عکس کریس رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس ایتالیا منتقل شد – گرانترین بازیکن سری آ

عکس کریس رونالدو

عکس کریس رونالدو از رئال مادرید به یوونتوس ایتالیا منتقل شد - گرانترین بازیکن سری آ

سـتاره پرتـغالی 9 سال قبل راهــی برنـابئو شده بود و بعـــد از به ثمر رســـانـــدن 451 گل و به دست آوردن 16 عنوان با لباس کهــکـــشــانــی ها، رســمــا با مبـــلــغ 105 میـــلیون یورو راهی یوونتوس شد. رونالدو قرار است سالـانه 30 میــلیون یورو دسـتـمــزد از بیــانـکونری دریــافت کند و حالا تبدیـل به گرانـــقـیمت تریـن بازیـکـن تاریـــخ سری آ نیز شده اسـت.

رونالدو در بیانــیه ای در این رابـــطـــه گفت: 9 سال شگفـت انـــگـیـز را در رئال مادریـــد سپری کردم که بی شک بهـــتریــن لحظات عمر من بود. باید از باشــگاه رئال مادریــد، ایـن شهـــر و هواداران به خاطــر لذت، عشـق، محــبت و شادی بی حدی که به من اعـطـــا کردند، تشـکـر کنم.

به هر حال من حس می کنـــم زمـــان برای آغـاز شدن مرحـلــه ای جدید در زنـدگی من فرا رسیــده بود و به همــیـــن دلــیـــل من از باشــگـــاه درخواســت کردم شرایـط انـتـقـال من را فراهم سازد. من از همــگـان خصوصا هواداران می خواهـم شرایط من را درک کنـــند.

9 سال فوق الــعــاده و الـــبـــتـه دشوار را در باشگــاه رئال مادریـد سپـری کردم زیــرا انتـظارات از من بسـیار زیـــاد بود امــا هرگــز فراموش نمـــی کنم که در مادریــد به شکـلی منحصـــر به فرد از فوتبال بازی کردن لذت بردم.

همـــیـــشـه هم تیــمی های فوق الــعاده ای در رخــتــکـــن رئال مادریــد کنـــار من بودنــد و ما در کنـار هم 3 لیگ قهرمـــانان متوالـی و 4 بار ایـن جام را در 5 سال فتح کردیم و از لحاظ فردی نیـــز بردن 3 کفش طلا و 4 توپ طلا باعـــث رضایـــت من از این دوران شد.

لحظـاتــی فوق الـعاده را در ایــن باشگـــاه سپری کردم و رئال مادرید قلــب من را برای همـــیشــه فتــح کرد. به همیـــن دلیل بیـشــتـر از همـیشه بایــد از باشگــاه، مدیـــریــت، پزشکان، فیزیوتراپ ها و کارمـــندان باشـگـــاه که به شکــل باور نکــردنی تمـام کارها را انجـام دادند تشکـــر کنـــم.

همچنــیـن یک بار دیگر باید از هواداران رئال مادرید و فوتبـــال اسپـانـــیـــا نیـز تشــکــر کنــم. در این 9 سال مقـــابـل بازیکــنان بزرگی بازی کرده ام که احترام زیــادی برای همــه آنهـــا قائل هسـتـــم امـا حالــا زمان ایجــاد یک چرخـه جدید در زنـــدگــی ام فرا رسیـده بود.

من دیـگـــر لبـــاس رئال مادرید را نمـــی پوشم اما ایـن پیراهن، نشان و سانــتیاگو برنـابئو هرجـا که باشم با من خواهد بود. از همـــه ممـــنونم و به مانـــند 9 سال پیــش که برای اولین بار در برنــابئو فریــاد زدم؛ زنـــده باد مادریـــد.

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.