قتل‌های وحشیانه و هولناک که در هالیوود صورت گرفت

قتل‌های وحشیانه که در دنیا رخ داده است برخی از این قتل ها برای ستاره های هالیوود اتفاق افتاده است که همیشه باعث شده است سوژه های همه رسانه ها شوند قتل هایی که برای بازیگران و افراد مشهوری که در طول تاریخ اتفاق افتاده است و افراد مشهور هالیوودی را به طرز فجیعی به قتل رساندند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قتل‌های وحشیانه و هولناک که در هالیوود صورت گرفت را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : هالیوود همواره تحت عنوان یکی مجلل ترین میدان ها و رینگ های اجتماعی در سراسر عالم انگاشته میشود . فی مابین فرش قرمزها , ضیافت های پرزرق و برق و مراسم اهدای جوایز بی پایان احتمال دارد معاش ستارگان هالیوودی در باطن حبابی فرض شود که دسترسی به آن ممکن نبوده و هیچ خطری آنان را تهدید نمیکند البته بایستی بدانید که ستارگان هالیوودی هم در قبال تراژدی و فاجعه ایمن نیستند .

 

1 – جان لنون

جان لنون تحت عنوان سرشناس ترین عضو تیم موسیقی پر اسم و رسم بیتلز یکی‌از اشخاص سرشناس دنیای هالیوود به شمار می آمد ولی در 8 دسامبر سال 1980 , طرف بدون‌نور دنیای آوازه یقه اورا گرفت . برند دیوید چاپمن , از دوستداران سرسخت مجموعه بیتلز و جان بعداز گرویدن به مسیحیت و به‌دنبال جمله ای که از سمت جان بیان شده و اعلام کرده بود که مجموعه موسیقی وی از مسیح دارای اسم و رسم خیس است به شدت از وی خشمگین شد .

بعداز سه ماه طرح ریزی برای کشتن جان , چاپمن روزهای متعددی را به پرسه زدن در نزدیکی آپارتمانی در منهتن که جان همراه با همسرش یوکو اونو و پسرشان , شان , در آن معاش می کردند سپری کرد . زمانی که جان و اونو در حالا بیرون شدن از منزل بودند , چاپمن به وی نزدیک شده و از او خواست که ورژن ای از گالری جدیدش را برای وی امضا نماید . آن گاه تا آخر شب که‌این دو به منزل بازمی گشتند طاقت کرده و در غایت از پشت با تپانچه به جان لنون شلیک کرد .

جان در حالی که داد و بیداد می کرد «من تیر خوردم , اینجانب تیر خوردم» توانست خویش را به نگهبانی ساختمان برساند . بعداز اینکه نگهبان توانست طپانچه را با تضارب از چنگ چاپمن درآورده و به آن طرف خیابان پرت نماید , او خیلی آهسته روی زمین نشست تا پلیس رمز رسید زمانی که پلیس از وی پرسید می داند چکار نموده است , خیلی آهسته پاسخ بخشید : ( آره , اینجانب به جان لنون شلیک کردم ( . در سال 1981 , چاپمن در مرگ لنون تقصیرکار شناخته شده و به 20 سال زندان محکوم شوید . تا به امروز خیر توشه درخواست تجدیدنظر وی رد شده‌است .

 

2 – سلنا کوینتانیلا – پرز

یولاندا سالدیوار یکی‌از اشخاص قابل اعتماد در رینگ ی نزدیک دور و بری ها سلنا بود که از به عبارتی دوران استارت عمل با به آوازه رسیدنش همراه وی بود . همینطور وی شایسته ترین و نزدیکترین دوست سلنا بوده و رئیس بوتیک های او‌را بر عهده داشت . ولی پس از اینکه یه خرده از پول های سلنا گم شده و کلوب علاقه مندان سلنا مبتلا یأس شدند , کوینتانیلا به دوستش مظنون شد . به این ترتیب وی با مدارک متقن خویش در ملاقاتی در مارس 1995 زمینه را با یولاندا دربین گذاشت و بابا سلنا اظهار‌کرد که او دیگر اذن ی زنگ زدن با دخترش را ندارد . ولی سلنا دوست نداشت که با دوستش جدا ارتباط نماید و به همین بهانه برای حرف در خصوص چند سند گم شده با او قرار گذاشت .

