دختر خوشگلی که در آب داغ توسط مادرش به قتل رسید

دختر کوچک که به صورت خیلی بی رحمانه ای در آب داغ توسط مادرش جوشانده و به قتل رسید این دختر 4 سالش بود ولی جسد او را در وان آب جوش پیدا نمودند پدر این دختر هم با این کار زنش موافق بود و هر دو مجرم شناخته شده اند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر دختر خوشگلی که در آب داغ توسط مادرش به قتل رسید را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : قـــتـــل کودک در آب جوش , پلـیـــس «میشــیگــان»، «کانــدیـــد دیـــاز» – ۲۴ سالـه -و شوهرش «برادر فیـلـدز» – ۲۸ سالـه- متــهم هســتنـد
دختـــر خردسالــشان را به دلـــایـل نامـــعلوم در وان آب جوش قرارداده و پس ازشـکنـــجه بیرحمانــه اش، ذره ذره جان او را گرفـــتـه‌ــاند.
ماجــرای قتـــل کودک در آب جوش

براســـاس گزارش پزشـــکــی قانونی، دخـــتـــر ۴ ساله به علت سوختگی شدیــد مرگ دلـــخراشــی داشــته است.
به گفتـــه سخنگوی پلیـــس، مادر این دخـــتر به بیـــماری‌های دو قطـبـــی، افسـردگی و اضـــطراب مبتلــا بوده،اما پدرش در زمـــان قتل فرزنـــدش در صحــت کامـل عقــلی قرار داشـتـــه است. مادر کودک در بازجویی مدعـــی شدهپس از فرسـتــادن دخترش به حمــام مشغول آشپزی شده و زمـانی که نزد او برگـشتـــه متوجه شده در وان سوخته و خفــه شده اسـت. این در حالی بود که همســرش نیــز با وجود شواهد ومدارک محکم پلیـس، هنوز اتـــهـام قتل را نپـــذیرفــته است. با ایـن حال دادستان پرونده اعـلـام کرده، والـدین دخــتـــرک گناهکار هســـتــنــد و بایــد علـــت شکنـــجه وحشیانه و مرگـبـار دخـتــرشان را اعـلـام کننـد.

دختر خوشگلی که در آب داغ توسط مادرش به قتل رسید

دختر خوشگلی که در آب داغ توسط مادرش به قتل رسید

دختر خوشگلی که در آب داغ توسط مادرش به قتل رسید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.