قاتل چاقو کشی که 14 سال داشت دستگیر شد

قاتل چاقوکش که یک پسر 14 ساله بود در عروسی با چند نفر بحث نمود و این بحث تبدیل به نزاع شد این پسر نوجوان چاقویی از جیبش در آورد به به چند نفر حمله نمود و آنها را چاقو صدمه زد در ادامه  جزئیات بیشتر قاتل چاقو کشی که 14 سال داشت دستگیر شد را در سایت مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت خبری دانستن : دستگیری قتل کننده ۱۴ ساله , ماموران پلیس نرماشیر در کمتر از ۴۸ چیره به دستگیری آدم کش ۱۴ ساله درین شهرستان شدند .

حسین یوسف‌آبادی گفت : پنجشنبه‌شب پیشین بودکه تماسی بر طبق وقوع یک مبارزه و چاقوکشی در پایکوبی عروسی در روستای روستا اواسط شهرستان نرماشیر با راس فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ انجام شد و از مصدوم شدن یک برنا حکایت داشت , فورا مأموران انتظامی به محل متبوع اعزام شدند .

جزئیات دستگیری آدم کش ۱۴ ساله در شهرستان نرماشیر

او اظهار کرد : بعداز حضور مأموران در محل زد خورد مشخص و معلوم شد که یک نوجوان ۱۴ ساله
به دلیل زد خورد لفظی و آنگاه فیزیکی در مراسم عروسی مبادرت به چاقوکشی کرده و با وارد کردن خنجر به قفسه سینه یک برنا ۲۷ ساله او‌را به شدت آسیب دیده نموده است که‌این برنا پیش از وصال به درمانگاه جان خویش را از کف داد .

فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر تیتر کرد : مجموعه مجربی از مأموران پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان نرماشیر برای بررسی سرعت بالا و ظریف این قتل و کشف آن تشکیل و آدم کش در کمتر از ۴۸ ساعت بازداشت شد .

او ادامه بخشید : خانواده و بزرگان این مراسم عروسی در باب جلوگیری از هرگونه مبارزه و شرب خمر و عدم مزاحمت برای همسایگان مورد توجیه پلیس قرار گرفته بودند البته مجرم در بازجویی‌های صورت گرفته صراحتاً به جرم خویش به دلیل شرب خمر و ساخت نبرد و چاقوکشی اعتراف کرد .

 

قاتل چاقو کشی که 14 سال داشت دستگیر شد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.