عکس همسر بابک جهان بخش پریا و پسرش در کنسرت

پریا پرتوی فرد همسر بابک جهان بخش خوانده پاپ کشورمان با فرزند پسرش در کنسرت وی شرکت نمود و عکس های بسیار زیبایی را از عکاسان از همسر و پسر بابک جهان بخش در فضای مجازی منتشر نمودند همسر بابک جهان بخش بسیار زیبا و خوش استایل می باشد انها دارای یک فرزند پسر می باشند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس همسر بابک جهان بخش پریا و پسرش در کنسرت را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

کـــنسرت جدیـد بابک جهانبخش

بابـــک جهانبـخــش جدیــدترین کنــسـرت خود را در تاریـــخ چهارده و پانزدهم تیر به میـــزبـانی مرکــز همایش‌های برج میـــلـاد تهران برگــزار کرد.

ایــن کنـسرت، نخـــستــیـن اجـــرای بابــک جهانــبــخـش در شهـــر تهــران به تهیه کنـــنــدگــی آوای فروهر بود که طی ۴ سانـس چهاردهــم و پانزدهـــم تیر ماه به میزبـانی برج میلاد برگـــزار شد.

کنسـرت با ریمیـــکس قطـــعــات شاد جهانبــخــش آغـــاز و این خواننــده در ادامه قطعات منو بارون، دوست دارم، پریزاد، بی تو میـــمـــیرم و … را اجـرا کرد.

شایــان ذکـر اســـت، ایـــن کنـســـرت به همـــت موسســه فرهنــگی هنری آوای فروهر به مدیریت محـمد و مجـتــبی حاتـم پور برگـزار شد.

تصـــاویری از کنســـرت بابـک جهــانـبخـــش

بابـک جهـــانــبخــش

بابـک جهـــانـبـــخش در کنـسـرتش

پریا پرتوی فرد همـسـر بابک جهــانــبـــخـش در کنـــســـرتـــش

شهـره سلــطـانی در کنسرت بابـک جهانبـخش

همـسر و پسر بابـک جهـانـــبخش

بابک جهـــانبـخـش در کنـــار همـسر و پســـرش

عکس همسر بابک جهان بخش پریا و پسرش در کنسرت

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.