عکس های سارا و نیکا در سوئد

سارا و نیکا دختران نسرین جلیلی بازیگر سریال پایتخت 4 می باشد که به تازگی شروع به پخش شده است سارا و نیکا دو دختر دوقلوی زیبا هستند که در این سریال در کنار مادرشان به ایفای نقش پرداخته اند و مادر سارا و نیکا از این که دخترانش می توانند در این سریال به ایفای نقش بپردازند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های سارا و نیکا در سوئد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : نــسریـــن جلـــیـــلی مادر “نیـــکـــا و سارا فرقانی” که نقـش فرزنـــدان نقـی سریـال “پایتخت” را بازی می کننـد، گفــت: امیـدوارم سارا و نیکا با بازی در سریــال “پایتـخــت” که در خارج از کشور هم بیــنــنـده های زیادی دارد سفـــیر هنــری باشنــد و از طریق ایــن سریـال فرهــنـــگ و خانواده ایرانـــی را به زیــبـایی به مردم دیــگـر کشورهـــا معـــرفـی کننـــد.

جلـــیلــی با اشاره به علـــاقمــندی بچـه ها برای همــراهی با “پایتــخـت 3” هم گفت:اتـفاق جالـبی که در کنــار سریال “پایتــخـت 1” افــتاد ایـن بود که صمیمــت واقــعی بین اعضای سازنده سریــال برقــرار شد و بچـــه ها با تمـام عوامـــل و بازیــگرهــا ارتـبـاط خوب و صمیــمی داشــتنـد و من هم دلم نیـــامـــد بچـه ها با ایــن تیــم همراه نشوند بخـصوص اینکه سریـالــی اســت که خودم هم آن را دوست دارم.

مادر سارا و نیـکا دربـاره تمـــایـلــش برای بازیـــگری دخترانش در فیـلـم یا سریــالهـای دیـــگر هم گفت:فعـــلـــا نمی خواهم بچه ها بازیـــگر شوند زیـــرا الـــان در مرحـــله ای هستــند که بایــد درس بخوانـنـد و بازی در “پایــتــخـــت” برایشان کافــی اسـت.

وی دربــاره ایـــنـــکه اگـــر “پایـتخــت 4” ساختـه شود سارا و نیــکــا هم در آن حضور خواهـــنـــد داشت یا خیــر گفت:احـتـمــالا بله.

وی همـچـــنـــیـن از اســتــقـبــال خوب ایرانــیــان خارج از کشور از سریالـهــای ایــرانی خبرداد و گفــت:نه تنـــهــا “پایتخت”، بلــکـه سریال های ایــرانـــی در کشورهــای دیگر از جملــه سوئد که محـل زندگـــی ماســت، طرفـداران زیـادی دارد.

سارا و نیکا در کنـار محسن تنـابـــنده

دوقلوهای سریـال پایتخت گفـته انــد:دوست داریــم اگــر ‘پایـتـخت 4’ هم ساخته شود از سوئد به ایــران برگـردیــم و در آن بازی کنـیم. سریــال نوروزی امــسال را بیـشــتر دوست داشتــیــم.

نیــکـــا فرقانـــی در این رابــطه گفــت:دوست دارم اگـــر “پایـــتـــخـــت 4” هم ساختـه شود از خارج از کشور به ایــران برگردم و در آن بازی کنـــم.

وی که 9 سال دارد، درباره ایـــنکه بازی در ایـــن سریال لطــمـــه ای به درس او وارد می کنـد یا خیـر؟ گفـــت:روزهـــایی که کار نداریـم، درس هم می خوانــیم.
سارا خواهر دوقلوی نیـــکــا هم درباره تفاوت “پایـتخت 3” با سری قبل نیــز گفــت:سریــال نوروز امـســال از “پایـتخــت 2” خنده دار تر بود، بخـصوص اینـکه ارسطو در ایـن سری، ازدواج هم می کنـــد. (انـتــخاب)

عکس های سارا و نیکا در سوئد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.