عکس کاوه مدنی در حال ترک ایران

کاوه معدنی معاون سازمان محیط زیست ایران بود که استعفا داده و از ایران خارج شد سال گذشته اتهاماتی از کاوه مدنی در رسانه های ایرانی به گوش رسید ولی همه این اتهامات را کاوه مدنی تکذیب نموده و همگی را اثبات کرد که حقیقت ندارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس کاوه مدنی در حال ترک ایران را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

محــمود صادقــی، نمــاینده مجلـــس ایران، در توییتر خود نوشت یک منـبع موثق به او گفته که کاوه مدنـی، معاون سازمـان محـیط زیســـت، ایـران را ترک کرده است.

به گزارش سایت دانستن: “کاوه مدنی معـــاون بیـــن‌الـــمـلل، نوآوری و مشـــارکت فرهـــنگی-اجـتـماعــی سازمـان حفاظـت محیط زیـــست کشورمان که چندی پیـــش خبـــر بازداشــت وی در خصوص برخی اتــهـامات منـتشر شده بود، از سمــت خود اســـتـــعـفا داد و ایــن استــعفـا مورد پذیرش عیـسـی کلانتـــری، معـاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محــیـــط زیـست قرار گرفت.”

در پی بازداشـت گروهی از فعالان محــیـط زیـــسـت در بهمــن ماه (سال گذشتــه خورشــیــدی) اخـــباری از بازداشـــت کاوه مدنی منــتـشــر شد.

کاوه مدنـی، اسـتاد دانـــشــگـــاه امپــریال کالج لندن بوده است. آقــای مدنـی در سال ۲۰۱۶ به عنوان نخستــیـن محقق و دانـشمـند جوان ایـرانی جایـــزه برجـــسـته علوم زمــیـــن را از اتــحادیه اروپایی علوم زمیـن دریافـــت کرد.

محـــمود صادقـی، نمایـنده مردم تهـران، در اواخر بهمن ماه از بازداشـــت کاوه مدنــی، معاون آموزش و پژوهش سازمان حفـاظـــت محیط زیسـت خبـــر داد و حتــی گفـت که عیـــسی کلــانــتــری، ریـیـــس سازمان محیـط زیســت هم ایـن بازداشـــت را تایـــیـد کرده اسـت.

امــا روابـط عمومی سازمان محـــیط زیـــســت همــان زمــان بازداشت معــاون آموزش و پژوهش سازمــان را تکـــذیــب کرد.

به گفــتـــه برخـی از فعــالـان این حوزه، آقـای مدنی از زمـان آغاز به کارش در سازمـان محـــیط زیـست بارهــا مورد بازخواست و بازجویی قرار گرفـــتـــه بود.

عکس کاوه مدنی در حال ترک ایران

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.