قانون های اشتباه مد در ست کردن لباس مردانه

ست کردن لباس های مردانه که باعث می شود شما جذابتر و خوش تیپ تر از همیشه شوید این لباس های مردانه که می توانید از روی این ایده ها ست نمایید و رنگ ها می توانند برای ست نمودن لباس های شما نقش بسیاری مهمی دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قانون های اشتباه مد در ست کردن لباس های مردانه را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن :هر چیزی رسمی داراست , چه بسا دنیای مد! ممکن است حواس تان نباشد البته شما بی آنکه بدانید به بعضا از قانون ها دنیای مد بدن داده اید البته گهگاه این قانون ها را بایستی باخت و در ظاهر خویش تنوع بیشتری اعطا کرد . آیا دوست ندارید طبق ذوق وسلیقه خودتان خرقه بپوشید؟ آیا دوست ندارید که در منظر دیگر افراد مختص و منحصربه‌فرد بفرد به لحاظ برسید؟

در‌حالتی که دوست دارید که برای سایر افراد تاثیرگذار باشید , می بایست سبک خرقه پوشیدن مختص خویش را دنبال فرمائید . پیرو مقاله مقررات مدی را که اکنون نیاز به شکستن دارا هستند , برایتان آورده ایم تا چنانچه شما نیز تا به درحال حاضر به آنان پایبند بوده اید , در آنان تجدید حیث فرمایید .

رنگ اکسسوری های خویش را با نیز ست فرمایید

حتما شما نیز تا به هم اکنون به‌این توجه می کردید که رنگ اکسسوری هایتان یکسان باشد . مثلا در حالتی‌که ساعت تان نقره ای است , انگشتری که می‌گذارید هم نقره ای باشد . البته درحال حاضر زمان آن است که‌این ضابطه را کنار بگذارید .

در صورتی‌که شما شخصی متاهل باشید , مدام رینگ ای طلایی رنگ در دست تان است , آیا میخواهید اکسسوری هایتان هم به مدام به همین رنگ باشد؟ ممکن است شما به هیچ وجه رنگ طلایی را دوست نداشته باشید یا این که که‌این رنگ به بدن پوست تان نیاید , در‌این‌صورت‌ چه فعالیت خواهید کرد؟ مشقت بار نگیرید . بگذارید که هر مورد از اکسسوری هایی که استفاده می‌کنید , نام و نشان و ارزشی غیر وابسته داشته باشند .

رنگ پوست تن شما اهمیت متعددی در گزینش رنگی که تعیین می‌کنید داراست . برای مثال در صورتی‌که بدن پوستی قرمز‌رنگ یا این که رنگ زرد دارید , به‌این معنا ست که رنگ پوست شما گرم است که با رنگ هایی زیرا طلایی بیشتر ست میشود . البته در شرایطی که بدن پوست تان آبی رنگ است , شما پوستی سرد دارید که با رنگ نقره ای بیشتر دسته در می‌آید . البته در غایت شما میتوانید از اکسسوری های متفاوت با رنگ های متعدد استفاده فرمائید .

رنگ آبی رنگ آسمانی و سپید را با نیز ست فرمائید

در خرقه پوشیدن , خودتان را به هیچ رنگی محدود نکنید . یاد بگیرید که از رنگ ها و طرح های متفاوت جامه استفاده فرمایید و در ظاهر خویش تنوع دهید . اکثری از آقایان ترجیح می دهند که رنگ های معمولی ای زیرا آبی‌رنگ آسمانی و سپید را با نیز بپوشند , البته آیا این‌راه خرقه پوشیدن کسل کننده نیست؟

در‌حالتی که یاد بگیرید چه طور رنگ ها و طرح های متعدد را با نیز ست فرمائید , خواهید رویت کرد که در دیدگاه سایر افراد چقدر جالب خیس و دوست داستنی خیس خواهید بود . رنگ هایی زیرا صورتی , بنفش , سبز و . . . رنگ هایی می‌باشند که در کنار رنگ سپید به خیر و خوبی می درخشند . پس بدور آبی رنگ آسمانی را خط بکشید و جسارت بیشتری در جامه پوشیدن به خرج دهید .

