فال و طالع بینی هفتگی pmc از 2 تیر تا 8 تیر 97

فال و طالع بینی هفتگی در شبکه PMC که بسیار طرفدار دارد خیلی از ایرانیان هر هفته منتظر این فال و طالع بینی برای ماه خود می باشندفال و طالع بینی شبکه PMC را بیشتر افراد قبول دارند و ما هم در این بخش جدیدترین فال و طالع بینی را گذاشته ایم در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر فال و طالع بینی هفتگی pmc از 2 تیر تا 8 تیر 97 را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

فال ایـن هفتــه PMC برای متولدین فروردین:

سر تصمـیمـــی که گرفــتـه و حرفی که زده ایـــد بایـــســتیــد. شخصی با حرفــی آتــش به جانتـان می زنـد ضعـــف نشـــان ندهیـــد و موضوع را حتـــی در خلوتتان هم دیگــر مرور نکـنـــیـــد. شمـــا نمـی توانـیـــد زمان را به عقب برگردانــیــد، اما می توانـــیــد مراقب حالــتـــان باشید و آن را خراب نکــنـــیــد. آنـــچـــه اتـــفاق افـــتاده چیــزی از ارزشـهای شما کم نمـی کنـــد.

فال این هفـته PMC برای متولدین اردیبهـشت:

حالـــا شما شهـــامــتی که برای ایجاد تغـــیــیر در زندگی خود نیاز داشــته ایـــد را پیــدا کرده ایـــد. بهتریــن کار این اســت که برای انجام آن با دیگــران وارد مذاکره شوید و نظــرات همــه آنــهـا را بررســـی کنـــیـــد تا بتواند بهتـرین راه را برگـزیـنید. حتی اگــر ایــن راه آنـچــه شمـا از ابـتـدا انـــتخاب کرده اید نباشـد. با دوستان خود بیــیــشـتــر از هر زمانی در ارتـــبـاط باشیـد.

فال این هفــتـــه PMC برای متولدین خرداد:

دروغگو را از اطـراف خود دور کنید وگرنه وقتــی به خودتان می آییــد که متوجه می شوید پا به پای او دروغ می گویید. احـــتـمـــال موفقیـت در رسیــدن به نیتــی که مدتــهاست به فکـــر آن بوده اید افـزایش می یابد. از جمله ای که می شنوید نهـــایت استفاده را ببریـــد و از کمک دیگـران غافـل نشوید. به زیــردستان خود منـفعــت برسـانیــد، تا ایـــن هفــته روزی شمـــا پربـــرکت تر باشـــد.

فال این هفـتـــه PMC جدید برای متولدین تیـــر:

تنــبـــلی را از خودتــان دور کنید و دائم از دیگران توقع نداشته باشـــیـــد. شما فرد باهوشی هسـتیـد و سریـــع همه چیز را یاد می گیریــد. از این خصوصیـــت ذاتی اسـتـــفـاده کنـــید و برای یادگــرفتـن چیـــزی تازه در زندگیـــتـــان تلاش کنـــید. در رابــطـه عاطـفـــیتــان با مشکــلاتـــی روبرو هسـتیــد. شمـــا باید دقیـــقا بدانــید این مشــکـلات چه هســـتــند. با خودتــان صادق باشیــد.

فال ایـن هفتــه PMC برای متولدین مرداد:

در محیــط کاری با مشـکــلاتـی دســت به گریـــبــان هســتــیــد. ایـن اولین بار نیسـت که ایـــن مشــکــلـــات پیش می آیــد. شاید بهـــتـــر باشـد برای یکــبـــار تصمیم بگیریـد تا از شر ایــن مسئله برای همیـشه راحت شوید. اگـــر افـــکـار مزاحـم را از خود دور کنیــد، بهـتریـن نتــیـجه را خواهـید گرفـت. خبر خوشی به شما می رســد که شروع یک ماجـراجویی جدیــد است. خودتــان را برای تجـــربیات تازه آمــاده کنــیـد.

فال ایــن هفـتـــه PMC برای متولدیـــن شهـریور:

از بی وفایـی یکی از نزدیـــکان خود گلـــه منـــدیـــد، اگرچه حق با شمــاست ، اما جای گله ندارد. هر کس گرفــتـــاری های خاص خودش را دارد. در انــتــظـــار کســی هستــید که مدتـــهـــا از او دور بوده ایـد. شما ذهنـــی باز و پذیـرش بالــایـــی داریـــد. همـین آمادگــی باعـــث می شود تا برای بحث با دیگــران در حوزه های مخـــتـــلـف حضور ذهن داشـته باشــید. توانـــایـــی های خودتان را نشان خواهـیــد داد.

