عکس های لو رفته لخت جنیفر لارنس که جنجال به پا کرد

جنیفر لارنس بهترین بازیگر امریکایی است که در دنیای هالیوود بسیار معروف و مشهور می باشد هکری که عکس های لخت جنیفر لارنس را در فضای مجازی پخش نموده است او را بسیار نارحت نموده است او می گوید این عکس های لخت و سکسی به وی متعلق نیست و ساختگی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های لو رفته لخت جنیفر لارنس که جنجال به پا کرد را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: خـبــر جنــجـــالی انـــتشـار عکس های لخـت جنـیـفر لارنـس در ایـنـتـــرنت , انـتــشار تصــاویر برهـنــه‌ای از عدهـــ‌ای از بازیگـــران هالیوود و چهــره‎های سرشـــناس از جمـــلـه جنـــیــفر لارنـس در اینــتــرنت با واکنـــش این چهرهـ‌ـهــا روبهـــ‏‌ـــرو شده اســت.

عده ای از ستـارهـ‌ـهـــا اصـــالـــت ایـن‌ عکـس‌ــها را که ظاهــرا توسط هکـــرهــا منـتـشـر شده، رد کرده ​انـــد و عدهــ‌ای دیـــگر تائید. بیــشـــتر افــراد ایـن فهـــرســت را بازیـگران و چهـرهـــ‌های سرشنـاس زن از جمـــله کسـانـی چون ریــحانا، جنـیـفـر لارنس،ـــکیت آپـــتون، سلـــنــا گومز و کیـــم کارداشیان تشـکـیــل میـــ‌ــدهــنـــد.

وکیل بازیــگـــر فیـلـــمـ‌ـــهـایی چون زمــستــان استخوان سوز و کلاهـبرداری آمـــریـکایی ضمـــن تائید اصــالت ایـن عکـــس‌ها گفــتــه اسـت که تیــم حقوقی ایـن بازیگــر از راهـــ‌هــای قانونی علـیه هکرهـــا و انتشـــاردهندگان این تصاویر اقـــدام میــ‌ــکـــنـد.

مری الــیـزابـــت وینســتد، بازیگـــر فیلــم روز خوبی برای مردن نیز اصـالت عکس‌ـها را تائید کرده و گفـته است که ایــن عکــسـ‌هــا را سال‌ـــهــا پیـــش با همســـرش در خانه‌ـاش گرفــتــه بود و خیـــلی وقت پیــش آنـ‎‌ـها را از کامــپـیوتر خود پاک کرده بود.

 

او گفتـــه است که به دلــیل ایـــنکــه پیام‌ـــهای توهیــن آمـــیز دریــافـت میـــ‌ـــکــنـــد برای مدتــی “مـرخصـی ایـنترنـــتــیــ” می‌ــگـــیرد. آریـانــا گرانــده، خوانـنـــده آمریــکــایـــی از جمـلـــه این فهـــرسـت است که تعـلـق ایـــن عکـــســ‌ــهـا به خود را تکــذیـب کرده اســت

سخنگوی او به وبسایـــت بازفـــید گفتــه که ایـن عکســ‎هــا “کامـلـا جعلـی” هستـــنــد. فهرســت کســانــی که عکــسـ‌ــهـای خصوصی‌ـــشــان هک و در فضـای عمومی منتشر شده نامــ‌ـــهای زیادی را در بر دارد و همچـنـــان نام‌هـای دیگــری به ایـــن فهـرســـت افـزوده می‌ـشود.

عکس های لو رفته لخت جنیفر لارنس که جنجال به پا کرد

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.