عکس های خفن نازنین بیاتی + شایعه مرگ نازنین بیاتی

نازنین بیاتی یکی از بازیگران سریال گلشیفته که در نقش گلی به ایفای نقش می پردازد چندی پیش به جای سورنا غضنفری خبر فوتش در فضای مجازی پخش شد که موجب شد هوادارانش را ناراحت و نگران نماید خبر مرگ نازنین بیاتی شایعه بود درادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های خفن نازنین بیاتی + شایعه مرگ نازنین بیاتی را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: نازنـــیـــن بیـاتـی بازیگـر آرام و کم حاشـیه ای است که با اولین باری که جلوی دوربین رفت نامــزد سیمرغ شد. با زنـدگی نازنیـن بیاتـی ، ایـــن بازیــگـــر با استـعداد آشنـا شوید.

نازنـــیــن بیاتی

نازنـین بیــاتی متولد ۱۵ دی ۱۳۶۸ در تهران، بازیـــگـر اســـت.

فارغ الـــتـــحـصـــیـــل رشــته تئاتـــر با گرایش طراحـی صحـــنه از دانــشـگـــاه آزاد در مقطـــع کارشـــنــاسی است، علاقــه چندانــی به بازیگری نداشت، امـــا در اولیـن کار بازیـگری به حدی درخــشید که جایــزه مهمی نیـز گرفت.


عکــس نازنیـــن بیـاتی

چطور بازیگـر شد !؟

کسی که تئاتر می خوانـــد با بازیگری نا آشنـــا نیــسـت ولی من گرایشـــی که در دانشگاه انتـــخاب کردم، طراحی صحنـــه بود در چهـــار ترم اول هر کسی مبانـــی را پاس می کند و آشنایــی داشتــم به بازیــگری مثـــل خیـلی از خانـــم های دیـگری که قبـل از من خبر شده بودنـد، از طریق یکـــی از دوستـانم فهمــیدم که آقای شهــبازی برای بازی تســت می گیــرند، من هم رفتـم دفـــترشــان و تســـت دادم و قبول شدم، نه فیـلمنامه خوندم نه کلاس بازیــگـــر رفـتم !

زنـــدگـینـامه نازنـیـــن بیــاتــی

اولین فیـلـم و اولین افتـخار

سال ۱۳۹۱ با حضور در فیــلــم دربنـــد پرویز شهبــازی در نقـش نازنــیـــن، نامزد سیــمـرغ بلوریـــن از سی و یکمـیـــن جشنواره فیــلـــم فجـــر و در رأــیـ‌ــگیــری از نویســنـدگان و منتــقدان به عنوان بهتـریـــن بازیگـــر جشــنواره سی و یکـم فیـلـم فجـر انتـخاب شد.

علاقـــه به فیلم دیدن

یکی از علـاقــه های شخصی من دیـــدن فیلـم در سیــنماســـت ! سعی می کنــم با دوستانم به دیـدن فیـلـــم های خوبی که اکـران می شود بروم.

شبــاهــت به ترانه علــیـدوستی

برای من جای خوشحالـی اســـت که بگویند شبـــیـــه خانم علیــدوستـــی هستـــم بازیـگری که به نظـرم یکی از بهتــریـن بازیـــگــران سیـــنـــمای ماســت.

نازنین بیـاتی

شغــل دوم نقاشـــی

نقـــاشی را از کودکی شروع کردم و دیپلـم من گرافــیـــک بود، تفریــحــاتم از فضای هنر زیــاد دور نیـــســت؛ در اوقات فراغـت کتاب میــ‌ خوانــم، فیلـــم می‌ بیــنم یا نقـــاشــی میـــ‌ کنم و یک بیزیـنـس هم در کنار بازیـگر انجـام می دهم !

وی در کنـــار بازیــگـری طراحـــی لبـــاس نیـــز میـکنـد.

