عکس پوزیشن و دخول رابطه جنسی طاقباز

دخول و رابطه جنسی در اشکال مختلف امکان پذیر می باشد شما باید تنوع در رابطه جنسی را تجربه نمایید و بی شک از داشتن رابطه جنسی تکراری خوداری نمایید آموزش پوزیشن های مختلف در رابطه زناشویی بسیار خوب می باشد و همه می توانند از این پوزیشن ها استفاده نمایند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس پوزیشن و دخول رابطه جنسی طاقباز را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن : در ایـــن شیوه رابـــطـــه جنـســی زن در پایــیــن قرار گرفــته به پشت می خوابـــد و پاهــا را کمـی باز کرده و مرد در بالـا و بیـــن پاهـــای زن قرار گرفــتـــه و عمل دخول را به آرامی انـــجام می دهـد. در ایــن وضعـــیـــت مرد تحــریک زیـادی را تجـــربه می کند و ایــن وضعیـــت برای مردانـــی که زود انـزالـی دارنـد و یا زنانـی که دیر به ارگـــاســـم می رسنــد مناسب نیســـت.

در ایـــن حالـت بهتــر است که هر از چنـد گاهــی مرد تمام بدن خود را با بدن زن تماس بدهـــد، ولی در این میان توجه لازم به توانایـی جسـمــی زن داشــتـــه باشد که باعث فشــار و تنـگـی نفــس زن نشود. در صورتـی که مرد دو دست خود را به صورت عمودی در طرفـین سیــنـهــٔ زن روی زمـیــن قرار دهد که وزن بدن را تحــمل کنــد، فعالـــیت جنســی از کیــفـیـت بهـتری برخوردار میـــ‌شود به این علت که زن آزادی عمـل و امـــکان تحـرک بیـــشتــری داشــتـــه و البـــتـــه حس لامـسه زن هم به دلــیل تمــاس قسمـتـ‌هــای بالای قسـمـــت زنانگی با بدن مرد تحریـــک می‌ـشود و همــچــنــین تنگـی نفـس در زن به وجود نمــی‌ـآیــد.
فعـالیـــتــ‌ــهــای جانــبی

یکی از بهـــتــرین کارهــای جانبی در این نوع آمـــیـزش نوازش کردن و بوسیدن زن اســت. زن نیز میـــ‌توانـد با نشــان دادن علاقـه به نوازش شدن و به بوسیـده شدن و کمــک به حرکـــات بالـا و پایین مرد و کشــیدن نفـســ‌ـــهـــای عمـیـق و با احـــسـاس، مرد را تحریـک کند. میزان لذت جنـسی در ایــن وضعیت ۷۰٪ برای مرد و ۳۰٪ برای زن اســـت.
دوران بارداری

برای دوران بارداری می‌توان از ایــن روش استفاده کرد ولی باید توجه داشـــت که برای جلوگیری از وارد شدن فشـار به شکم و بچــه، پاهـــای زن نبـاید زیــاد باز شوند یا بالــا برده شوند و همچنـــیـــن بهــتـرین حالــت ایـــن هسـت که پاهای زن به صورت باز بر روی رانـ‌ــهای مرد قرار گیــرد و مرد به صورت نشســـته که پاهـــایـش در اطراف زن قرار دارد یا به صورت ایستاده در صورتـی که زن در لبـه تخـــت دراز کشـیـدهـ‌است، عمل دخول را انـجام دهـــد.

عکس پوزیشن و دخول رابطه جنسی طاقباز

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.