عکس کیم کارداشیان کنار معشوقه مادرش که تغییر جنسیت هم داده !

عکس کیم کارداشیان

عکس کیم کارداشیان کنار معشوقه مادرش که تغییر جنسیت هم داده !

یـــکی از شخـــصیت های جنجالــی چنـد سال اخــیـر هالیوود بروس جنــر، پدر ناتــنـی کارداشـــیان ها بوده است

همـانطور که می دانــیـد بروس جنر، پدر ناتـــنــی کارداشــیــان ها، ورزشکار برنــده مدال طلای المــپــیـک و بازیگـــر آمـــریـکــایی تغـــیـیر جنـــسیـت داده و نام خود را کیتلــین جنــر گذاشتــه اســـت. این کار وی حتــی باعـث رکورد شکــنــی در توییـتـــر شد و اکـــانـت توییـتر وی در کمــتر از 4 ساعـت بیــش از یک میـلـــیون دنـــبال کنـنده جذب کرد که بدیـــن ترتیــب رکورد 5 ساعــتــی اکانـــت باراک اوبامــا در توییــتـــر را شکســت.

در ایــن عکــس وی با لباسی به رنــگ قرمـز در ماشـــیـــن پورشــه 911 خود دیـــده می شود. ایـن ماشین 180 هزار دلـــاری را همسرش کریس جنــر به وی هدیـــه داده اســت.

کیـــمـــبــرلـــی «کیـم» کارداشـیان وست (انگــلـــیـــسی: Kimberly Noel Kardashian West زادهـــٔ ۲۱ اکتبـــر ۱۹۸۰)، شخصیـت تلویزیون واقــع‌نما، بازیــگر،رقاص ، مدل و بازرگان اهل آمــریــکـا می‌ـباشد.

وی که متولد و بزرگ شدهــٔ لس آنـــجــلس، کالیـــفـرنــیا، کالیفرنیـــا اســت، نخست به واســـطـه دوستـــی با پاریـــس هیـلـتون، و در سال ۲۰۰۷ پس از لو رفتـــن فیـلم رابـــطه جنـسی با دوست پســـر سابـقش ری جی مورد توجه رسانــهــ‌ـها قرار گرفـــت.

بعـدهـــا در آن سال، وی و خانوادهــ‌ــاش در مجموعهـــٔ واقــع نمــای پابهـ‌پـای خانواده کارداشــیــان ظاهر شدنـد. موفقـیـت این مجموعه منـــجر به دنــبــاله‌ـــهــایــی از جمـلـه کورتـــنی و کیم نیویورک را تسخیر میـــ‌کـــننــد و کورتــنــی و کیم میامـــی را تســـخیـر می‌ـــکنـــنـــد شد. در سال ۲۰۱۰ کیـــم با ۶ میــلیون دلـــار درآمـــد، پر درآمـدتـرین ستــارهٔ سریـــالـــ‌ـهـــای واقع نما شد.

در سال ۲۰۰۷ یک ویدئوی خصوصی سکس خانـگـــی که کیم کارداشیــان با دوست پســـر آن زمـانـــش، ری جی، خواننــده آر انـد بی، ساختـه بود فاش شد.

کارداشیان اقـدامـــات قانونی علیـــه ویواید ایـــنتـرتـیمنـــت برای حق مالـــکیــت نوار این ویدئو سکس را دنبــال کرد.

کارداشـــیــان در ازای ۵ میلیون دلار آمـــریـکــا از پیــگیـری شکایـــت خود دست کشـــیـــد و با ویوایــد اینـترتــیــمنـــت تسویه حسـاب کرد.

به نظر بسیاری انتشار این ویدئویی سکسی و مستهجن باعث شهرت بیشتر کیم کارداشیان شد .

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.