فال و طالع بینی هفتگی pmc از 13 خرداد تا 25 خرداد 97

فال و طالع بینی هفتگی در شبکه PMC که بسیار طرفدار دارد خیلی از ایرانیان هر هفته منتظر این فال و طالع بینی برای ماه خود می باشندفال و طالع بینی شبکه PMC را بیشتر افراد قبول دارند و ما هم در این بخش جدیدترین فال و طالع بینی را گذاشته ایم در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر فال و طالع بینی هفتگی pmc از 13 خرداد تا 25 خرداد 97  را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

فال ایـن هفــته PMC برای متولدین فروردین:

نامــه ای دریـــافـت خواهیــد کرد. اتفاقـــات تازه ای برایتان پیش می آیـد. چشـمـتـان به روی واقـــعــیتـی باز می شود. مراقـب باشیــد، شایــد لازم است ایـــن بار کمــی عصـــبـانیـــت به خرج دهــیــد. نرمـــش بیــش از حد در کارهایــتان به ضرر شمـا تمـــام می شود. حواستان باشد، هرچـــه پیش آمد یا هر اتفاقی برایـــتــان رخ داد، شمـا نبـــاید راهـــتــان را عوض کنــیـد.

فال ایــن هفــتـــه PMC برای متولدین اردیـــبـــهشت:

در زنــدگــیــتــان پیگــیر باشـــیـــد و اینــقـدر به مسائل با دیـــد منــفی نگـاه نکـنــیـــد. این کار باعـث می شود که به سلـامـــتــیــتــان آسیــب برســـانـید. واقــع بین باشـــید تا موفق شوید. فراق و دوری سخـــت است، اما به زودی روزهای هجـران به پایـان می رسد و وصال حاصل می شود. به نیازمـــندی کمـــک کنـید و مطمئن باشـیـد آنـــکـــه بایــد نیـز همـــیـــشـه و همـه جا به شما کمک خواهد کرد.

فال ایـــن هفتـه PMC برای متولدیـــن خرداد:

علـــیرغـــم میـــل تان در جمــعـی حضور پیدا خواهید کرد. کسـی از شما تقاضایـــی دارد که بیـجـــا نیـــســـت. بهـــتـر اســت با مشکلــاتـتــان کنـــار بیایـــیـد و او را کمک کنیــد. فکرهای سازنده بکـــنیــد تا اتفاقـــات خوب بیـــفتـند. اینـطور که منــفـــی بافی می کنـیـــد و انـــرژی منفــی ای که به اطرافـتــان پراکنده می کنیــد، درهـــای باز را هم به رویتان می بنـدد. برای خودتـان گل بخرید.

فال این هفـته PMC جدید برای متولدین تیـر:

هیچـکـــس جز خودتان نمــی توانــد شادی را به زنـــدگـــیتان بیـاورد. به جای حرف زدن عمل کنیــد. کاری را باید هر چه زودتـر شروع کنــید. بهــانـــه نیـــاوریــد و زمـــان خود را به بطالت نگذرانــید. بهـــتـــر اســـت با قدمـهای کوچکـتـر شروع کنــید. به نفـعــتــان اســت. ایـن که بخواهـیـــد به یکـــباره سنگ بزرگــی را بلــند کنـــید، باعث می شود همه توانائی هایـــتــان را زیـر سؤال ببرید.

فال ایـــن هفته PMC برای متولدیـن مرداد:

در رابـطـــه با شخصـی قضاوت های نادرستی انجام می دهـیـــد. در نگاه و افکارتان تجـــدیــد نظر کنـیــد، وگرنـــه شرمـــنـــده خودتــان می شوید. زنــدگی شما در گذشتـه گره های بســـیاری داشته، امــا این دلـــیـل نمـی شود که ناامـیـد باشـیـــد و دست روی دســت بگذاریــد. بهـتــر اســـت تا قدرت و توان کار کردن دارید، برای جبـران گذشـتـه و فردای بهتـــر دســت به کار شوید.

فال ایــن هفـتــه PMC برای متولدیـن شهریور:

شما نمی دانـــیـــد آینـده چه خوابی برایــتــان دیده. کار امـروز را به فردا نیـــنــدازید. تضمینـــی نیــست فردا همـــچنــان فرصـت باقـــی باشــد. قدر عزیـزی را بیشـــتــر بدانــیــد و با او به نیکی رفـتار کنـیــد و با ادب سخـــن بگوییــد. برای رفتن به جایـــی دل دل نکـــنـــیـد، وگرنــه وسوسه رفــتـن و افسوسش همــیشـه با شمــا خواهـد مانـــد.

