عکس های منتخب مسابقه عکاسی اسمیتسونین 2018

مسابقه عکاسی اسمیتسونین همه ساله در جهان برگزار می شود و در این مسابقه افراد زیادی از سراسر جهان شرکت نموده و عکس های زیبایی را به این مسابقه ارسال می نمایند که منتخبی از برندگان این مسابقه عکاسی را برایتان در این بخش در نظر گرفته ایم در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس های منتخب مسابقه عکاسی اسمیتسونین 2018 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : هـر سال مسابـقـــه عکاســـی اســمـیتـسونیــن با تصـــاویر باورنــکردنـــی خود از گوشه و کنار دنــیــا ما را شگـــفــت زده می‌کـــنـــد. تصـــاویر منتـخــب صحنهـــ‌ــهــای الـــهام بخــش و باورنــکردنـــی از طبـیـعت و هم چنـــیــن فرهــنــگـ‌هــای دیــگر و زنــدگــی روزمـره شان به نمـــایـــش می‌گـــذارنــد. در پانزدهـــمــین دوره ایـن مسابقــه سالــانــه، ۴۸ هزار عکـــس از عکــاســان ۱۵۵ کشور در شش دســته رقابـت کردند. داوران خبره از بین خیل عظـیـم عکســ‌های ارسالـی، ۶۰ عکس از منــحـصــر به فردتریــن و جالـب‌ـترین عکس‌ـــهـا را انــتـخاب کردنـــد.

تعـــدادی از فیــنالـــیـستـــ‌ـهــا را در این مطـلــب مشــاهده میــ‌کـــنیـد، شمـــا کدام را دوست داریــد؟ البتـه اسمـیـتـسونیـــن فرصتی فراهـم کرده که صدای شمـــا شنیـده شود. با مراجــعه به سایت آنـــ‌ـهـا تا ۲۶ مارس ۲۰۱۸ میـــ‌ـتوانیــد به عکـس منــتخب خود رای دهــید. آنـــ‌ـــهـــا روز بعـــد جایــزه بزرگ، انـــتــخاب خوانــنـــدگـــان و برندگـان هر دسـتــه را اعــلـام و شانزدهمــین دوره مسابقات را افتتـاح می‌کـــنند.


عکــاس: اریکا والکوویکووا (Erika Valkovicova)

عکاس: مارتـــیـن پروچازکا (Martin Prochazka)

 

عکاس: کلاوس لنزن (Klaus Lenzen)

عکاس: لورنـــس بوچارد (Laurence Bouchard)

عکاس: توماس چادویک (Thomas Chadwick)

عکاس: فلورنت مامل (Florent Mamelle)

عکاس: سالوادور کالوی نبوت (Salvador Colvee Nebot)

عکاس: دبـاشیــس موکرجـــی (Debashis Mukherjee)

عکـــاس: تران توات ویت (Tran Tuan Viet)

عکـاس: تانـیا شاراپووا (Tanya Sharapova)


عکاس: سیرســـندو گاین (Sirsendu Gayen)

عکاس:فابــیو تیــکسریـا (Fabio Teixeria)

عکس های منتخب مسابقه عکاسی اسمیتسونین 2018

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.