عکس گوئن استفانی در کنسرتش با گرانقیمت ترین لباس جهان

گوئن استفانی یکی از ستاره های زیبای هالیوود می باشد که امروز در کنسرتش از بهترین لباس و گران قمت ترین لباس جهان استفاده نموده بود که همه را شگفت زده نمود مدل لباس مجلسی استفانی با گل های برجسته قرمز که این خواننده را زیباتر از همیشه کرده بود در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر عکس گوئن استفانی در کنسرتش با گرانقیمت ترین لباس جهان را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت دانستن: گوئن استفانی خواننده زن معروف و طراح مد آمریکایی است . استفانی همسر گوین راسدیل خوانندهٔ گروه آلترنتیو راک بوش است. او در کنسرت جدیدش با لباسی خاص و متفاوت و گرانقیمت و تزئین شده با گل های قرمز بر تن کرده بود که تصاویری از آن را در ادامه می توانید مشاهده کنید.

گوئن استفانی خواننده زن

لباس متفاوت گوئن استفانی در کنسرتش با استقبال بسیاری خوبی از سوی طرفداران مد همراه شد.

گوئن استفانی که از جمله خوانندگانی است که خودش طراح مد هم هست و به شدت به مدگرایی علاقه دارد، در تازه‌ترین کنسرتش یک لباس متفاوت و گران‌قیمت از مزون مارچیزا را پوشید.


گوئن استفانی

جرمی اسکات طراحی این لباس را به عهده دارد که به گفته او هفته‌ها روی طراحی و اجرایش وقت گذاشته تا آن را برای کنسرت استفانی آماده کند.


لباس گوئن استفانی

این لباس با گل‌های قرمز تزئین شده که استفانی را بر روی صحنه در قامت یک زن با وقار و با هیبت نشان می‌دهد.

استفانی این لباس را در ویدئوی “فقط یک دختر” هم پوشیده است تا علاقه‌اش به آن را نشان بدهد.
لباس خاص گوئن استفانی خواننده زن

هرچند اسکات و مدیران مزون مارچیزا هزینه تولید این لباس را نگفته‌اند ولی به نظر می‌رسد گوئن استفانی برای زیبا به نظر رسیدن در این لباس متحمل هزینه فراوانی شده باشد.


طراحی لباس گوئن استفانی

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.