غذاهای وحشتناکی که از حیوانات زنده تهیه می شوند

غذاهیی که از حیوانات زنده تهیه شده و در رستوران های بسیار گران قیمت سرو می شوند بسیاری از افراد در این رستورانهای از این نوع غذاهای وحشتناک سفارش داده و میل می نمایند موش های نوزادی که در بشقاب با برخی از سبزیجات در رستورانهای جهان عرضه می شوند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر غذاهای وحشتناکی که از حیوانات زنده تهیه می شوند را در سایت خواهید دید با ما همراه باشید.

آدم‌ها دو نوع اند ; دسته‌ای که دوست دارا هستند به چیزهایی که با آن آشنا می‌باشند بچسبند , به عبارتی غذاهای دائمی را از به عبارتی جاهای دائمی توصیه دهند و دسته‌ای دیگر که دلداده ماجراجویی و آزمون کردن چیز‌ها و غذاهای نو می باشند . برخی اوقات این ماجراجویی به چیزهای تعجب آور و ترسناکی ختم می گردد . در این مقاله حیوان‌ها زنده‌ای را در پیش دستی بعضا از این اشخاص مشاهده میکنید که قرار است خورده شوند :

 

سان ژی ار ( San Zhi Er )

بیشتر ما هنگامی موشی در رستوران ببینیم پرسرعت می دویم و با راءس بهداشت تماس میگیریم , البته بعضا اشخاص نسبت به موش داخل رستوران این شم را ندارند . به هیچ وجه آنها دقیقا به خاطر همین موش‌ها به رستوران رفته اند . اگر چه این یک غذای معمولی نیست , ولی بعضی از ساکنان استان گواندونگ ( Guangdong ) چین از میل کردن کودک موش‌ها لذت می‌برند . «سان ژی ار» به معنای «سه جیغ» غذایی است که کودک موش‌ها را زنده زنده و همراه با سس میل می کنند . برهان نامگذاری این خوراک سه جیغ کودک موش‌ها درین غذاست : او‌لین جیغ هنگامی گرفته میشوند , دو‌مین جیغ زمانی در سس قرار داده میگردند و سو‌مین جیغ زمانی هنگام تناول کردن گاز گرفته می شوند .

سوپ ماهی زنده

در‌صورتی‌که طفل موش دوست ندارید نگران نباشید . حیوان‌ها دیگری نیز می‌باشند که میتوانید به آنها سس بزنید و زنده زنده بخورید . مورد دیگر که آسانتر نیز تنظیم می گردد و برای مناسبت‌های مختص خوبتر است یک سطل ماهی زنده و یک کاسه سوپ است . این تکنیک سال پیشین هرج و مرج به راه انداخت , هنگامی که ویدئویی از جنوب چین منتشر شد که در آن یکسری نفر در کنار یک کاسه سوپ نشسته بودند و با استفاده از چاپستیک یک ماهی زنده را از سطل در می‌آوردند و باطن سوپ می‌انداختند و می‌خوردند .

میمون

احتمال دارد به خجسته تحت عنوان یک منبع غذایی نگاه نکنید , ولی برای اکثری از اشخاص عالم , تناول کردن خوش‌یمن نظیر میل کردن مرغ معمولی است . بیشتر این اشخاص مانند اشخاصی که در جنگل‌های آمازون معاش مینمایند , در جامعه ها بیشه معاش می نمایند و خوش یمن نظیر هر حیوان دیگری برایشان معمولی است . البته چه بسا در‌حالتی که تناول کردن خوش‌یمن به نظرتان مشکلی نداشته باشد بی تردید با میل کردن خجسته زنده نقص‌ دارید . ماکاک‌ها که نوعی خوش یمن مرسوم در کامبوج می‌باشند و کمترین مرحله حفاظتی و نگرانی را دارا‌هستند یکی‌از حیواناتی میباشند که زنده خورده میگردند . ولی وحشتناک‌ترین بخش روایت این است که مغز آنان‌را در حالیکه حیوان هنوز زنده میباشند از جمجمه بیرون کرده و می‌خورند .

مغز این خوش یمن یکی غذاهای کامبوجی است که هرچه تازه‌تر باشد خوبتر است به همین بهانه آنان را می‌بندند یا این که به آن ها مخدر تزریق می نمایند و بعد نصیب بالای سرشان را می برند . آنها خوش یمن را باج که منحصر تناول کردن راز خوش یمن ترک شده قرار می دهند و رمز خجسته تحت عنوان کاسه‌ای از مغز خوش یمن کار می‌نماید . علاوه بر این‌که که‌این روش جدید بودن آن را تضمین می کند , آنان معتقدند که واهمه سبب ساز میگردد گوشت حیوان مزه بهتری داشته باشد .

میگو

گونه های گوناگون میگوی زنده یکی دیگر از غذاهایی است که می توانید در ژاپن , چین و بخش هایی از ایالات متحده پیشنهاد دهید . این خوراک بعداز خرد کردن راز میگو مستقیما و در حالیکه تن و راز آن هنوز جنبش می نمایند خورده میشوند . آن‌گاه مجدد سر‌ها را به آشپزخانه میبرند و این توشه سرخ میکنند و مجدد می‌خورند .

ساشیمی خرچنگ

باوجود تمامی شواهدی که از تنوع غذاهای بی رحمانه در سراسر عالم دیدیم , خرچنگ یک کدام از مشهورترین غذاهای مشاجره برانگیز در جامعه ها غربی باقی‌مانده است . ساشیمی یکی‌از غذاهای ژاپنی است که در آن گوشت یا این که ماهی تا حد قابلیت و امکان نو , به قطعات نازک بریده شده , ناپخته و در حالی که هنوز تکان می نماید خورده می گردد .