در صبح روز 31 مارس 1995 , یولاندا پس از یک بحث شدید در هتل محل اقامتش با شلیک گلوله ای از پشت به سلنا اورا به قتل رساند . سلنا پیشین از مرگ خویش را به لابی هتل رسانده و بیان کرد که یولاندا قتل کننده اوست . سلنا بعداز انتفال به مریضخانه درگذشت و یولاندا هم خویش را در ماشینش در پارکینگ هتل حبس کرد و با راز وصال پلیس اسلحه را روی شقیقه خویش گذارده و تهدید به قتل نفس کرد . او بعداز خیر ساعت تسلیم شده و به خاطر قتل سلنا بازداشت شوید . او ذکر کرد که در طی یک تصادف اجباری دوستش را به قتل رسانده است ولی در غایت به حبس ابد فارغ از قابلیت و امکان تجدیدنظر تا 30 سال محکوم شد .

 

3- الیزابت شورت با نام مستعار «کوکب سیاه»

در 15 ژوئن سال 1947 , لاشه ی بیرحمانه مثله شده بازیگری بااستعداد به اسم الیزابت شورت در حوزه‌ ای خالی در لس آنجلس بوسیله یک زن و نوپا که در درحال حاضر پیاده روی بودند پیدا شد . تن الیزابت دو تکه شده و تمام خون بدنش خالی شده بود . هر طرف دهانش تا زیر گوش شکافته شده ( که لبخندی ترسناک را نشان می بخشید ) , بدنش کاملاً پاک شده و پاهایش در وضعیت خاصی قرار گرفته بود . ضربات متفاوت دیگری روی تن وی چشم می‌شد و نصیب هایی از پوست بدنش کنده شده بود . اگر‌چه در سالیان آتی اشخاص متعددی به قتل وی اعتراف کرده بودند البته تا به امروز هیچ کسی به جرم قتل وی بازداشت نشده و پرونده وی حل نشده ما‌نده است .

 

4 – شارون تیت

شارون تیت یک هنرپیشه برنده هالیوود در زمان ده سال 1960 بوده که در فیلم های مشهوری مثل «قاتلین نترس خون آشام» ( The Fearless Vampire Killers ) و «دره عروسک ها» ( Valley of the Dolls ) بازی کرده بود . علاوه بر این او همسر رومن پولانسکی , کارگردان دارای شهرت لهستانی به شمار می‌رفت البته در حالی که هنوز در او‌لین سالهای جوانی خویش به رمز می‌برد قربانی یک کدام از خوفناک ترین و بیرحمانه ترین قتل های مورخ بود . در 8 آگوست 1969 , شارون که نهمی ماه حاملگی خویش را به رمز میبرد همراه با دوستانش به دور نیز انباشته شده و قرار بود شام را با نیز بخورند . پولانسکی در آن زمان برای یک هجرت کاری در لندن به رمز میبرد .

آن شب شارون , جی سبرینگ , ووجسیچ فریکوفسکی و ابیگیل فولگر بوسیله اعضای خانواده ی مانسون به بیرحمانه ترین صورت ممکن به قتل رسیدند . قربانی دیگری به اسم استیون پَرنت هم در باطن ماشینش مقابل منزل با شلیک گلوله کشته شد . 16 ضربه خنجر به تن شارون وارداتی , یکی‌از سینه هایش بریده شده , روی شکمش کلام «X» کنده کاری شده و با خون وی واژه و کلمه ی «PIG» به معنای «خوک» روی در منزل مندرج بود . چارلز مانسون رهبر یک تیم فکری بود که اعضای آن خویش را «خانواده مانسون» می نامیدند که ابعاد مغز متفکر پشت این کشتار شناخته شد .