تفـاوت بعــد از بازیگــری

دوستـــان قدیـمی من میـ‌ گویند از وقتــی که بازیـــگــر شدی تغـییر نکـــردی و خودت را برای‌ مان نگــرفـــتی؛ فقـط تجربهــ‌ ات در ایـن کار بیــشـــتـــر شد؛ حتــی با دوستــانم گرم‌ تر هم شدم. خیــلی راحـت همـه جا می‌ روم، اتوبوس و مترو سوار میـ‌ شوم و با مردم زنـدگی میـــ‌ کنم خوبیـــ‌ اش این است که دیگـر مانـــند قبــل وقت بطالـــتی ندارم.

تصاویر نازنیـن بیاتی

با نازنیـن بیاتـــی بیـــشـــتـر آشـنا شوید.

ازدواج

نازنـین بیاتی ازدواج نکـــرده و هنوز مجـــرد اســـت.

صداپـیــشگــی

برای چنــد تیزر طراحی انـجـــام دادهـ‌ ام و در سریال شکـرستــان عروسکی هم فعـــالیـت های گوناگونی می کنـم از طراح دکور تا طراح لباس و صداپـــیــشه شخصــیــت های رویا و پیـــشـــگو حضور دارم.

فیلـم ها

● رفـتـن – ۱۳۹۵

● رفتـــن نه – ۱۳۹۵

● مادری – ۱۳۹۴

● رخ دیوانـه – ۱۳۹۳

● طعم شیریـــن خیــال – ۱۳۹۳

● فرشـته‌ ها با هم میـــ‌ـــآیــنـد – ۱۳۹۲

● مردن به وقت شهریور – ۱۳۹۲

● ارسال یک آگـــهـی تسلــیت برای روزنامه – ۱۳۹۱

● دربـــنــد – ۱۳۹۱

عکــس نازنیــن بیـــاتــی

ماجـــرای عجـیـب شایعه مرگ نازنیــن بیـاتی بر اثر یک اشتـــبـاه ساده

پس از درج خبــر فوت سورنا غضـنـفـــری بازیـــگر سریـــال گلــشـــیـــفـتـــه بســـیــاری از خبـرگزاری ها عکــسی ناواضــح از نازنـیـن بیـاتی را به اشـــتـــبــاه به جای عکـــس سورنـا غضــنـفــری درج کردنـــد. امـــا دلیل ایـن اشتــباه چه بود؟صفـحه سریـــال گلـــشیفتـه در ایـنســـتـــاگـرام برای تسلیـــت فوت ایــشان نمـــایـــی از بازی سورنـا غضـنفـــری را در نقش کارگـر گاوداری درج کرد. در ایـــن سکـــانس سورنـــا غضـنفـــری در کنــار هومن سیـــدی و نازنیـن بیاتی در حال بازی هســتند و از آنــجــا که عکـــسی از سورنا غضنـــفــری در ایننــترنـت وجود نداشـت به اشتباه تصویری ناواضح از نازنین بیاتـــی را به جای ایشان درج کردنـــد.

امـــا بهـــروز شعــیـبی در صفحـه ایـــنستــاگـرام خود عکـس وی را درج کرد و در زیــر آن نوشت:

بازیـگــر جوان و انسـان آرام، متـــین و مهـربان. در سیانور و گلشــیــفــته با هم همــکاری داشــتــیــمـ….حتی فرصت نشــد قســـمت ششم که در آن بازی داشـت را ببـیند.رحمت خداوند را برایت آرزو می کنـــمســفـر بخیــر سورنـــای عزیــزبـاز هم ما ماندیم و دلـتنـــگی


سورنا غضـنفری

مصاحـبــه با نازنــین بیــاتـی

آن بازیــگر آینـــده دار، آن هنــرش را کرده احـتـــکار، آن خوش تیـپ خوش پوش، آن با اراده و سخــت کوش، آن صاف بدون اگـــزما، آن یکی از جذابـیت های سیــنما، آن آکـــتور بااســـتـــعــداد، آن درس خوانده در دانـــشــگاه آزاد، آن ارســال کنــنــده تســـلیـــت برای روزنــامه، آن بازیگر نقـــش غزل در «رخ دیوانه»، آن کوچولوی نازنازی، آن کشف پرویز شهـــبازی، آنکــه اگــر بازیـــگر نبود شایــد می کرد خیـاطی، شیختــنا و مولاتنـا نازنیـــن بیـاتی (کثـــرا… سیمرغــها) از شباب سینما بود و کرامات و اشــارات از سر و رویش می بارید و هیـــچ بیات نبود. رحـمـــه ا… علیهــا.