سوسک

با پرورش پرسرعت جمعیت عالم احتمال دارد بدون چاره شویم به میل کردن حشره ها روی بیاوریم تا نیازهای غذایی خویش را برطرف کنیم . همانطور که اکنون اشکال خاصی از حشره‌ها در بعضا کشور‌ها یک فی مابین وعده معمولی به اکانت میایند . البته در حالی که حشره‌ها پخته شده احتمالا برای بعضا اشخاص منبع عالی پروتئین به اکانت بیایند , برای بعضی دیگر میل کردن سوسک‌های زنده منبع نیکی از مار پیتون محسوب می‌شود . در سال ۲۰۱۲ بیشتراز ۳۰ نفر در مسابقه تناول کردن سوسک در فلوریدا کمپانی کردند و به غالب مسابقه یک مار پیتون جایزه داده شد . متاسفانه این رقابت خوب پیش نرفت، زیرا یک شرکت کننده ۳۲ ساله که ده‌ها سوسک خورده بود جان خود را از دست داد.

روباه پرنده ماریانا گونه‌ای از خفاش میوه خوار است که در جزیره ها ماریانا یافت میگردد . هرچند وقتی تعداد آن به ۶۰۰۰۰ عدد می سید , ولی جمعیت آن ها بعداز یک سری ده سال شکار به وسیله انسان‌ها به یکسری صد عدد کاسته شده است . هزاران خفاشی که در‌این جزیره معاش می کردند منبع غذای قابل قبولی برای انسان‌ها و حیوان‌ها به شمار می‌رفتند . معمولا آنان‌را در موقعیت‌های یگانه سرو می‌کردند . در یکی این غذاها , خفاش شسته و آن گاه در یک ظرف آبجوش انداخته میشد . آنگاه در یک کاسه شیر نارگیل انداخته و تمامی نصیب هایش به غیر از استخوان و دندان‌ها خورده می شد .

 

خفاش

ولی برخلاف بیشتر غذاهای این مقاله , این طعام احتمال دارد حقیقتا مهلک باشد . بعداز نزاع جهانی دوم پژوهشگران دریافتند که شمار متعددی از ساکنان گوآم بجهت بیماری مرموزی جان خویش را از دست می دهند . اکنون می دانیم که بین یک چهارم تا یک سوم از اشخاصی که مردند به دلیل بیماری ناشی از مصرف خفاش بوده است . خفاش‌ها عمدتا از دانه‌های سیکاد تغذیه می‌نمایند که دربردارنده اندازه متعددی از سموم خطرناک می باشند و چنانچه در بلندمدت مصرف شوند موجب بیماری ALS در بشر میشوند .

مار ماهی

«ریموند بلنک» سرآشپز فرانسوی است که بعضی از شایسته ترین رستوران‌های بریتانیا را سازمان میکند . همانطور که از سرآشپزی با این اعتبار توقع دارید , بلنک به سراسر دنیا مهاجرت کرده و کلیه دسته غذاهای تعجب آور و کم یاب را آزمون نموده است . از بین کلیه آن‌ها , وی میگوید عجیب‌ترین غذایی که تا به اکنون خورده یک کاسه مارماهی زنده بوده است . کاسه در اواسط میز قرار داده شده و مارماهی‌ها از آن خارج می‌پریده اند . می بایست آنان را بدون نقص قورت دهید طوری که لولیدن آنان را هنگام ذیل رفتن از گلو شم می کنید .

کبرا

همانگونه که برای تناول کردن خرچنگ میتوانید خرچنگ موردنظرتان را خودتان تعیین نمایید . در ویتنام نیز می توانید تجربه مشابهی داشته باشید و از قفس مارهای خشمگین , مار کبرای مد نظر تان را گزینش نمایید . زمانی مارتان را گزینش کردید سرآشپز آن را میگیرد و روی زمین می‌اندازد . آنها معمولا با جنبش دادن قفس یا این که سیخونک زدن به مار آن را عصبانی نیز می کنند . احتمال دارد این فعالیت را به‌این خاطر انجام می دهند که قلب مار سریعتر بزند و بتوانید تجربه واضح تری از تناول کردن مار زنده داشته باشید .

بعد از آن مار از میانه نصف شده و بالای یک جام نصفه مالامال نگه داشته می شود تا تمامی خونش باطن جام بریزد . بعد از آن قلب مار که هنوز میزند درآورده و باطن به عبارتی نوشیدنی انداخته می گردد . زهرابه یا این که صفرای مار را هم باطن استکان دیگری می‌ریزند . ابتدا جام اولیه در حالی که قلب هنوز می زند را می‌خورند و به دنبالش استکان دوم و بعد از آن غذایی که از گوشت مار به صورت طعام یا این که سوپ تنظیم شده را می‌خورند .

کرم ویچتی ( Witchetty )

کرم‌های ویچتی لاروهای مستقر استرالیا میباشند و قرن هاست که جزئی از رژیم غذایی بومیان به شمار می آیند . آنان سرشار از پروتئین , مواد پرخاصیت و ویتامین‌ می‌باشند ; بدین ترتیب یکی‌از شایسته ترین مناع غذایی به اکانت می آیند . ارتفاع ویچتی‌ها به ۱۲ سانتیمتر میرسد و معمولا زنده خورده میشوند . مزه آنها مشابه بادام و چسبنده میباشند . ویچتی ها را کباب نیز مینمایند که در‌این حالت مزه مرغ و تخم مرغ سرخ شده را داراست .

غذاهای وحشتناکی که از حیوانات زنده تهیه می شوند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.