اگر‌چه او در هنگام صورت دادن قتل ها در محل واقعه حضور نداشت البته سه بدن از طرفدارانش به اسم های لیندا کسابیان , تکس واتسون , سوزان اتکینز و پاتریشیا کتی کرنوینکل را برای انجام قتل ها اعزام کرد . اینک مانسون دروان حبس ابد خویش را در زندان میگذراند . لیندا که بر پایه ی پژوهش ها در هنگام فیس دادن قتل ها وارد منزل نشده بود تحت عنوان شاهد هیچ وقت مورد اتهام قرار نگرفت . تکس و پاتریشیا هم در اکنون گذراندن دروان محکومیت حبس ابد خویش می‌باشند و سوزان هم در سال 2009 در زندان درگذشت .

 

5 – دومینیک دان

دومینیک دان بازیگری با استعداد و خوش آتیه بود که بوسیله نامزد بدرفتار سابقش در سن 22 سالگی کشته شد . دان پس از ملاقات با یک آشپز خوش ذوق و سلیقه در یک ضیافت در سال 1981 در لس آنجلس به اسم جان توماس سوینی آنان با گاز به نیز علاقمند شده و با نیز نامزد شدند . ولی بعداز این که توماس به در اختیار گرفتن بیشتراز حد دومینیک پرداخته و او‌را از حیث فیزیکی مورد آزار رسانی قرار بخشید او تصمیم گرفت که از وی جدا شود ولی توشه دیگر بین آنان صلح برقرار شد .

در سال 1982 بعداز یک تضارب لفظی شدید که توماس می خواست دومینیک را خفه نماید , او توانست از روش پنجره توالت خویش را به خارج از منزل رسانده و به ارتباط اش با توماس پایان دهد . البته فقط یک سری روز بعد از طلاق , دومینیک از منزل اش مذاکره ای را با دیوید پاکر انجام می بخشید که از روش طرحی تلویزیونی پخش می‌شد . در‌این هنگام توماس وارد منزل شده و دومینیک رضایت بخشید که در حیاط منزل با وی کلام نماید در حالی که دیوید هم در منزل حضور داشت . بعداز مدتی صداش بحث آنان بلند شده و در حالی که دیوید قصد ترک منزل را داشت دیوید را رویت کرد که در حالا خفه کردن دومینیک بود .

جان به دیوید اعلام کرد که با پلیس تماس گرفته و پس از وصال پلیس توماس اعتراف کرد که نامزد سابقش را به قتل رسانده است . با‌گاز دومینیک را به مریض خانه منتقل کردند ولی معلوم شد که او مرده و مغزش هیچ واکنشی نشان نمی دهد . توماس از قتل عمد تبرئه شده البته در زمینه‌ی قتل غیرعمد تقصیرکار شناخته شده و به 6 سال زندان محکوم شده و بعداز سه سال از زندان آزاد شد .

 

6 – دوروتی استراتن

دوروتی استراتن ابتدا تحت عنوان یک گونه به آوازه رسید و بعد ها وارد دنیای بازیگری شد . او بعداز وصال به آوازه نسبی با یک کافه دار سرشناس به اسم پل اشنایدر آشنا شده و علی رغم هشدارهای دوستانش بر پایه ی مشکلات رفتاری اشنایدر با او نامزد نمود . او از زمان کودکی اشنایدر را می آشنایی و در حین نوجوانی که اشنایدر 26 سال داشت روابطش را با او آغاز نمود . پس از مدتی در فیض ی رفتارهای سختگیرانه و خشونت آمیز اشنایدر , دوروتی با پیتر بوگدانوویچ که کارگردانی بخش اعظمی از فیلم های اساسی اورا بر عهده داشت وارد ارتباط شد .

البته بعداز اینکه اشنایدر یک کارآگاه محرمانه برای تعقیب دوروتی استخدام کرد دوروتی به روابطش با بوگدانوویچ پایان داده و ارتباط اش با اشنایدر را از راز گرفت . . در 14 آگوست سال 1980 , این دو در منزل ای که روزگاری در کنار نیز در آن معاش می کردند ملاقات کرده تا در زمینه‌ی طلاقی توافقی و مسالمت آمیز حرف نمایند . بعداز این‌که کارآگاه محرمانه اشنایدر به دکتر معالج استفان کوشنر که در یکی طبقات منزل سکونت داشت اطلاع بخشید که ساعاتی است نمی تواند با اشنایدر تماس بگیرد وارد منزل شده و با لاشه ی لخت اشنایدر و دوروتی مواجه شد . ظاهراً اشنایدر بعد از قتل دوروتی 20 ساله به لاشه وی تجاوز کرده و آنگاه به معاش خویش هم پایان داده بود .

