عکس های محمدرضا گلزار بازیگر مدل و مانکن خوشتیپ ایرانی

عکس های محمدرضا گلزار بازیگر مدل و مانکن خوشتیپ ایرانی

عکس های محمدرضا گلزار بازیگر مدل و مانکن خوشتیپ ایرانی
محمدرضا گلــزار ، بازیگر ، مدل و مانکن ، مجری ، و هنسرمند پولساز این روزهای ایران است که در اولین روز فروردین ۱۳۵۶ متولد شد.

اصـــلـــیـت او آذری و متولد تهـــران اســت. او در تیــم اســـتان تهران، باشــگـــاه پارس خودرو، شیـــشه و گاز، باشگـاه پاس و باشگاه دیهـــیم بازیـــکــن والیـــبــال بوده‌است.

تا آخر دبـیـــرســتــان فعالـیـت هنری نداشــت. پدرش با گیتار زدن مخالـــف بود، تنها گاهـی با ارگ کار می‌ــکـرد. تا سال سوم دبیـرســتـان در رشـتـــه ریـــاضـی تحـــصــیل کرد.

در سوم دبـیرستان در کنـکور دانـشــگـــاه آزاد در رشـــتـه مهنـدسـی مکــانـــیــک در واحـــد تهـــران جنوب قبول شد و رزرو کرد. در سال آخـر به رشته تجربـــی رفت و به قصــد رشـتـــه دنـــدانپـــزشکی کنــکور داد ولی قبول نشـــد و به همـــان رشـــتــه مکـــانـیــک رفت.

او فارغــ‌ـــالتــحـصـــیـــل رشـته مهـــنــدســـی مکانیک از دانـــشـگاه آزاد اســلــامی است. گلـــزار فعـــالـــیـــت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۷ به عنوان گیتـاریـست با گروه آریـــان آغاز کرد.

او در گروه آریـان گیـتــار، ارگ و پرکـــاشـــن نواخـتـــه‌ـــاســـت.

 

عکس محمدرضا گلزار سوپر استار ترک ایرانی در گذر زمان

گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخـــستـیـــن بار در فیــلـــم سام و نرگس ساخـــته ایـرج قادری بازیـــگـــری سیـنمـا را تجربـه کرد.

گلزار همــچـنـــیـــن در زمـینـه موسیـقــی بند دارکوب را با رامین نصریـــانـــی و دیگــران راه‌ــاندازی کرد. سپس بنـــد ریـزار (rezzar؛ مخــفـــف محمـــدرضا گلــزار) را ثبت کرد که فعال است.

بازی گلزار در فیـلـــم‌هایی از مســـعود کیــمیــایـی و بهرام بیـضـایی و داریوش مهــرجویی با وجود دعوت شدن هر بار به اسبـاب گوناگونی مقدور نشـد.

گلزار به تازگـی مجـــری یک مســابقـــه تلویزیونی شده است به نام “برنده شو” الـبـته حاشیه های فراوانـی پیرامون ایــن مســـابـــقـــه وجود دارد اما نمیشود از قدرت اجـرا و جذابـــیــت محـــمـــدرضا گلزار چیزی کم گفـت .

محـــمـــدرضـا گلزار چندی قبل تر هم بهواسطه دفـــاع و حمایـت از مدافعـــان حرم و مستـــشـاران نظـامـی ایـــران در سوریــه مورد حملــه اوپزســـیون و توهینـــهــای آنــهـــا قرار گرفتـــه بود . او در یک مصــاحـبه تصویری گفـتــه بود اگر ایـــن مدافـعـــان نباشـن ما مجـــبوریم توی تهـــران با داعــش بجنـــگـیـــم و این به ضرر همه مردم ایـران هسـت .

شیلا خداداد یکی از بازیگران محبوب  زیبای ایرانی چندی قبل در یک مصاحبه گفته بود حتی دختربچه من هم عاشق آقای گلزار شده و مگه کسی میتونه محمدرضا گلزارو دوست نداشت باشه ؟

همچنین گفته بود انقدر محمدرضا گلزار زیبا و دوست داشتنی و خوشتیپ هست که همه دخترا عاشقش هستن .

فیلم سینمایی سلام بمبئی یکی از پر حاشیه ترین فیلم هایی بود که محمدرضا گلزار در آن بازی کرد .

در این فیلم او همبازی خانم دیا مرزا یکی از بازیگران زن بالیوود بود که عکس های پشت صحنه آنها و رابطه عاشقانه این دو بازیگر شایعات زیادی را درباره ازدواجشان شکل داد .

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (1)