عکس هنگامه حمیدزاده دختر بهمن ماهی خوشگل و بازیگر موفق + بیوگرافی

عکس هنگامه حمیدزاده دختر بهمن ماهی خوشگل و بازیگر موفق + بیوگرافی

همینطور میتونید با مراجعه به بخش اخبار سلیبرتیها ، از دیگر بازیگران و چهره های معروف اطلاعات بدست بیارید .

عکس هنگامه حمیدزاده دختر بهمن ماهی خوشگل و بازیگر موفق + بیوگرافی

به گزارش دانستن هـنگامـــه حمید زاده شایــد در وهلــه اول فقـط در میـان خانواده سیــنـــمای ایـــران شنــاختـــه شده باشـد , امــا این بازیــگـر جوان سیـنمای ایـران فعالیــت حرفـه ای اش در عرصـــه بازیـگـری را با سریـــال پر بینـنده «بزنگاه» , به کارگــردانـــی رضـا عطـــاران آغاز کرد و از همان مقطع زمانی به عنوان بازیـــگـر شناخــته شد و در ایـن مسـیـر قدم گذاشت.

هنـگـامـــه حمــیدزاده (زاده ۴ بهـــمـــن ۱۳۶۷ در تهران) بازیگر سینـما اهـــل ایـران اسـت.

کم حرف بودن یکـی از ویژگـــی های ایـــن بازیـــگر اســـت، نمی توان گفـــت مصـاحبه داشـــتـــن یا نداشتــن برای یک بازیــگر , ویژگی محسوب میـــ‌ـــشود اما او در طول این سال که از فعـــالیت حرفـــه اش می‌ـــگذرد ثابت کرده اسـت, که به دنبـــال حاشیـــه نمــی رود و فقــط با عمــلـکـردش، خود را تثـبیت می کند.

فیلـــمــ‌شنـاســی

آبـــنبـات چوبی (۱۳۹۴) متولد ۶۵ (۱۳۹۳) اشبـاح (۱۳۹۲) آل (۱۳۸۸) دلخون (۱۳۸۷) بزنگاه (مجـــموعه تلویزیونی) (۱۳۸۷)

جوایـــز

دیـپــلـم افتـــخار بهـــتریـن بازیـگر نقـش مکمــل زن برای فیلـم اشــبـــاح در سی و دومین دوره جشـــنواره فیـلـم فجـــر (۱۳۹۲)

مصـــاحبه ای کوتاه با هنـــگامـه حمــید زاده

نظـــر شمــا درباره شخـــصیت فرزانه چیـســت؟

فرزانـــه هم پرچمـــدار یک شخــصیـت امروزی اســـت که رفـتار و گفتــارش بر خلــاف خواهرش فریده است. او امــروزی اســت و سعـی می‌ـــکند امـــروزی فکـر کنـــد، البـتـــه بدیهـــی اســت که اشتـــبـاهـــات خاص خود را هم دارد.

بازیـگر ایــن نقـش هنـــگامــه حمـید‌زاده اســت فرزانه یک دخـــتـر دانشجوست که برخلــاف سنتـ‌ـــهـای خانواده حرکت می‌ـکـــنــد و برخلاف خواهرش فریـــده که مقـید اسـت برخــی اصول را رعایـــت کند، او خود را ملزم به چنـــیــن کاری نمـیـــ‌ــداند.

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.