 

7 – توپاک شکور

توپاک شکور یکی بزرگ ترین اسم ها در دنیای موسیقی رپ در ده سال 1990 بود که در 7 سپتامبر 1996 معاش و رشته موسیقی وی تمام شد . وی بعداز ترک یک کدام از مسابقات بوکس مایک تایسون در لاس وگاس همراه با یک کدام از دوستانش به یک کلوب شبانه می‌رفت . در زمان مسیر و در حالی که ماشین آنها پشت لامپ قرمز‌رنگ متوقف شده بود , یک ماشین کادیلاک کنار آنان قرار گرفته و سرنشینان آن بعد از زیر کشیدن شیشه ماشین در سمت توپاک تیراندازی کردند .

در‌این تیراندازی دو گلوله به سینه , یکی به بازو و یکی هم به پهلوی توپاک اصابت کرد . بعداز انتقال پرسرعت به مریضخانه و بعد از چنددفعه عملکرد ناخودآگاهانه ی وی برای بلند شدن از روی تخت , توپاک شکور به کما فرو رفت . 6 روز بعد از روایت او به دلیل خون ریزی داخلی و در سن 25 سالگی درگذشت . تاکنون هیچ کسی به دلیل قتل توپاک بازداشت نشده اگرچه پرونده ی وی کماکان مفتوح مانده است . اکثری بر این باورند که‌این قتل به وسیله رقبای او در دنیای رپ طرح ریزی شده بود .

 

8 – نیکول براون سیمپسون

بعداز طلاق در سال 1992 , اُ جی سیمپسون و نیکول سیمپسون بارها عملکرد کردند که توشه دیگر با نیز کنار بیایند البته بعداز سال‌ها اتهامات مرتبط با بدرفتاری و داشتن ارتباط ها خیانتکارانه , آنها دیگر نمی توانستند با نیز معاش نمایند . از این رو زمانی که در صبح 13 ژوئن 1994 لاشه ی نیکول و دوستش ران گولدمن درمقابل آپارتمانش در لس آنجلس که به وحشتناک ترین صورت ممکن با ضربات خنجر به قتل رسیده بودند پیدا شد , شوهر دیرین خیره کننده و غریبش مظنون مهم به شمار می آمد . ضربات متفاوت خنجر از منطقه رمز و گردن به نیکول وارداتی و آرم هایی از ضربات خنجر در هنگام دفاع از خویش روی دست های وی چشم میشد .

دوستش هم ضربات زیادی را در منطقه سینه , شکم و پهلوی چپ داشت که باعث به مرگ وی شده بود . در یکی طولانی ترین و دعوا برانگیز ترین دادگاه های مورخ , اُ جی سیمپسون در مرگ نیکول و ران بیگناه شناخته شده و آزاد شد . ولی بعداز مدتی در فیض ی شکایتی دیگر از سمت خانواده ی ران گولدمن وی گناهکار شناخته شده و به پرداخت 33 میلیون دلار خسارت به این خانواده محکوم گردید. اٌُ جی سیمپسون اکنون به جرم سرقت مسلحانه در هتلی در لاس وگاس در سال 2007 در زندان به سر می برد.

 

9- کریستینا گریمی

در ژوئن سال 2016 , کریستینا گریمی 22 ساله که خواننده ای برنا بود در کنسرتش در اورلاندو مورد اصابت گلوله قرار گرفت . در واقع زمانیکه او داشت به گروهی از طرفدارانش امضا می اعطا کرد , کوین جیمز لویبل 27 ساله اهل سنت پیترزبورگ فلوریدا به او نزدیک شده و شلیک کرد . مارکوس , اخوی کریستینا , خیلی پرسرعت با مهاجم مشغول شده و اورا نقش بر زمین کرد ولی او توانست خویش را رها کرده و با شلیک گلوله ای به معاش خویش پایان دهد . کریستینا سریعاً به بیمار‌ستان منتقل شوید البته در فیض جراحات جان سپرد .

