عکس کامبیز دیرباز با تیپ اسپرت و خفن در حال دوچرخه سواری

کامبیز دیرباز با تیپ اسپرت و خفن در روز بدون خودرو با دوچرخه به همراه دوستانش شرکت نمود کامبیر دیرباز 43 سال سن دارد و یک دختر کوچک به نام نیاز دارد که دخترش را بسیار دوست دارد دختر او خیلی شبیه پدرش هست و کامبیز دیر باز سعی می نماید که همیشه با دخترش زیاد وقت گذرانی نماید در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس کامبیز دیرباز با تیپ اسپرت و خفن در حال دوچرخه سواری را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: کامبیز دیـــربـاز بازیـــگر معروف سیــنـمـــا و تلویزیون ایــرانــی اســت . او متولد سال ۵۴ اســـت . کامبـیز دیـــربـــاز متـاهـــل اســت و ازدواج کرده و یک دختر کوچک به نام نیاز دارد. او با انتشــار تصـــاویری از خود در حال دوچرخــه سواری در ایـــنسـتاگـرامـــش از پیوستــنــش به کمـــپین سهـ‌شـنبــه های بدون خودرو در شهسوار خبر داد که در ادامه می توانــید آن تصـــاویر را ببینــید .


کامبـیـز دیربــاز بازیگر معروف

کامـــبـیز دیــربـاز با انتـــشــار ایــن تصاویر نوشت:

بعــد از چهارمـاه فیلمـبرداری فشرده، فرصــتــی دسـت داد تا در یک حرکـــت زیـــبـا و ارزشمند که توسط همـشــهــریـان عزیزم حدود یکـــسـالـه که راه افــتاده شرکت کنـــم، پویش سه شنـبـــه های بدون خودرو در شهسوار زیــبــا ممنون از شهـــردار محـتــرم و ریاسـت محــتـــرم شورای شهـــر شهسوار که بانـــی ایــن حرکت زیبــا شدنـد.

دوچرخـــه سواری کامـــبـیـز دیربـاز


کامــبــیـز دیــربـــاز

کامــبیـز دیـــربــاز بازیـگر

کامـــبـــیــز دیـــربـاز در شهسوار

عکس کامبیز دیرباز با تیپ اسپرت و خفن در حال دوچرخه سواری

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.