نقـــل است که نقـــش دختر قربـــانی اجـتـمــاعـــی و دانـــشـــجوی بی دست و پای ساده دل را نیکو بازی می کرد و از ایـــن سبب «مظلوم الآرتــیــســـتون» و «معـصوم السـلبرتــیون»ش گوینــد و در لطـافــت طبـــع بدان درجــه است که چهره اش چون اسـتـیـکر «لاک زدم» می ماند. در خبـر اسـت که طراحـــی دکور می کرد و صحـــنـــه می آراست و صداپـــیـــشـگـــی می کرد و در منــزلـت مقامـــش همـین بس که چون اولیــن بار جلوی دوربـین رفـــت؛ نامزد سیـــمـرغ بلوریـن شد و هرکــه او را می دیـد درد دلـــش می گرفت و می گفت: «روزگــار غریبیـسـت نازنـــین» و غمخوار همـه بود و حرف همـه گوش می کرد و اندرز می داد و نصـیــحـت می کرد و در آخر می گفت: «باز هم خودت می دونی» اعـلــی ا… مقـــامـها.

نازنیــن بیاتی، از معــدود بازیگـــران جوانـــی به حساب می آیـــد که در اولین نقش آفــرینی اش در سیــنما، موفق به کسب سیمـــرغ بلوریـن شده. او در سال ۹۱ به خاطـر بازی در فیـلم «دربنـــد» موفق به کســـب این افـــتــخـار شد و بعـد از آن هم با ایــفـــای نقش در فیلـم های مختلف از جمـــلــه «رخ دیوانـه» ابوالـــحـســـن داوودی و «طعـم شیــرین خیال» کمال تبریزی روند رو به رشدش را ادامــه داد.

نازنین بیـــاتـی

گفتـــگو با نازنـیـن بیاتی

در یکی از مصاحبــه هایت گفتـــه بود که مردم جلوه ای از من را دیــده اند که جدی و معصوم اســـت، در حالـی که خودم اهــل شیطـنــت و شوخی هســتم. دوست داریــم بیــشتــر از ایـن جنبه شخـصیتی ات بدانیم.

من در کل آدم پرانرژی هستـم و اگــر قرار باشــد کاری انـــجـام بدهم، خیـلی دوست دارم به آن چیـزی که می خواهم خیـــلـــی زود برسم. مثـلـــا وقتی دارم نقاشـــی می کشم دوست دارم زود تمام بشود. حتی اگر لازم باشـد ۲۴ ساعت پای آن بایـــســـتم انــجـــامــش می دهـــم. ولی اصولا در نقش هایـی که پیـشـنهــاد داشـــتـــم یا بازی کردم ایــن ویژگی کمتــر دیده شده. مثــلا در رخ دیوانه در صحنــه تصـــادف، هیحـــانـِ واقعیـــِ خودم اسـت. یا آن جایی که ماشـــیـــن دور ۳۶۰ می زنـد، بدلــکار نبود و من خودم کنـار رانـنده نشـسـتـه بودم. برایـــم این هیـجــان، جذاب اسـت. به خاطر همــیـن دوست دارم در فیـلــم های هیــجـــانـــی هم بازی کنم چون احسـاس می کنـــم بیــشـــتـــر تخـــلیـه می شوم.

در زندگی واقــعی این ویژگـــی چطور نمود پیدا می کنـــد؟

در رابطه با دوستـــانـــم در بعضی از شرایــط این عجول بودن و تنــدتـــنـد رفـتــار کردن هســـت؛ اما در بعضـی جمع ها تا کمی احـــساس امـــنـیت یا راحتــی نکـــنم تبـــدیل به یک آدم آرام می شوم. به طور کلی بسـتـگـــی به شرایطـــی که در آن قرار می گیــرم دارد.

