عکس همسر بهنوش بختیاری محمدرضا آرین و ماجرای طلاق این بازیگر

عکس همسر بهنوش بختیاری

عکس همسر بهنوش بختیاری محمدرضا آرین و ماجرای طلاق این بازیگر

بهنوش بخـــتــیــاری متولد 29 اردیبهشت 1354 در تهران اســـت ،فرزند آخـــر یک خانواده ی 6 نفـری است 2 برادر و یک خواهر دارد که هر 3 متاهــلـنــد،ـدر تیــرمـاه سال 1378 با محـــمدرضا آریــن ازدواج کرده و از زنـــدگـی خود بسیار راضـی اســت.
بهـنوش لیــسـانـس مترجمــی زبان فرانسه دارد موسیـقـــی مورد علـــاقـه ی او کلــاسیــک است و از بین خوانندگـان پاپ به صدای رضـا صادقی ،مرحوم ناصــر عبداللــهـی و مازیار علاقــه دارد و اصلــا از موسیقــی رپ خوشش نمـیـــآیـد در کودکـــی دختر آرامی بوده سفــر کردن را خیـلــی دوست دارد و در کودکـــی علـــاقــه داشــتـه مهمانـــدار هواپـیمـــا شود .

داستان طلاق بهنوش بختیاری از شوهرش

در مصاحبه ای از بهــنوش بختیــاری پرسیـده شد که شایـعـه شده اســت طلــاق گرفــتـــه ایــد ، آیـــا ایـن موضوع صحت دارد ؟ بهنوش بخــتـیـــاری پاسـخ داد : بلــه ایـن شایـــعـــه زشت را شنــیـده ام . خیـر من مدت 9 سال اســت زنـــدگـی مشترک دارم و خیـلی هم از زنـــدگـی ام راضــی هستم.

قصـــد جدایـی از همــســرم ندارم ، لطـــفـــا به ایــن شایعـات پایــان دهیــد. مصـــاحـبـه کنـــنــده با دیــگـــر پرســیـد که آیا ایــنـکــه همــسـرتـــان در هیــچ کجا همـــراهـــتـــان نیـــست دلیـــل ایـــن شایـعـه نیـست؟ بهنوش بخـــتـیاری پاسخ داد : بلـه همـــیـــن طور است.

وقتــی همسر و همراه یک بازیگـــر در کنـارش نباشد متاسفـانـــه از ایـــن شایـعات پیـش میـــایـــد. همســـر بنــده به دلـیـــل اعـــتـقـــادات و طرز تفــکـرش مایـــل نیســت تصویرش جایی منـتـشـــر شود و این موضوع از روز اول ازدواج مان هم بوده و چیـــز جدیـدی نیـــسـت.

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.