قاتل مریم فرجی دانشجوی معترض با جسد سوخته که بود؟

مریم فرجی دختر دانشجو که چند روز پیش ناپدید شده بود جسد سوخته اش را پلیس پیدا نموده و به خانواده اش تحویل دادند در پی ناپدید شدن مریم فرجی در فضای مجازی خبرهایی ضد و نقصی منتشر شد ولی بالاخره معلوم شد مریم فرجی را نامزد سابقش به قتل رسانده و جسدش را آتش زده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قاتل مریم فرجی دانشجوی معترض با جسد سوخته که بود؟ را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

 به گزارش سایت دانستن: رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اشاره به یافتن جسد سوخته دختر جوانی در شهرستان فردیس، گفت:خواستگار کینه توز اقرار کرد که در پی اختلافات، جنازه نامزد خود را بعد از قتل، به آتش کشیده است.

سرهنگ جواد صفایی اظهار کرد:در پی اطلاع خانواده دختر جوانی به نام مریم فرجی مبنی بر اینکه دخترشان از منزل خارج شده و دیگر برنگشته است موضوع به شکل ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت.

وی افزود:در بررسی های اولیه پلیس مشخص شد، دختر مفقود شده همان روز با یک دستگاه خودرو از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است.

این مقام انتظامی ادامه داد:فوراً پرونده به پلیس آگاهی استان البرز ارجاع شده و تیمی باتجربه از کارآگاهان تحقیقات تخصصی و فنی خود را در این رابطه شروع کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان کرد:در ادامه تحقیقات، جسد دختر جوان در حومه شهرستان فردیس کشف و تحقیقات پلیس برای شناسایی قاتل شروع شد. براساس سرنخ های موجود و نیز تحقیقات محلی، کارآگاهان به فردی که خواستگار دختر جوان بود؛ مظنون شده و وی را دستگیر کردند.

سرهنگ صفایی تصریح کرد:متهم به قتل در ابتدا منکر حقایق شد اما در مقابل ادله و شواهد موجود به ناچار لب به اعتراف گشود و اقرار کرد به دلیل اختلافات با مقتول، مریم را به قتل رسانده و بعد از سوزاندن پیکرش در اطراف فردیس، وی را در همان محل دفن کرده است.

وی خاطرنشان کرد:بعد از اعترافات متهم با حضور بازپرس ویژه محل دفن، گود برداری و پس از آن جسد کشف شده برای شناسایی خانواده مقتول به پلیس آگاهی فردیس منتقل شد.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در خاتمه گفت:در روزهای گذشته شایعات زیادی در خصوص به قتل رسیدن دختر جوان (مریم فرجی) از طریق شبکه های معاند در فضای مجازی منتشر شد، این در حالی است که با تحقیقات گسترده پلیس، راز قتل این دختر جوان فاش شد.

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.