آدم شوخی هم هستی؟

تا حدودی
نازنـین بیـــاتـی
عکـــس نازنـین بیـاتـــی

گویا در سریــال گلـشیفته که کمــدی اسـت، نقـش اصـــلــی کار را داری در حالـــی که در فیـــلــم آیـــنه بغل با وجود ایــنـــکـه کار کمـــدی بود، شمــا جدی هسـتـــی و طنــز در تعامل با نقـش مقابل شکل می گیـــرد. این بار، کمدی نقـــش بیـشتـــر اسـت؟

چون آینـــه بغــل اولین کار کمـدی من حســاب می شد سعــی کردم که تو ذوق تمـــاشــاگـر نخورد و اگـر هم قرار است بازی طنـــز داشتــه باشـم خیـــلــی کنـترل شده اســـت. ولی در سریـال گلشـــیــفته تقـــریبا همـه کاراکــتـــرها رفـــتارهایی دارند که شاید یک آدم معــمولی آنـهـا را نداشتـــه باشــد. ایــنـجـــا باز قدم بعـدی است. فکـر کنـــم حالا اگـر کســی ایـــن را ببــینـد نسبـت به نازنـــیـــن بیـاتـی که هیچ وقت طنــز کار نکرده و رفـــتـار طنزی از من ندیـــده، گارد نمــی گیـــرد.

درباره مصــاحــبـــه فِیــکـــی که راجع به شباهـتــت به ترانـــه علـیــدوستـــی منتــشــر کرده بودند، نظــر خودت چیسـت؟

خانـــم علیـــدوستـی بدون شک یکـی از بهـــترین بازیــگران سیـنـــمـــای ایران هستــنــد امـــا من هیچ وقت چنـــین مصاحــبه ای انــجام ندادم و واقـعـــا نمـی دانـــم ایــن حرف ها از کجا مطــرح شد. الــبته از ایـــن اتفـــاق ها زیاد می افتــد و بارها بوده که خبـــرهـــای غیــرواقــعـی منــتــشـر شده. حتی یک وقت هایــی مصــاحـــبه هایی از قول من منتــشر شده که خود خبر نداشتـــم کِـــی این صحبـــت ها را کرده ام!


تصـاویر نازنـیـــن بیاتــی

چرا در فضای مجازی گزیده و با احــتــیاط کار می کنی؟

من تا یک سال پیش اصلـا در فضـــای مجازی به شکـــل عمومی حضور نداشـتـم. بعد از یک مدتی آنـــقـدر تعداد صفـحــات فیک به نام زیاد شد و حاشیـه ها و خبـــرهــایـــی که در ایـــن صفحات گذاشـته بودنـــد در کنـار یک سری کامـنـــت های بد و رفـــتـارهـای زشــت باعـــث شد که مجـبور شدم یک صفحه عمومی بسـازم که الـبته ایـــن هم پرایوت است و می خواهـم قابــل کنـــتـــرل باشد.

محــافـــظــه کار هستــی؟

تقــریبــا

ایـــن با کار شمـا تضــاد ندارد؟ چون گویا بعضـی کارگردان ها تعــداد فالوئر هم برایشـــان مهــم اسـت.

برای بعـضـی از تهیه کننــده ها و سرمـــایه گذارهـا مهــم اسـت. امــا من آرامـــش را به ایـــن اتـفـــاقـــات ترجـــیح می دهم. با ایـن که پیـــج من پرایوت اسـت خیــلــی ها را هم اکـــســـپت می کنـــم ولی دوست دارم کسانی فالو کننــد که در جریان باشنــد؛ در غیر ایــن صورت یک دفــعه کسی چیـــزی می نویسد و می رود. وقتـی بتوانی تا حدودی کنتـرل صفـحـــه مربوط به خودت را داشته باشــی بهـــتـر است. چون رفـته رفتــه تقریـبـا یک شنــاختی بین من و دنبـال کنـــنـــدگـــانـم به وجود می آید که ارزشمنـد است.

