عکس های لو رفته جشن تولد سولماز حصاری با مدل موی خفن

سولماز حصاری به تازگی عکس های زیبایی را از جشن تولد خود در فضای مجازی منتشر نموده توجه بسیاری از هوادارانش را به خود جلب نمود او متولد 1361 می باشد تولد سولماز حصاری 21 اردیبهشت بود او در حال حاضر 36 ساله شده است سولماز حصاری یکی از بازیگران زیبای کشورمان می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های لو رفته جشن تولد سولماز حصاری با مدل موی خف نرا در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: سولمـاز حصـــاری بازیگر زن ایــرانــی متولد ۲۱ اردیـبـــهشت سال ۱۳۶۱ می باشــد . او در سریـال های تلویزیونی مانـــنـــد رو به راهم کن و هســـت و نیــست نقــش آفــریــنی کرده بود . سولماز حصـاری تا کنون ازدواج نکـــرده و مجـــرد است . تصاویری از جشـن تولد ۳۶ سالگــی او را در ادامه مشاهـده می کنـیـد.
تولد سولمـــاز حصاری

سولمـــاز حصـاری با انتـــشـــار عکــس زیــر نوشت :

ممنون از دوستانـــی که تولدم رو تبریـــک گفـــتن


سولمــاز حصاری و کیک تولدش

جشــن تولد سولماز حصـــاری

دربــاره سولمـاز حصــاری بیـشـــتر بدانـــید:

سولماز حصــاری بازیگــر سیــنمــا ، تلویزیون و تئاتـر متولد ۲۱ اردیبهشــت ماه سال ۱۳۶۱ در تهــران است و ۳۵ سال سن دارد.تحصـیـلـــات :

حصاری دارای مدرک لیـــســانس زیـــست شنــاسی می باشـد.

شروع بازیـگری : سولماز حصاری فعـالیــت هنری و بازیـگــری را از سال ۱۳۸۷ با بازی در تاتـر آغاز نمود.

وی در حال حاضـــر مدل مزون توییــنـز می‌باشد و در جشـنواره لباس فجر جزء بهــترین زنـان ایــران شناخـته شد و همـــچنان مدلیـــنـــگ و مدل لباس نیز می‌ــباشــد.

آخــریـــن کار او در تلویزیون بازی در سریـال هست و نیـــســـت به کارگـــردانــی حســـین سهـــیـلـی زاده در نقش الناز می باشد.

ازدواج و همسـر سولماز حصـــاری

سولماز حصاری تاکنون ازدواج نکـرده اسـت و مجـرد می باشـد.


سولماز حصــاری و حدیــث فولادوند

بیــشــتــر بدانــیـد:سولمـــاز حصـاری: مدام لباس عوض میـ‌ـــکـــردیـم

بازیگــر سریال «رو به راهــم کن» درباره حضورش در عرصه تصویر بیان کرد که تاکـنون در نقش اصـلیچـنـــدیـــن سریـال بازی کرده اما همـــچــنـان منـــتظـــر می ماند تا زمانـیــکـــه نقــشــش دیده شود.

سولمـاز حصــاری در گفتـگو درباره حضورش در سریال «رو به راهم کن»گفـــت:موضوع ایـن سریال درباره زن جوانــی به نام سارا، مهـــندس زمیـن شناسی استکـــه برای تحــقیقـاتـــی به همراه همــســـرش به روستـــایی در شمـــال کشور می رود.

وی ادامه داد: شوهر سارا نویســنـده و روانـشــنـاس اســت و او هم از ایــن فرصتـــتحـقــیقاتــی اســـتفـاده می کنـد تا در حدود یک ماه رمان بنویســد. در ادامــه داســـتــان در هر قسمت اتــفــاقــاتـــی برای ایـــن زوج رخ می دهــد که قصه را پیـش می برد.

این بازیـگــر همچـنـیـن به دغـدغـه های ایــن سریــال اشاره و بیان کرد: سارا شخـــصـیت اصــلــی داســتـان می خواهـــد،بدانــد چرا کشــاورزها زمــیـــن های خود را می فروشند و به شهر می آیند و در این زمــینه با مردم روستـا هم زبـان می شود.

بازیگـــر «رو به راهــم کن» با اشــاره به لوکیـشن سریــال در شمــال کشور اظهار کرد: سوادکوهو برخـی از روستاهای نزدیک به آن لوکیشن کار ما هسـتنـــد و ایـن مناطـق به قدری زیــبـاسـتکــه با وجود فصل زمــستــان زمانـی که به ایـنــجـا وارد شدم احـــسـاس کردم بهـــشت اسـت.
گفـــتـگو با سولماز حصاری

حصـــاری دربـــاره کار در روستـــا و سختی های آن توضیح داد: حضور در این روستا به حس من برای نقـــشمکـــمـــک زیـادی کرد، هرچند که با مشـکـــلــات بسـیـاری روبه رو شدیــم از جمــلــه ایـنــکـه راه ها درست نشده بود،برف بود و حتی شرایط آب و هوایــی در هر روز با روز قبل متفــاوت می شد.

بازیـــگـر سریال «آسمان من» دربــاره کار در این شرایط آب و هوایــی ادامـــه داد: ما به دلیـل برف وبارانی بودن هوا و همچــنیـــن سُر بودن زمــیـن ها بارهــا زمیـــن خوردیــم و دایم باید لبـاس هایـمان را عوض می کردیـم.

وی دربــاره سریال هایی که بیـــشتــر در فضاهــای آپارتمــانـی ساختـــه می شوند، گفـــت: بودجه هایــسریـال ها خیـــلـی کم اسـت و تهیه کننـده ها مجــبور هســـتـند آثـار خود را بیشـــتــر در لوکیـــشــن هایـآپــارتـمــانـــی بسازند چون تعدد لوکیشـــن باعث هزیـــنه بیــشـــتر می شود و بایـد ایـن هزیـــنــه ها تامین شود.

حصاری در پایــان دربـاره حضورش در سریال های تلویزیون و ایـــنــکه فکر می کند چه زمانـــی نتیـجـه کارشرا خواهد دیـد، اظـــهــار کرد: من حدود هشت سریـال بازی کرده ام که در آنـــهـــا نقـــش های اصـــلـــی را بر عهده داشتم. با این حال از بسیاری از بازیگران صبورتـر هستــم و فکر می کنم بایــد منـتـــظـر باشـم تا دیـده شوم و این اتــفاق هر وقت که خدا بخواهد رخ می دهـــد.

«رو به راهم کن» در شبــکه یک با مشارکت معــاونت پژوهشی و آموزشـــی سازمـــان تبـــلـــیــغات اسلـامـــیــبه کارگــردانـی هانــی اکبری و تهیـــه کنـنـــدگـی حمیـــد نوبهـار در حال تولید است.

عکس های لو رفته جشن تولد سولماز حصاری با مدل موی خفن

مطالب مرتبط:

عکس های زیبا از سولماز حصاری در کنار بازیگران معروف

مدل موهای خفن سولماز حصاری بازیگر سینما + تصاویر

تیپ های خفن سولماز حصاری بازیگر زن ایرانی + بیوگرافی سولماز حصاری

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.