عکس همسر سحر دولتشاهی | داستان طلاق سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی چند بار در زندگی خود ازدواج نموده است که اولین فردی که با او ازدواج کرده رامبد جوان بود و دومین همسرش همایون شجریان است سحر دولتشاهی یکی از بهترین بازیگران زن ایرانی در عرصه تلویزیون و سینما می باشد در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس همسر سحر دولتشاهی | داستان طلاق سحر دولتشاهی  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

ازدواج

سحــر دولتـشاهی در 27 اسـفند 1387 با رامـبـــد جوان ازدواج کرد.

آشـــنایی آنهـا از تئاتـــر شکـــل گرفت، دولتشــاهـی می گوید : دوستـــان مشـــتـرك زيادي داشتـــيم و دورادور همـديگـر را مي‌ــشـناخـــتيم تا اينــكه بالـاخـــره وقتش رســـيد كمــ‌كم حواسـمـــان بيشـتر به هم جلـــب شد تا بالاخـره كار به ازدواج كشــيد، رامـــبـد بعد از اينـــكـه به من پيشنـــهاد ازدواج داد، آمد با پدرم صحبـت كرد. بعــد هم خواســـتگــاري انجــام شد.

رامبد جوان همسر سحر دولتشاهی

طلاق

طلاق آنـهـا در سال 1393 در سکوت خبــری انجـام شد، تا مدت ها ایـــن جدایی از طرفـیـن تایید نشـــد، سحـر دولتشـاهـــی همـــسـر دوم رامبـد جوان بود که هردومعتـقـــد بودنــد نباید مردم وارد حریـم خصوصی آنــها بشوند !

رامبد جوان همسر سحر دولتشاهی

ازدواج سحــر دولتــشــاهــی با همــایون شجریان می باشد.همـایون شجریـان پسـر محـــمد رضـــا شجـــریان خوانـــنـــده پر طرفدار و محـبوب اسـت که به واسـطه آهـــنـگ های بسیار زیبایش در ذهن عموم جا دارد.همایون شجریان و سحــر دولتشـاهـــی در تئاتر سی با هم همـکــاری داشتند.

شـایعـات تاییـد نشده ای در فضـای مجــازی دست به دســت می شود که همـایون شــجریــان از همــســرش جدا شده است و با سحر دولتشـــاهـی ازدواج کرده اســـت.

هنوز سحر دولتــشـــاهی و همـــایون شجریان،واکـنشی نسبـت به ایـــن خبــر نداده اند و ایـــن شایـعات را تکـذیـــب و یا تایـید نکرده انـد.

تئاتر سی به تازگـی به پایان رسـده اسـت.در این ایـام به علت نمایـش سی که به اجــرا درآمــد ،رفت و آمـد های بسـیــاری در مجامـع و مفاحل عمومی پیــرامون سی صورت گرفـــت که این دو هنـــرمند محبوب را در کنار هم نشـان می دهـد.شایـد دامـــن زدن به حاشیه ازدواج سحـر دولتشـاهــی و همـایون شجریـــان هم به همین علــت باشــد.

همایون شجریان در کنار سحردولتشاهی

هـــمـــســر همـــایون شجریان ، گیـــتا خوانـــســـاری میـ‌ــبــاشد. در سال ۱۳۷۴ با گیـــتــا خوانـــسـاری ازدواج کرد و دوازده سال بعــداز ازدواج باگیتــا خوانــساری دخـترش یاســمــین به دنـیــا آمد. آلـــبوم «نسیـم وصل» به آهـنـگـــســازی محـــمـدجواد ضرابیـــان، اولین آلبومی اســت که همایون به تنهـــایــی خواننـــدگـــی آن را بر عهـده داشـــتـــه اســت.

عکس همسر سحر دولتشاهی | داستان طلاق سحر دولتشاهی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.