تصویر دیده نشده قاسم افشار در آغوش دخترش

قاسم افشار یکی از دخترهایش را از در کودکی از دست داد ولی دختر کوچکترش در کنارش بود و همیشه در کنار پدرش بود عکس زیبایی را در فضای مجازی ارز خود و پدرش منتشر نموده است دختر قاسم افشار او را در آغوش گرفته و عکس یادگاری زیبایی را ثبت نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر تصویر دیده نشده قاسم افشار در آغوش دخترش را در سایت دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

دختر قاسم افشار

به گزارش سایت دانستن: اســم افشـار که از سال های اول انـقلاب، گوینـدگــی در بخـش های خبـری رادیو و تلویزیون را بر عهـده داشـــت و در بحبوحه سال های دفــاع مقـــدس با صدایی حمـــاســـی بارهـــا اخــبـــار مربوط به پیــروزی های رزمـنــدگــان اســـلــام را به اطـــلـــاع هموطنــان رسـانده بود ، بامـداد امـروز بر اثر ایــســت قلـبــی دار فانـــی را وداع گفـــت.

قاسم افشار از اسـتــادان گویندگی و فن بیان بود و صدای ماندگــار او هرگـــز از ذهــن مخــاطبان رادیو و تلویزیون حذف نخواهد شد.

قاســـم افــشــار یا بهرام افـشـــار متولد ۱۳ ام آبان ماه سال ۱۳۳۰ می باشد. وی تحــصـــیلـات ابتـــدایــی و متوسطــه را در تهـران و قصـرشیــریـن طی کرد.

سپس برای ادامـه تحصــیل به مدرســـه عالـی پارس رفت و در رشتـه روانـشناســـی ادامـــه تحــصـیــل داد. وی کارشـــنـاســی روانـشـنـاسـی را از دانشـــگـاه علـامـه طباطـبایی دریــافت کرد.

او سپـس کارشـــناسی ارشـد خود را در همــیــن رشته از دانشـگـــاه آزاد اسلامی اخــذ نمود.

او از کودکی و دوران مدرســه به اجرای برنـامـــه علاقه داشــت و در دوره دبیـرســتان ایـــن علاقه به سمــت گوینـــدگی خبر کشیـده شد.

وی علاوه بر گویندگی اخبار صدا و سیما، به عنوان کارشنـــاس ارشـد با سازمـــان پژوهش‌ـهــای علمی نیز همکـــاری میــ‌ـکـــردهـ‌ اســـت.

سعـیـــد فانـیان مدیـر سابق شبـکه سوم سیما در سایـــت شخصــی خود گفـــتــه که قاســم افشـار فقط در موارد اندکــی با رادیو همکـاری کرده و همواره گوینــده اصلــی مشـــروح اخبـار تلویزیون بوده اســت. به گفـــتـــه فانـــیان، افــشــار همواره به عنوان چهره شاخص خبـــر سیما مطـرح بوده و در کار خویش مسلط بود.

فؤاد بابان دیگر گوینده خبر درباره افـشـــار گفــتــه است:

تاثیر خبــری که مثلــاً از زبــان قاســم افـشــار شنـیــده میــ‌ــشود با آنچـه جوانی تازه فارغ‌التحصیل می‌ـخوانـــد، خیلی متـــفـــاوت اسـت… آقـــای افـــشـار از یکــه‌ـــتازان عرصــه خبــر بودند که به مدت ۳۰ سال تنـهـا در یک بخش خبـــری مانـدند و خبــر مشــروح شبکــه یک را خوانـدند. در حالی که من، آقـای حیـــاتی، سلـطــانی و… علـــاوه بر گویندگی بخشـــ‌ـهای مخـتلف خبری رادیو و تلویزیون در سایـر برنـامه‌هــای مختــلف زنده و تولیـــدی دیـــگــر هم فعالـــیت می‌کردیـم، امـــا ایشان حتـــی خبــر نیــمروز را هم با ایــن که متــعلــق به شبـــکه اول بود، نپـــذیرفتنــد. آقای قاســـم افشار در مدت خدمتـشـــان حتـــی یک روز غیـبـــت یا یک دقــیـــقه تأــخیر نداشـــتـــنــد. یک گاف یا تپـــق در خبــرخوانـــی او دیده نمـیــ‌ـــشد؛ حال آن که ما در ایــن مدت با صد‌هــا اشـتــباه، ایراد و مشکــل مواجـه بودیم.

پیـــکر قاسم افـــشار در کنار دختــرش آرام می گیــرد

مراسم تشییع پیکـــر قاسـم افشار گوینــده نام آشــنـــا و با سابقه خبــر، فردا ۲۷ اردیــبـــهشـت ماه ساعت ۹ صبــح از مقـــابـل منـــزلـــش در بزرگــراه صدر، خروجی منـــظــریــه، خیــابــان شهـــیـد رحمــانی، کوچه دلــاور ساختمان آرام برگـــزارمـی شود.

تصویر دیده نشده قاسم افشار در آغوش دخترش

مطالب مرتبط:

عکس دختر قاسم افشار قبل از مرگش | مائده دختر قاسم افشار

علت مرگ دختر قاسم افشار مسدود شدن مجاری تنفسی

مرگ دختر قاسم افشار در کودکی + بیوگرافی قاسم افشار

مرگ قاسم افشار گوینده و مجری تلویزیون

تصاویری از مراسم تشییع پیکر زنده‌یاد قاسم افشار

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.