فوت مشکوک یک استاد دانشگاه در تهران

استاد دانشگاهی که فقط یک هفته بود به ایران برگشته بود در اثر سقوط در تهران درگذشت این استاد دانشگاه جسدش در یکی از خیابان های تهران رها شده بود که توسط پلیس تهران کشف و برای بررسی به پزشک قانونی منتقل شده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر فوت مشکوک یک استاد دانشگاه در تهران را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

سقوط اســـتــاد دانشـــگاه در یوسفــ‌آبـــاد

به گزارش مجله خبری دانستن : سقوط اسـتـاد دانــشـگـــاه در یوسف‌آباد , ساعـــت ۷ صبـــح امـــروز مأـموران کلـانتــری ۱۲۵ یوسفــ‌ـآباد در تمـاس با بازپـرس کشــیک قتل پایـــتـخــت اعلـام کردنـد جسـد پیرمردی کنار جوی آبــی در پیـــاده‌روی خیـابـان ۲۴ یوسفـ‌ـــآبـــاد کشـــف شده است.

دقـــایـــقـی بعـد از اعلام ایـن خبـــر قاضی مرادی؛ بازپـــرس کشــیک قتل پایتـــخـــت
به همراه اکـــیـــپ تشـــخیص هویت آگـــاهی در محـــل کشف جســد حاضر شدنـد.

با حضور تیم جنـایـی در محل حادثه مشـــاهده شد جسـد ایــن پیـــرمـرد کنـار ساختــمان مسکونی قرار داردو درِ بالکـــن یکی از واحــدهای ایــن ساخـــتمـــان در طبــقه پنــجم باز اســـت.

 

با حضور مأموران در ایــن واحـــد، پیــرزنـی حدوداً هفتاد سالـه درِ منـــزل را باز و اعــلــام کرد
که شوهرش در یکـــی از اتـــاقـهای خانه خواب است اما دقـــایـــقی بعـد مشــخــص شد
که پیــرمـرد در اتـــاق حضور ندارد و زمانـیکــه پیرزن در کنار جســد متوفی قرار گرفت مشـــخـــص شد شوهر وی بر اثــر سقوط از ساخـــتمان جان باخـــتـــه اسـت.
علـت سقوط اسـتـاد دانشگـاه در یوسفــ‌ـــآباد

این زن که از مرگ همسرش شوکه شده بود، در اظـــهاراتـش به بازپـــرس گفـــت:
همــسـرم ۷۲ سال سن داشت و اسـتــاد رشــتـــه هنرهای نمـایـــشــی بود و در یکی از دانـشــگاه‌ـــهــای سانــ‌فـرانـســـیســکو امـریکـا تدریـــس می‌کرد.

وی افزود: همـــســـرم هر چنـــد مدت یکــبار به ایـــران میـــ‌ــآمد و حدود یک هفتــه قبـل نیـز به ایران بازگشـتـه بود،من در زمـــان حادثــه در اتاق دیگری خواب بودم؛ نه کسـی وارد خانه شد و نه اتــفـاقــی افـــتـــاد و نمــیـــ‌ـدانـــم چه شده اســت.

کارآگـاهـــان در تحــقـــیقـات اولیــه این احــتمـــال را دادنـد که پیرمــرد دست به مرگ خودخواستــه زده باشـــدامـا با اینحـال با دســـتور قاضــی مرادی، جسد برای بررسـی بیــشـتر به پزشـکی قانونی منـــتــقـل شد و تحــقیقات دربـــاره ایـن پرونده ادامـــه دارد.

فوت مشکوک یک استاد دانشگاه در تهران

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.