دیگـــر فیـلـــم با تحــسیـن گستردهـ‌ـــی منـــتــقدان همـراه شد؛ بهـ‌ویژه برای بازی رابــی و الـــیـــسون جنـی که در نقش مادر تونیـا بازی میـــ‌کنـــد. مارگو رابی مه‌تریـــن افـــتـخاراتش را در بازیــگری با همیــن فیــلـم رقـــم زده است: نامزدی اســـکــار، گلـــدن‌ـگلوب، بفــتا، صنـف بازیــگران سیـــنـــمایی (SAG) و… باایــن‌حـــال او نتوانســت در اسکـــار و بفتـــا از پس بازیـگر قدرتمـــندی چون فرانــســیــس مکــ‌ــدورمـند برای فیـلـم «سه بیـلبورد خارج از ابـیـنـــگ، میزوری» غلبه کند و در بخش بازیگری زن کمــدی/ موزیکـــال گلــدن‌گــلوب هم جایزه را به سورشـا رونان بازیـگــر «لیدی برد» واگــذار کرد.


مارگو رابی در من ، تونیـا

عکس های خفن مارگو رابی ستاره زیبای هالیوود + بیوگرافی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.