عکس های روشنک گرامی بازیگر نقش مریم در فیلم سینمایی قائده تصادف

عکس های روشنک گرامی بازیگر نقش مریم در فیلم سینمایی قائده تصادف

همچنین میتونید از بخش اخبار سلبریتیها جدیدترین اتفاقات چهره های مشهور را مطلب شوید .

عکس های روشنک گرامی بازیگر نقش مریم در فیلم سینمایی قائده تصادف

بازیـــگـــر سینما و تلویزیون متولد 1 مهـر 1362 در تهـران می باشـــد و 34 سال سن دارد.

وی در سال 85 کارگردانـــی تئاتر قبول شده اســـت و در سال 87 هم کارگـــردانـــی کرده اســـت که به گفته خودش در ایـن راه موفق نبوده اسـت.

وی فعــالیـت هنری و بازیگری خود را با حضور در سریــال فاصلـه ها آغاز نمود.

اوج کار روشنک گرامـــی در فیلم سینمـایی قائده تصـــادف بود که آن فیلـــم در جشــنواره فجـــر 31 برنده جوایز متعددی شد و در آن فیـــلـــم به خوبی دیــده شد.

وی به تازگی در سال 96 در سریــال گمــشدگـــان به کارگــردانی رضـــا کریـمی در نقــش ترنـــج به عنوان بازیگـــر اصــلی سریـال حضور دارد.

وی سال 93 در یکی از خیابــان های تهران تصـادف شدیــدی کرد که باعـث شد گرامــی چنـــد هفتـــه در بیـــمارسـتـــان بستـری شود.

خانم گرامــی ! از نقــشتان در فیــلــم سیـنـــمــایی «قاعــده تصادف» برایـــمان بگویید و ایـنکه چطور ایـــن نقــش به شمـا پیـــشنـــهاد شد ؟

یک روز به دفـــتر آقای بهزادی رفـتــم. نشـــستـیم و کمـی در خصوص خودم و فیلمـنـامـــه گپ زدیـــم. فیلمـنامــه را به من دادند تا بخوانم برای نقش “پریســـا” و گفـــتند که بهــم خبــر می دهــند. چنـــد روز بعـــدش تولدم بود و آقای بهزادی گفتـــند که در ایــن روز به من خبــر می دهـــنـــد که انـتخاب شده ام یا خیر. چند روزی از تولدم گذشت و خبری نشـــد.

به من گفتـند که چرا زنــگ نزدی که پیگیری کنـی و من گفـتم منــتظر تمـاس شمـا بودم. اینجوری بود که متوجه شدم برای ایــن نقـش انـتخابـم کرده اند. بچه ها دو هفـــتــه بود که شروع به دورخوانـــی کرده بودند و من هم یک روز با گروه برای نقــش “لـادن” دورخوانی کردم. از فردایش تمـرین را شروع کردیــم و من نقش لادن را بازی می کردم.

به دلـــیــل یک سری اتـــفـاقات از پروژه کنار رفـتـــم. بعـد از یک هفـــتـه مجــددا” با من تماس گرفته شد تا نقــش “پـریــســا” را بازی کنــم. تا سه – چهار روز قبل از ضبط من نقش “پـریـــسا” را تمــریــن می کردم. ما حدود دو ماه تمــرین و هجــده روز ضبــط داشــتیــم چون در مجموع هجــده سکـانــس در فیــلـم وجود داشـــت.

چنــد روز قبل از ضبــط تصـــمـیــم گرفتـــه شد که من و خانـــم بنی احــمـــدی نقشــمــان را عوض کنـــیـم که تقــریــبا” اتــفاقـــی بود شبـــیـه ماجـرایـــی که در خود فیـلــم می بیـــنـیم که “شهــرزاد” رفت و یکی از خود بچــه ها جایش را گرفــت.

در نهــایــت من نقـــش «مریـم» را بازی کردم. اتفـاق خوبی بود و خودم هم راحت تر بودم برای ایــفـای این نقش و خانـــم بنـــی احـــمـدی هم از بازی در نقش “پریـــســا” راضـی تر به نظــر می رســـید.

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.