 

تیپ نازنیـــن بیاتـی

مصاحبـه جدیـد نازنیـــن بیـاتـــی

پتصــاویر نازنــیـن بیاتیـبازیــگـری باعـــث شده که به رشـتـــه تحصـــیــلی ات یعنـــی طراحــی صحنه تئاتــر کمـــتر برسی؟

نه خیلی. بین طراحــی صحنـــه و لباس ترجیح می دهم یکی را انـــتـخـــاب کنــم. چون بایــد روی یکی از آنـــهـا تمـرکـز باشد. قبــلـا طراحـــی لباس انـجام داده ام. یک کار هم بود که هم طراحی لباس کردم، هم صحـنـه و حتی صدای عروسک هم بودم اما به خاطر تولیـد و تهــیـــه کننـــدگـــی بد و غیــر حرفــه ایش انصراف دادم.

اگـر بخواهـــی دفـتــر «بی قانون» را برای یک تئاتـر صحـنه کنـی، چه کار می کنی؟

فقــط اســـمـــش برای انــجام طراحی تاثــیرگذار هست؛ ولی بسـتــگـــی به کاراکتــرهایــی دارد که در آن محیط قرار می گیرند. شایـد برای هر کسـی اتاق خودش را طراحی کنـــم نه مثــل دفترهای دیگـر. شایــد یکــی روی زمــیـن بنشـــیــنـد اصلـا. بی قانونی اســت و شاید هرج و مرج خاصـــی در آن باشـد.

نازنین بیــاتـــی و جواد عزتـــی در فرشـته ها باهـم می آیــنـــد

یعــنی براســـاس روانــشـنـاسـی کار می کنــی؟

حتـمـا. مثـلـــا طراحـــی لبــاس تئاتر را بیشـتــر دوست دارم چون در انـــتخـاب رنگ و مدل لبـاس دســت طراح بازتر است.امــا در سنیـــمــا و تلویزیون محدودیـــت هایـی وجود دارد. به خاطــر اینکــه تو داری برای کاری که قرار استکـــلی آدم آن را ببـینـــنـــد طراحی می کنی. شاید با آن چیـزی که تصور می کنـی نتوانـندارتباط برقرار کنند ولی در تئاتر دستـــت خیلی بازتـر است.می توانـــی یک دفعــه یک رنـگ تنـد یا یک مدل عجیبی طراحـی کنــی. برای همین طراحـــی لبـاس تئاتر برایم جذاب تر است.

تا حالـــا اسـتـــیــکــر یا پیــام اشـــتـباهی فرســـتادی که باعـث سوءتفاهــم شود؟

تازگـی ها که قابـــلیـت پا کردن کامنـت و اسـتـــیکر به تلــگـــرام اضـــافــه شده ایـن اتــفاق افــتـاده؛ ولی سریــع پاک کردم.

آخـــریـــن چیزی که در فضای مجــازی سرچ کردی چه بوده؟

اســـم کارگـــردان یکی از فیلم ها را فراموش کرده بودم و سرچ کردم تا پیـدایـش کنـم.


نازنــین بیـاتی در گلشیـــفتـه

اسم خودت را هم سرچ می کنی؟ و به جالب ترین چیـزی که برخورد کردی چه بوده؟

بلـــه سرچ کردم جالب ترینـش تیتر «عکـــس های نازنیـــن بیاتـی و همسـرش» بود. عکس العملـی هم نشـان ندادم. معـــمولا ایـن را برای همه می زننـــد و ما هم می رویم ببینیــم همســرمان چه شکــلــی اســت.

اگر سرخپوست بودی چه اســمـــی برای خودت انتـــخاب می کردی؟

پو کوهانـــتس. چون من انــیــمـیــشن زیاد می بینــم و دوست دارم.

لبــاس یا وسیـــله شانس داری؟

نه ندارم. امـا در دوران مدرسـه مثـــلـــا اگـر لبـاسی تنـــم بود یا وسیـــلــه ای مثل مداد در کیـفم بود و آن روز امــتـحانم را خوب می دادم، سعـــی می کردم دفــعـه بعـــد هم همــان را داشـتــه باشـــم.

فوبیا یا وسواس داری؟

فوبیا که نه! امـــا از مار یا خزنــده ها کلـــا حالـم بد می شود. اما از ارتــفاع یا هیـچ بازی فوبیـا ندارم. وسواس هم ندارم.


