عکس های لو رفته مهدی قائدی چت و لایو مستهجن به دختران در اینستاگرام

مهدی قائدی فوتبالیست مطرح تیم استقلال امروز اینستاگرامش هک شد و عکس های مستهجنی از دایرکت این بازیکن فوتبال هکر به فضای مجازی منتشر نمود و ابروی مهدی قائدی را برده و گفت این روحیه یک ورزشکار در فضای مجازی می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های لو رفته مهدی قائدی چت و لایو مستهجن به دختران در اینستاگرام را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : هـــک شدن صفحه ایـــنستــاگرام مهــدی قائدی بازیــکـــن جوان تیــم فوتبـال استــقـــلـــال و حواشـی بعــد از آن هنوز ادامه دارد هکر صفــحه ایـنـستـــاگـرام مهدی قائدی با انتــشـــار تصاویر دایـــرکـــت(قسمت پیام اینــستاگــرام) مهــدی قائدی و انـــتـــشـــار فیـلم آن درصـــفـــحــه هک شده مهدی قائدی به قول خودش ایـــن بازیــکن جوان را رسوا کرده اســـت!

او در توضیـحات صفحــه هک شده ایـنـــســتـاگرام مهــدی قائدی و با تغـــییـر نام صفحه به naji.teamm نوشتـه اســـت:”رسوا میکــنم هیـشـــکــی نمیـــتونه مث ما رسوا کنـه . رسواگر هستم یک بیکار . “

البته دقایقی پیش این هکر با پاک کردن تمامی تصاویر و فیلم ها و تغییر نام صفحه به (baste_shod_tavasot_khodam) اعلام کرده دیگر پست فعالیتی نمی کند!

 

دایرکت های لورفته اینستاگرام مهدی قائدی

عکس های لو رفته مهدی قائدی چت و لایو مستهجن به دختران در اینستاگرام

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.