طرح های منش شیوه جامه هم مورد خیر برای استارت است . صرفا یادتان باشد که در پوشیدن آن ها افراط نکنید چون ظاهرتان را به هم ریخته و بهم ریخته نشان خواهد اعطا کرد . برای مثال در حالتی که تیشرت تان را روش خط مش تعیین کردید , خوبتر است کروات تان بی آلایش باشد .

این را نیز بدانید که هر چه طرح های خرقه تان ریزتر باشد , ظاهری قانونی خیس خواهید داشت . برای مثال در صورتیکه می‌خواهید برای یک گرد هم آیی کاری لباسی راه و روش رویه یا این که چهارخونه به بدن فرمایید , حواس تان باشد که خط های آن باریک باشند . طرح های گلدار یا این که دیگر طرح های بزرگ هم برای وضعیت های غیررسمی و خارج از محیط فعالیت مطلوب اند .

صرفا جامه هایی به بدن نمایید که به شما خود‌با‌وری می دهند

وقت آن است از پیله ای که دور خویش تنیده اید , خارج بیایید . گهگاه جسارت قادر است شما‌را با زیبایی های بیشتری آشنا نماید , بدین ترتیب ریسک پذیر باشید و آنچه را که تا به هم اکنون آزمون نکرده اید , تجربه نمایید .

شما نیز احتمال دارد خرقه هایی را به بدن می‌کنید که با آنان شم راحتی بیشتری دارید البته احتمالا ندانید که شاید خارج از این محدوده هم دیدنی خیس باشید . چه بسا در حالتی‌که با گونه لباسی راحت نیستید , عیبی ندارد , یک توشه آن را آزمون فرمائید احتمالا نظرتان را تغییر و تحول اعطا کرد . برای این مراد در بالا از مکان های معمولی آغاز فرمایید . برای مثال هنگامی که به خرید میروید یا این که حتی‌د‌ر دورهمی هایتان تیپ تازه خویش را آزمون نمایید .

همیشه از یک جور رایحه استفاده فرمایید

چه کسی گفته که ما مدام بایستی یک بو به خودمان بزنیم؟ برعکس , شما بایستی تا می‌توانید عطرهای متفاوت را آزمون نمائید . از زدن عطرهایی که منحصر جوان ها یا این که چه بسا بزرگسالان است , نترسید . حتما چشم اید که بعضی از خانم ها عطرهای مردانه را می پسندند و از آن استفاده می نمایند . به همین جهت خوبتر است که دل به یک رایحه نبندید و بو های گوناگون را آزمون نمایید , مطمئنا مورد های دیدنی خیس متعددی هم جانور می‌باشند .

به علاوه , هر موقعیتی بو یگانه خویش را می طلبد . برای مثال عطری که برای یک میهمانی شبانه می زنید با عطری که می‌خواهید هر روز در محیط فعالیت از آن استفاده فرمائید , می بایست متعدد باشد . بدین ترتیب خودتان را به یک بو محدود نکنید و از بو های متفاوت در وضعیت های متعدد , لذت ببرید .

خرقه هایی بخرید که به آسانی با دیگر خرقه هایتان ست می گردد

اضطراری نیست تمام جامه هایی که میخرید امکان ست کردن با دیگر جامه هایتان را داشته باشند , بلکه در کمد دیواری جامه شما بایستی جامه هایی که به تنهایی هم قشنگ و جالب می باشند , مو جود باشند . برای مثال به عوض این که هر توشه جامه هایی به رنگ خنثی مثل خاکستری , کرم یا این که سپید بخرید تا به دیگر خرقه هایتان بیاید , در پی رنگ های یگانه تری باشید . داشتن یک کراواتی که به رنگ مد نظر تان است و صرفا با یک جامه ست می گردد می‌تواند شمارا در یک میهمانی گوناگون و مخصوص بفرد نشان دهد . پس به جای اندیشه کردن به رنگ هایی که به راحتی با دیگر رنگ ها ست می‌شود , در پی ذوق وسلیقه فردی خویش باشید .

قانون های اشتباه مد در ست کردن لباس های مردانه

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.