فال ایــن هفــته PMC برای متولدین مهــر:

اگر دوست دارید در زندگـــی خصوصی تان موفق باشیــد، بهتـــر اسـت با افرادی ارتبـاط داشـــته باشـــیـد که علــاقمـــنـــدی های مشـــتـــرک با آنها دارید. وقتـتــان را بیهوده با هر کســـی تلف نکـنــیـــد. هر کسی ارزش نشــست و برخـاست ندارد. با انرژی مثبـــت بهتـــریــن ها را جذب کنـیـــد. با اتفـــاقـی غیرمنـتظره روبرو خواهـــید شد. به استـــقبـــال این فرصــت بروید که پیــروزی از آن شمــا خواهد بود.

فال ایـــن هفته PMC برای متولدین آبـــان:

در مورد نیت مالیــتـان صبر پیــشـه کرده و کمـی بیــشــتر تلـــاش کنیــد. چشــمــتـان را باز کنید. امــکاناتی که در اخـــتـــیار شمـا قرار دارد که بوسیـــلـــه آن می توانـــید کامـیـــابی را تجــربـه کنـیــد. با توجه به روحیه ای که داریـــد، بهـتر اسـت در شاخــه ای هنـری توانـایی های خود را افـــزایـش دهــیـد. یک موقعــیــت کاری در ایــن هفـــتــه شمــا را به فکر وا می دارد.

فال ایـــن هفـتـــگـی PMC برای متولدین آذر:

بهــترین زمـــانسـت که وقت خود را با دوستانتــان سپری کنــیـد. هم حال و هوایــی عوض می کنــید و هم با افـــرادی آشنــا می شوید که از نظـر شایــســته هسـتـــنـد. از آیــنـده نترســید. اتـــفـاقات خوشایـــندی را تجـربــه خواهــیــد کرد. فریب زبان بازی و دو رویی شخـصی را نخوریـــد و با دوستـان و همراهان خود رو راست باشـیــد. نهایتا آنــطور عمـل کنـــید که وجدان خودتـــان راضـــی باشــد.

فال این هفـتـه PMC برای متولدیــن دى:

شخـص قولی برای انجــام کاری به شمـــا می دهـد که بهتر اســـت روی آن زیـاد حســاب نکـــنــیـــد و خودتـان دست به کار شوید. سعـــی کنید کمــی اسـتــراحـت کنیـــد تا بتوانــیـــد به خوبی روی کارهــا تمرکز داشــتـــه باشیـد. شمـا تا جایـی که می شده وقتــتان را صرف حرف زدن و نصیــحـــت شخــصـی که برایــتـــان مهم است کرده اید. از حالـــا به بعـد پافشـاری نکنــیــد. شمــا نمــی توانـــید کســی را به زور خوشبـــخـت کنـــید.

فال این هفـتــه PMC برای متولدین بهمـــن:

از کسب علم غافل نشوید. شمــا قرار بوده یادگـــیری چیـزی جدیـد را شروع کنید که دائم به دلــایلــی به تأـــخیــر افتــاده، اکنون شما آمـــادگــی آن را داریــد که در مورد آیـنــده خود فکـــر و برنـامـــه ریزی کنــید. ضمــنا توان درسـت دیـــدن مسایـل و تصـــمیـم گیری های مناسـب را هم داریـــد. از امروز شروع کنیـد. شمـــا به انـدازه کافی وقت تلف کرده ایـــد.

فال این هفــتـــه PMC برای متولدیــن اسفـند:

جواب سوالــی که اینــقـدر در موردش کنـــجـکاو هستید را خواهـــیـــد شنـیـد، به شرط آنـــکـه سوالــتان را درست و واضح بیـان کنـــیــد. در مورد مشکلـــات احـساسی خود با او حرف بزنیــد. منطـــق شمـــا بیش از هر زمـانی راهـگـــشـای شماست. در حال حاضر وضعــیــت مالی تان ثباتی ندارد. بایـــد به خودتان فرصـــت بدهـــید تا از طریق سرمـــایـه گذاری، وضعیــت مالیتان دوباره سر و سامـان بگیرد.

فال و طالع بینی هفتگی pmc از 2 تیر تا 8 تیر 97

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.