فال ایـن هفـتــه PMC برای متولدیــن مهـر:

قرضــی دارید، ولو انـدک انـدک پس بدهیــد. شخـصی را دوست دارید و شادیتـان در گرو بود و نبود اوست. او نیـــز همــیـــن احــساس را به شمـا دارد. این روزهــا بیـش از حد به یک تعـطیلــات یا استـراحـــت کوتاه احـــتـیـــاج دارید. شمـــا جسمـا و روحا بیش از حد از خودتــان کار کشیده اید و فشـــار را تحــمل کرده ایــد. حالا اما خستـه اید و دیــگر توانـــی برای ادامـــه نداریـد.

فال ایــن هفته PMC برای متولدین آبان:

به تصورات خود بیش از حد پر و بال می دهـــید. رویاپـردازی برای شما لازم اسـت. اما نه در این حد که باعــث سقوطتـان شود. اکـــنون زمــان آن فرا رســیـده که یک پرش برای آینـــده ای بهتر داشـــته باشـیـد. راز خود را به هر کسی نگوییــد و مراقــب وسوسه های شخـصی در اطـرافــتان باشـید. نیتـی که در دل دارید بسیـــار نیــکوست اما برای رسیـدن به آن صبر و کوشش بیــشـتــری لازم است.

فال ایــن هفـــتـــگـــی PMC برای متولدیـن آذر:

برای حل مشکـــلـــاتــتـــان بایـــد بیشتـر مطـــالعه کنـید و از افــراد با تجـــربه مشاوره بگـیریـد. در مورد نیـتی که در سر داریـد، بهـــتر است هر چقــدر هم که از انتـظــار خســـته شده ایـــد اما بی گدار به آب نزنـیــد. ایـن مسئله ای نیــسـت که بشود در موردش اشـــتـبـاه کرد. برای رسانـدن خبری عجله نکـنـــیـــد و کمــی دســت نگــهــداریـــد. ایـن خبـر اگــر از طرف کس دیگـــری شنـیده شود بهــتـــر است.

فال ایــن هفـــته PMC برای متولدین دى:

اجــازه ندهـیـــد حرفـی که شخـــصی حسود به شمـــا می زنــد روحیه تان را تضـــعیـف کنــد و روی عمـــلکــردتان تأـثــیــر بگــذاریـــد. شخـصـی وارد زندگـــیتان شده و هم صحــبـــتــتـان خواهد شد. تا به او اعتمـاد ندارید و امــتـحانـــش را پس نداده راز دلـــتـان را به او نگویید. اتـــفاقــی می افـتـــد و شمــا در کمـــال نابـــاوری حرفهـایی خواهـــیـــد شنــید که بسیـار خوشحـــال و شادتان می کند.

فال ایـن هفـته PMC برای متولدین بهـمن:

صدقه دادن را فراموش نکـنیــد. بلـــایـــی را از شما دور می کنــد. شمـا به راحتـی نمی توانیـد هیـــجانات و صحـــبــت هایتـــان را کنترل کنـــیـــد. شایـد به نظرتان آنچه بر زبــان می آوریــد بی اهـــمـــیـت و کوچک باشـد و تأثیـرش بر دیــگـــران ناچـــیز به نظر برســـد. بهتر است تجـــدیـــد نظر کنید و به صحـــبت هایــتـان دقت کنیـد وگرنه ممـکـن اســت از همــیــن صحـبت ها بر علـیه تان اسـتـــفاده کنـنــد.

فال ایـــن هفــته PMC برای متولدین اســـفـند:

حواسـتــان باشــد بی احـــتــیـــاطی نکـــنیــد و در کارهــای خود با بی دقــتـی عمـــل نکـــنـید. اگـــر حواستـان نبـــاشد وقتی به خوتان می آیید که می بیــنید خرابـــکــاری ای کرده ایـــد که حالـا مجبورید تاوانـش را چند برابـــر پس بدهـید. اکـنون زمان منــاسبـی برای شروع کاری جدید است. برخــیـــزیـــد و با امـید به فردا و با بهـره گیـــری از اســتـعـــدادهـایتـان به طرف هدفـتــان حرکـــت کنـید.

فال و طالع بینی هفتگی pmc از 13 خرداد تا 25 خرداد 97

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.