 

10 – ربکا شیفر

قتل ربکا شیفر یکی ترسناک ترین قتل ها در هالیوود به شمار می‌آید چون این مورد در سود ی موضوعی به وقوع ضمیمه که سلبریتی های مدرن هم هنوز با آن روبه روهستند : تعقیب کنندگان . پس از این‌که او توانست با حضور در سریال ها و فیلم های تلویزیونی نامی برای خویش دست و پا نماید , این ستاره ی 21 ساله مورد اعتنا کم عقل وار یکی طرفدارانش به اسم رابرت جان باردو قرار گرفت . او طومار های متعددی برای شیفر نوشت که یک کدام از این طومار ها به وسیله دور و بری ها شیفر جواب داده شد . او چه بسا به لس آنجلس نقل مکان کرده و بارها همت کرد که در برنامه های زنده متفاوت با شیفر ملاقات کند ولی مامورین امنیتی هر توشه بازدارنده وی می شدند .

پس از تماشای یک کدام از فیلم های تازه شیفر که صحنه ای از آن دربردارنده حضور شیفر به موقعیت لخت در رختخواب با مرد فیلم بود , باردو خشمگین شده و اورا «یکی دیگر از روسپیان هالیوود» خطاب قرار اعطا کرد . در 18 جولای 1989 , رابرت پس از بدست آوردن نشانی خانه ربکا شیفر برای پایانی توشه به لس آنجلس مهاجرت کرده و بعداز به صدا درآوردن زنگ در با شیفر روبرو شد . پس از مکالمه ای کوتاه بین این دو , شیفر از وی خواست که دیگر به آن جا گشوده نگردد .

باردو هم آن جا را ترک کرده و به یک رستوران در به عبارتی حوالی رفت البته یک ساعت آن‌گاه بازگشته و توشه دیگر زنگ منزل شیفر را به صدا درآورد . شیفر توشه دیگر در را گشوده کرده و این توشه باردو با درآوردن طپانچه ای از باطن یک بسته کاغذی از مسافت ی در حدود وی شلیک کرد . یک کدام از همسایه ها با پلیس تماس گرفته و نیم ساعت بعداز انتقال شیفر به مریض‌خانه اعلام شد که او درگذشته است . باردو روز آن‌گاه در حالی که در ترافیک گیر افتاده بود و حرکات عجیبی انجام می اعطا کرد با گزارش مردمان بازداشت شد و بعداز محاکمه به خاطر قتل عمد به حبس ابد سوای قابلیت و امکان تجدیدنظر خواهی محکوم شد .

 

11 – جیانی ورساچه

جیانی ورساچه یک طراح جامه و مد مشهور ایتالیایی که در سن 50 سالگی به قتل رسید . در 15 جولای سال 1997 , پس از یک پیاده روی صبح گهگاه در درحال حاضر برگشت به عمارت مجللش در میامی بود که نزدیک در منزل اش به وسیله مردی به اسم اندرو کانانان , از حوزه‌ راز مورد انگیزه دو گلوله قرار گرفته و در دم جان سپرد . 8 روز بعد از آن اندرو در جریان تعقیب و فراروگریز با پلیس در منزل ی قایقی اش قتل نفس کرد . بعد ها معین شد که اندرو یک قتل کننده سریالی فعال بوده که در ماه های گذشته از کشتن ورساچه هم دست‌کم 5 نفر را به قتل رسانده بود . با قتل نفس اندرو هدف ی وی از قتل ورساچه برای مدام نامعلوم باقی ماند .

