عکس پوزیشن های دخول و نزدیکی رابطه جنسی (1)

پوزیشن های دخول برای زوجین که تازه ازدواج نموده اند بسیار خوب می باشد بیشتر افراد فقط از یک مدل پوزیشن استفاده می نمایند ولی در دخول و نزدیکی از راه های متنوعی استفاده نمایید بسیار خوب و سکس لذت بخشی خواهید داشت در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس پوزیشن های دخول و نزدیکی رابطه جنسی (1) را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 

شب زفـاف بسیــار مهم اســـت ودر ایـن میـــان زن و شوهر برای برقـــراری اولین رابــطـه جنـــسی خودشـــان باید سعی کنـــند برتـریــن پوزیشن را انـتـــخــاب کنـــند.

کاهش درد اولین دخول
مهم ترین مضـمون برای داشتن یک زندگی زناشویی رضایـت بخش ودر عین حال لذت بخـــش, هنــر برقـراری تمــاس با همـســـر در حیـــن رابـــطه جنـسی است و بهمین علت قانون گذاشتـــن برای رابــطه جنــسی مفـهوم صحــیحی نیــست. زیـرا انـسـانـ‌ــها بسیـــار با یک دیــگر متـمایز بوده و واکـنشـ‌ـــهــای خاصی نسـبــت به هر موردی نشان می دهند. بنابر این بعــضی از موارد زیر کلی بوده و می تواند تنــها بعنوان یک راهـــنمــا باشـــد.

میزان درد اولیـــن دخول
مضمون اول: روانشنـــاسان توصیه می کنند که شب زفاف را نبــایـــد با جبر شروع کرد. در اولیـــن دخول و پاره شدن پرده بکـــارت نه تنـهـــا جبـر نبـایـد در کار باشد بلـــکه ایـن عمـــل بایـد دنبـــاله و نتــیجه نوازشـــی صبورانـــه و معــاشــقهـ‌ای جانـانه باشــد و شوهر باید عروس را تدریجــی متـمـــایـل و راغـب به عمـــل نماید نه آن که با شتــاب‌ـــکـاری

و بکـار بردن زور, تنــهــا حس شهوت خویش را فرو نشـاند. درایــن صورت تنـهـا جســـم زن را تصـرف کرده و از تصـرف روح او ناتوان مانده اســـت. بنـابــر ایــن شوهر در شب زفــاف بایــد تمام تمــهــیدات لازم رابــه کار گیـــرد ودر انـتــهـا ملـایـــمــت و ظرافت عمـــل کنـد و بداند که کوچکــ‌ تریـن اشـتـــبــاه در شب زفـاف, آن چنــان همـــسر خودرا خستـــه و دل آزرده می کند که به اســانـــی بهـــبود پذیـر نخواهــد بودو گاه تا پایان زنــدگی زنـاشویی آثـار آن بر جای می مانـد.

برتریـــن روش برای اولیــن دخول
مضـــمون دوم: در اولیــن دخول با همســـر خود بهـتر اســت که تقــریبـــاً ساکــت باشــید؛ زیرا صحبـــتــ‌ـهـای اضـافـی و نابجـا و حرفـــ‌هـای تحریک کنـــنــده زدن ممکــن است نتـیـجه عکــس داشـــتـه باشـد. زیــرا شمـــا تا به حال با همســـر خود رابطـــه جنسـی نداشتـــهـ‌ـــایــد و از تمـــایلـات و مواردی که باعـث ناراحـتی او میــشود آگــاه نیـستــیـــد.

بنــابـر این سکوت نسبی برتــریـــن گزیــنـه برای شروع یک رابطـــه آیــنـــدهـــ‌ــدار اســـت. در عین حال اگــر همـــسر شمــا بیــش از حد ساکــت بود می توانـــیـد با سوالـــاتـــی هم چون “حس خوبی داری؟”, “نـــظرت در مورد این حالات چیــه؟” و از ایـن قبیــل, وی را همراه خود کنـــیــد.

مضــمون سوم: به هیـچ عنوان نبایـــد بعـــد از رابــطـــه جنسی پریــشان و نگران شوید که مبـادا همــســرتــان باردار شود یا دچـــار بیماری شوید. بهـــمــین علت, برنامـه ریزی برای پیش گیـری از بارداری و رابـــطـــه جنسـی ایمــن بایـــد مد نظـــرتـان باشد.

مضـــمون چهارم: از خوردن غذای سنــگیـــن قبل از رابـــطه جنـسی خودداری کنـیــد زیرا باعث خواب آلودگــیــ‌ـتان میــشود. همـــیـنطور از خوردن مشروب پرهــیز کنید, زیــرا نوشیــدن الکل نعوظ را دشوار می کنـد.

مضمون پنجم: نگـران هم زمان کردن ارگـاسـم‌ـها نبـاشـــید. خیــلـــی از بانو‌ها تا زمانــیــکه تجـــربـــه کافـی پیدا نکـــنند, در طول رابـــطـه جنـســـی ارگـــاسم نمـی شوند. خیلـی بعــید است که در اولیــن دخول بتوانید هردو باهم ارضـاء شوید. پس سعـــی کنــید که خوش بگـذرانـــیــد و حتــما به هم دیــگـر بگوییــد که چه چیـــز برایـتان لذت بخش اسـت و به ارضــاء شدنـــتــان کمــک میکند.

عکس پوزیشن های دخول و نزدیکی رابطه جنسی (1)

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.