قانون های رابطه جنسی بدون تعهد و شرط در بین زوجین

زوجینی که می خواهند رابطه جنسی بدون شرطی را آغاز نمایند ولی خیلی از افراد یک رابطه بدون تعهد را احمقانه فرض می نمایند ولی اشتباه می نمایید رابطه جنسی و عاشقانه باید بدون تعهد و شرط باشد و طرفین فقط عاشق هم باشند و به یکدیگر علاقه خود را نشان دهند در ادامه جزئیات بیشتر قانون های رابطه جنسی بدون تعهد و شرط در بین زوجین را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

تهیه و تنظیم ضوابط پایه رابطه جنسی
قضیه روشنی که اینجا می‌توانیم بگوییم این است که آن علاقه عوض شده نموده است یعنی همسرمان دیگر ما‌را بی قید و شرط دوست ندارد , ولی معمولاً مسئله این نیست . حقیقت این است که بیشتر زوج هایی که می‌بینم به‌این نقطه رسیده اند نظیر قبلی همدیگر را دوست دارا‌هستند . ایراد این نیست که عشقشان عوض شده نموده است , مشکلشان این است که هیچ گاه برای روابطشان ضابطه نگذاشتند یا این که قوانینشان بایستی آپ دیت شود . پس همان گونه که می‌بینید , بااینکه علاقه میتواند بی قید و شرط باشد البته ارتباط ها سلامت به ضابطه نیاز دارا‌هستند . می‌دانم که‌این نیاز به شعور متقابل داراست .

 

قانون های رابطه جنسی بدون تعهد و شرط در بین زوجین

البته حقیقت این است که ارتباط ها برای تحمل استرس و معضل های معاش نیاز به حد و مرز دارا‌هستند . اینجانب معمولاً این نیاز به حد و مرز در علاقه را با نوپا دار شدن مقایسه میکنم . والدین به صورت کل فرزندانشان را بی قید و شرط دوست دارا هستند البته برای بزرگ کردن آن ها می بایست شرایطی وجود داشته باشد . به همین ترتیب است که به آن‌ها یاد میدهیم با سایرافراد کنار بیایند و دنیا را فهم نمایند . ضابطه و حد و مرزباعث میگردد که نوباوه ( با همسر ) خیلی عالی شعور نماید که چطور ارتباط مثبت با اشخاصی که دوستشان داراست برقرار نماید و نیازهایش را ابلاغ نماید .

 

شادترین و خوشبخت ترین نوپا ها اشخاصی می باشند که با والدینی معاش می نمایند که در ابراز عشق و علاقه و نیازهایشان راحت می باشند . رابطه ها از صمیم قلب مانند تزویج نیز نیاز به به عبارتی راهبردها برای تولید یک ارتباط عمیق و بادوام داراست . حد و مرز درواقع به عبارتی قانون ها تعهد است , یعنی تعدادی دستورالعمل برای این که بفهمیم چطور می بایست رابطه برقرار کنیم و این‌که از سایرین چه می‌خواهیم . این حد و مرزها به هر شخص این قابلیت و امکان را می‌دهد که فردیت خویش را نگهداری نماید به جای این که همدیگر را در اختیار گرفتن نمایند , به حادثه نیز پرورش نمایند .

 

این حد و مرزها همینطور تعهد یک تزویج را محافظت می نماید و ارتباطی بادوام و سلامت بین دو طرف تولید می نماید . همین حد و مرز تندرست است که سبب ساز می‌شود بعضا زوج ها به نیز متعهد بمانند درحالیکه سایرین با مشکلات بی وفایی و کارشکنی دست و پنجه قابل انعطاف می نمایند . این حد و مرز ها همینطور از مورد سوءاستفاده قرار به چنگ آوردن درباره نیز شخص را محافظت می نماید . بااینکه شاید فارغ از هیچ شرطی همسرتان را دوست داشته باشید به‌این مضمون‌ نیست که حق دارید در یک محیط ناامن یا این که از حیث رمانتیک خسارت بخش با وی معاش نمائید .

 

این حد مرزها سبب می‌شوند آزادانه و عمیق نیز را دوست داشته باشیم و فهم مشخصی از آنچه برایمان قابل پذیرش است تولید کنیم .

 

راهی در جهت عشقی بی قید و شرط

ولی چطور میتوانیم عشقمان را عمیق و بی قید و شرط نگه داریم درحالیکه شرایطی معین و تندرست برای ارتباط مان ساخت کرده ایم؟ گفتگوی آزاد و اندیشه فردی صادقانه راز فعالیت است . تولید ضابطه برای ارتباط نیازمند این است که هر دو طرف با نیز و با خودشان راحت و درستگو باشند .

این لحظه های صداقت حتمی نیست مدام به طور گفتگوهای دولتی باشد . بعضی اوقات این لحظات غیرمترقبه پیش می‌آیند و چیزهایی که می آموزید به عبارتی چیزهایی نیست که می خواستید بشنوید . در حالتی‌که می‌توانید ریسک نمایید که راستگو باشید و شکننده , خواهید توانست ازدواجتان را به سمتی مثبت ساماندهی نمائید . شایسته ترین لحظه ای که اینجانب و شوهرم در معاش مشترکمان تجربه کردیم و از روش آن ضابطه برای ارتباط مان مشخص و معلوم کردیم وقتی بود که اینجانب به وی گفتم آنقدرها که داعیه میکرد فرد مدرنی نیست . در لخظه ای که واقعاً از دستش خسته شده بودم به وی گفتم که وی به یک زن سنتی نیاز داشته که منزل بماند و برایش آشپزی نماید و لباسهایش را بشوید , خیر یک سهم دار نیز مرحله خویش که مدام داعیه می‌کرد .

توقع داشتم که با این حرفهایم از خودش دفاع کند و بگوید که زندگی می خواهد که دو طرف در آن همه چیز را 50/50 سهیم باشند. اما درعوض با یک گفتگوی کاملاً صادقانه روبه رو شدم. با کمال تعجب فهمیدم که حرفم درست بوده و او ماه هاست که برای فهماندن آنچه که واقعاً از ازدواجمان انتظار دارد در کشمکش بوده است. اینطور به نظر رسید که او توقع داشته من نقش سنتی تری را در خانه ایفا کنم، نه زنی مستقل در چارچوب زندگی مدرن امروز. این به آن معنا نبود که از کارم بیرون آمدم و خانه نشستم و به اتو کردن و غذا پختن مشغول شدم، نه. چمدانم را هم نبستم که قهر کنم و خانه پدرم برگردم و دنبال کسی باشم که دنبال زنی با عقاید من باشد.

در عوض نشستیم و برای نحوه اداره مسئولیت های خانواده با هم صحبت کردیم. الان هم به نظر می رسد که خیلی بیشتر از آنچه که فکر میکردم زنی سنتی هستم و خیلی وقت ها از خانه کنار فرزندانم نشستن لذت می برم و نیمه وقت هم در یک مدرسه تدریس می کنم. او هم فهمید که می تواند در خیلی کارهای خانه به من کمک کند بدون اینکه ناراحت شود. این درس ها را ما در کنار هم یاد گرفتیم و توانستیم که به همدیگر برای رسیدن به اهدافمان کمک کنیم. مهم نیست که رابطه تان چطور باشد، عشق بی قید و شرطتان می تواند تا آخر عمر ادامه داشته باشد. تنها کاری که باید بکنید این است که آنها را بخشی از قوانین درآورید.

 

قانون های رابطه جنسی بدون تعهد و شرط در بین زوجین

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.