عکـــس جالب نازنیـــن بیـاتـی

یک جا گفته بودی که از کلـمه عام بدت می آیـــد. چرا؟

بلـــه گفتــه بودنـد که مثلــا این فیـــلم برای عام خوب اســـت. به نظرم دســتـــه بنـــدی کردن و اســتـفــاده از کلمه عام و خاص قشــنگ نیــست کلا.

چه مهارتـی داری که کســـی از آن خبر ندارد؟

چیز خاصی نیســت.

مضـحک ترین موقعـیتــی که در آن قرار داشتی چه بوده؟

یک بار موقع امتحــان داشتم تقـلــب می کردم.مراقـــبِ خودم ندیــد اما مراقب کلاس روبرویی من را دید. داشـــتـم به دوستـــم می گفـــتـــم که به آنیکـی دوستـــم تقـــلـــب برسـاند که دیده مراقـــب دارد نگاهم می کنــد. وقتی دیـدم همـــه چیز لو رفـــتهشـبیـه آدم هایی رفـتار کردم که انــگـــار دارنـــد با خودشان حرف می زنــند.خلــاصــه مراقـــب آنقدر از ایـــن کارم خنده اش گرفـــت که کاری به کارم نداشت و چیــزی نگـفـت.

بی مزه تریــن جوکی که تاحــالـــا شنـــیـــدی چه بوده؟

یه فیله می خوره به میـلــه!

حالـــا یه جوک بامزه تعــریــف کن.

اصولا جوک تعــریـــف نمـی کنم. چون اگــر جوک خنده دار بگویی و کسی نخندد حس بدی به آدم دست می دهــد. ترجـــیـح می دهم همـان جوک های بی مزه را تعـــریـــف کنــم!


گفتــگو با نازنین بیـــاتی

اگـــر قرار باشـــد که با یک فرد در یک جزیـره متروک زنـدگـی کنـــی چه کسـی را انـــتــخاب می کنـی؟

نمـــی توانـــم یک نفـــر را انتخــاب کنـــم.

دوست داری کدام اخلــاقت را بچـــه هایـت ارث نبرنــد؟

بی حوصلگـی که بعــضـی وقت ها دارم.

در یک جمـــلــه ایـران را برای یک آدم فضـایی تعــریف کن.

فضــایی تر از جایــی اســت که شمــا زندگـی می کنیـد.

چه قانون شکنی کرده ای که از آن پشیــمان نیستــی؟

تقلب. تقـــلب را دوست داشـت. برایم جذاب بود. شده بود که درس را بخوانـم اما تقـلـب را زاپـاس داشتم.

اگـر نامـرئی می شدی کجـا می رفـــت؟

جایی که نمی توانــم در آن لحظـــه حضور داشـــته باشــم. مثلـــا جلــســـه ای یا جایی که در مورد من صحـبـت می کننـد یا تصـمیم بزرگـی می گیرنـــد.


تصـــاویر جدید نازنین بیاتی

اهــل فیلم و سریــال کمـــدی هستی؟

من معــمولا تمـام ژانـرها را دنبال می کنم امـا خب کمـــدی را یک مقــدار سخـت تر می بیــنـــم. باید خیـلـــی تعـــریــف دربــاره اش شنـــیده باشـــم که وسوسه ام کنــد برای دیدن.

اگـر می توانـســـتـی با یکی از کســانی که از دنــیا رفته ملاقـات کنی چه کسـی را انـتــخاب می کردی؟

آقـای خسرو شکـــیبایــی

از آقـای شکیـــبایـی چه می پرسـیـــدی؟

حتـــمـا دربـاره راز مانــدگاری شان سوال می کردم.

اگر قدرت این را داشــتی که یک قانون وضع کنــی چه قانونی بود؟

دوست داشـــتـــم قانونی باشـد که ارتــبـاط مســـتقـــیــم با انسانیت و ارزش های انــسانی داشــتـــه باشـد و برای تمـــام انســان های دنیـــا باشـد. یعنـــی اگـــر من به عنوان نازنـیــن بیـــاتــی هر جای دنیـا رفـــتـم ایــن قانون انــســانـــی در جریان باشد و ربط به نژاد و جنـسـیـــت و ثروت و مذهب و رنـــگ پوست و… نداشـتــه باشـد. شایـــد قانونی وضع می کردم به اســم «انــسـانیـــت» که هر کسـی ارزش های انـــسـانـــی را رعــایـت نمــی کرد جریــمــه می شد.