 

12 – ناتالی وود

 

ناتالی وود از یک طفل هنرپیشه به بازیگری بالغ و سرشناس تبدیل شد که فیلم های مشهوری نظیر «شورش فارغ از دلیل» ( Rebel Without a Cause ) را در کارنامه داشت ولی آتی براق وی در مورخ 28 نوامبر 1981 و به دلیل غرق شدن اسرارآمیز وی در طی یک مهاجرت تفریحی دریایی دوران تعطیلات به جزیره کاتالینا به یکباره پرپر شد . او در‌این روز همراه با شوهرش , رابرت واگنر , همبازی اش در فیلم «مکاشفه مغزی» ( Brainstorm ) , کریستوفر واکن , و دنیس داورن , راهبر قایق درگیر خوشگذرانی بود . لاشه او یک روز سپس در حالی که دو کیلومتر دورتر از قایق روی آب شناور باقی‌مانده بود بوسیله پلیس پیدا شد . کالبدشکافی نشان بخشید که کبودی هایی روی تن وی وجود داشته و برش تقریبا کوچکی هم روی مدل شب حادثه خواب بوده و ناتالی در رختخواب حضور نداشته، پلیس مرگ او را تصادف اعلام نمود.

از آن جایی که او به شدت مست بوده و آرم هایی از دو دسته قرص آهسته بخش در تن وی یافت شد کارآگاهان به‌این فیض رسیدند که وود تعادل خویش را از دست داده و به داخل آب افتاده است . در سال 2011 و پس از این‌که دنیس داورن گفت که در حین پژوهش ها اول به پلیس لاف گفته است توشه دیگر پرونده به جریان زمین خورد . او ذکر کرد که شب پیشین از اتفاق بین ناتالی و شوهرش دعوای شدیدی چهره داده و وی واگنر را مسئول قتل وود می داند . ولی علی رغم پژوهش ها خیر ماهه برهان مرگ او کماکان معین نشده ما‌نده و واگنر کماکان بر بی گناهی خویش سماجت داراست . کریستوفر واکن هم به‌تدریج در امر این واقعه کلام نموده است .

 

13 – ماروین گای

ماروین گای یکی خوا‌نندگان پررنگ ده سال ی 1960 بود که علیرغم آوازه در دنیای موسیقی , معاش سری پرآشوب و دردسرسازی داشت . داعیه می‌شد که او پس از بدرفتاری های پدرش در دوران کودکی به شدت از وی متنفر بود و در طول روز اولیه آوریل 1984 هم برای پایان دادن به تضارب فیزیکی بین بابا و مادرش میانجیگری نموده است . یکسری دقیقه بعداز پایان قصه بابا ماروین , وارد اتاق پسرش شده و با شلیک سه گلوله به سینه اش به معاش وی پایان اعطا کرد .

به این ترتیب صرفا یک روز گذشته از جشن و پای کوبی به دنیاآمدن 45 سالگی اش , ماروین گای دارای اسم و رسم در اثر جراحات وارده در مریض‌خانه درگذشت . پدرش فورا به جرم قتل عمد بازداشت شد البته بعداز این‌که معلوم شوید پدرش به یک تومور مغزی در گیر شده و کالبدشکافی هم نشان اعطا کرد که ماروین در هنگام واقعه اندازه متعددی مواد مصرف کرده بود دادگاه در حکم وی تخفیف قانل شد . در غایت او به 6 سال زندان و دوری از همسرش محکوم شوید و در سال 1998 در یک راءس حفظ از سالمندان درگذشت .

 

14 – لانا کلارکسون

لانا کلارکسون یک هنرپیشه خوش آتیه بود که در ده سال ی 1980 در فیلم های کم هزینه بازی میکرد البته بعداز ورود به ده سال چهارم معاش , حالت برای وی دشوار شد . به همین بهانه او برای بدست آوردن درآمد بیشتر شغل حراست از حوزه‌ ی ویژه در یک راس برگزاری کنسرت زنده و رستورانی بزرگ در لس آنجلس را بر عهده گرفت . صبح سوم فوریه 2003 , او با یک آفریننده موسیقی به اسم فیل اسپکتور در محل کلوب دیدار کرده و او او‌را به عمارتش دعوت نمود . این دو سوار لیموزین اسپکتور شده و بعداز وصال به عمارت وی و در حالی که راننده خارج چشم به راه ما‌نده بود وارد منزل شدند .