نازنـــیــن بیـاتی

کدام قانون را حذف می کردی؟

چیزی که حذف کردنــش آدم ها را به آرامــش بیشتر برســـانــد. چون الـــان به نظرم بزرگــترین چیزی که گمشده آرامـــش اسـت. حالا در بعضـــی کشورها بیشـــتـر و در بعضی جاهـــا کمتــر.

اگـــر قرار باشــد از زندگـی نازنـــیــن بیاتی فیـلـــمـی بسازنـــد چه اسـمـــی روی آن می گذاری؟

زنــدگـی من چیـز عجــیبی ندارد که بخواهـــنــد از رویش فیـلـــم بســـازند.

از آنچه در آینه بغـل می بیـنیـد

مهدی اســتــاداحـمـد

نازنـین چون وارد دربـــند شدروی پرده مانـد و دستش بند شدبود توی سیـــنما وی از اســـاسـقبـل از آن در نقـش طراح لباسشــیـفــت کرد امـا روی بازیــگریمزه کرد و کم کم آمـــد این وریمــزه بازیگـری مثل عسـلـبود و مانــد و مانــد تا آیـنــه بغــلـــعـده ای نقـد بیاتـی کرده اندعده ای هم نیـز قاطی کرده اندکــار او بالا و پاییــن داشــتـــهکمـــتر از یک عده تمریـن داشـــتهـــمنتها چون از همــان فیــلـــم نخسـتبود در بازیــگری کارش درستـــچون گرفــت از فیــلم اول جایزهـپـــس حضورش روی پرده جایزه

عکس نازنــین بیاتـی

نازنین بیاتـی چطور توسط منــصور شهـبــازی انتـخـــاب شد
به کلــاس‌ـــهای بازیــگــری، سینـــمـــاگران و آموزشـــگـاهـــ‌ـــهــا سپرده بودیم که برای نقش نازنیـن به چه بازیــگری و با چه فیـــزیـــکـی نیاز داریــم. پیــمان مقــدمی یکی از دوستـــ‌هــای من که در دربنــد هم شاگـرد دفـتـر هدایــتــی بود، خانــم بیـاتــی را به ما معـرفــی کردند. وقتـی خانم بیـاتی وارد دفـــتــر شدنـــد تا با آقای شهبـازی ملـــاقـات کنــند یک خانم دیـگر برای همان نقـش آمـده بود و داشـــتــنـــد صحــبت می‌ــکــردنـــد، تا خانم بیاتــی وارد دفــتر شد توجه آقـــای شهبــازی به او جلـب شد و همـــانجـا او را انـــتـــخاب کرد.
مجــلـــل تریـن و باشــکوه ترین عروسی های ایــرانـی !!مجــلـل تریـن و باشـــکوه تریـن عروسی های ایــرانی !!
شیک تریــن و جدیـدتــریــن مدل های لبـــاس عروس , سفره عقــد , آرایش عروس و .. شیـــک ترین و جدیدتـــرین مدل های لباس عروس , سفره عقـــد , آرایـــش عروس و ..

عکس نازنین بیاتی

عکس نازنین بیاتی

عکس های خفن نازنین بیاتی + شایعه مرگ نازنین بیاتی

مطالب مرتـــبـــط:

عکس نازنین بیاتی،شبنم قلی خانی و بازیگران در اینستاگرام

مدل مانتوی بهاری بازیگران زن ایرانی | نازنین بیاتی،مارال فرجاد

نازنین بیاتی،بهاره کیان افشار و عوامل فیلم لونه زنبور در اولین اکران

نازنین بیاتی بازیگر سینما در تیپ های خفن + بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی،ماهورالوند و بازیگران زن در چهارمین روز جشنواره فیلم فجر ۹۶

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.