حدود یک ساعت آن‌گاه راننده صدای شلیک گلوله شنیده و اسپکتور در حالی که یک اسلحه در دست داشت در اکنون ترک منزل از در پشتی و با شتاب بسیار چشم شد . او ابعاد داعیه کرد که لانا با قرار دادن اسلحه در دهانش به صورت اتفاقی قتل نفس نموده است . او دو توشه محاکمه شده و در غایت به 19 سال زندان محکوم شوید و تا سن 88 سالگی اذن تجدیدنظر خواهی نخواهد داشت .

 

15 – باب کرین

در حین معاش طولانی ماهر در هالیوود , کاری فقدان که باب کرین انجام نداده باشد . او شغل های متعددی را تحت عنوان هنرپیشه , اجرا کننده رادیویی , نوازنده درام و دی جی تجربه کرده بود ولی در سال 1987 همگی این خلاقیت ها برای مدام تمام شد . در حین مرگ او در حالا اجرای یک نمایشنامه در استاکس دیل آریزونا بود . آن گاه که او در یک وعده دیدار ناهار با همبازی اش , ویکتوریا آن بری , حاضر نشد ویکتوریا خویش را به آپارتمانش رساند و با لاشه ی وی روبرو شوید . پلیس بر این اعتقادوباور بود که او با پیچاندن سیم برق دور گردن و ضربات شالوده دوربین به قتل رسیده است .

بعداز تماشای بعضا از فیلم هایی که بوسیله خویش باب گرفته شده بود پلیس به دوستش , جان کارپنتر مشکوک شد . جان پیشین از قتل باب برای ملاقات با او با هواپیما به آریزونا مسافرت کرده بود و پس از بررسی خودروی وی علامت هایی از خون باب در آن پیدا شد . از آن جایی که در آن زمان آزمایش دی ان ای وجود نداشت پلیس نتوانست مدارک کافی برای جنایتکار کردن کارپنتر ارائه نماید تا این که در سال 1992 وی بار دیگر به دادگاه کشانده شد اما دادگاه وی را قاتل دوستش ندانست. هنوز هم پرونده مرگ او حل نشده باقی مانده است.

 

16- فیل هارتمن

فیل هارتمن یکی از دوست داشتنی ترین بازیگران زمان خود به شمار می آمد. وی با فیلم های کمدی و مجری گری در یکی از مشهورترین برنامه های تلویزیونی زنده (برنامه زنده شنبه شب) خود را به عنوان یک کمدین شناخته شده مطرح کرده بود. او در سال 1987 با مدل و بازیگری به نام برین اومدال ازدواج کرده و نتیجه ی ازدواج این دو پسری به نام شان و دختری به نام بیرگن بود. بر اساس شایعات اومدال به شهرت شوهر خود حسودی کرده و وقتی تلاش های او برای رسیدن به شهرت و اعتباری مشابه شکست خورد به مشروبات الکلی و مواد مخدر روی آورد.

وی بارها مورد درمان قرار گرفت تا این که در ساعات اولیه روز 28 می 1998 همه چیز به نقطه ی بی بازگشتی رسید. فیل بعد از یک درگیری لفظی شدید با همسرش در مورد اعتیاد او به مواد مخدر به رختخواب رفت. کمی بعد از ساعت 3 نیمه شب، برین وارد اتاق خواب شده و با اسلحه کمری سه بار به شوهرش شلیک کرد، دو گلوله در سر و یک گلوله دیگر نیز در قسمت پهلو. بعد از قتل وی سوار ماشین شده و خود را به خانه دوستش ران داگلاس رسانده و به قتل فیل اعتراف کرد.

بعد از این که این دو به خانه فیل بازگشته و داگلاس با جنازه ی فیل مواجه شد با پلیس تماس گرفت. سپس قبل از رسیدن پلیس برین خود را در دستشویی محبوس کرده و بعد از مدت کوتاهی با قرار دادن اسلحه در دهان و کشیدن ماشه به زندگی خود پایان داد.

 

قتل‌های وحشیانه و هولناک که در هالیوود صورت گرفت

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.