مرد خیاط رفیقش را به خاطر تماشای فیلم پورن به قتل رساند

مرد همکار و رفیقش را به دلیل تماشای فیلم های مستهجن او را کشته و در مغازه آتش زد او آتش سوزی کارگاه خیاطی را آتش گرفته و رفیقش در آتش سوخته است ولی ادعاهای مرد خیاط دروغ بود او قبل از قتل دوستش با او شام خورده بود و در کارگاه خیاطی با هم بودند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر مرد خیاط رفیقش را به خاطر تماشای فیلم پورن به قتل رساند را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : قتل به خاطر فیلم غیراخلاقی , مرد خیاط که جنایتکار است همکار خویش را به خاطر فیلم‌های غیراخلاقی کشته و جسدش را حریق زده ,در آخری گردهمایی محاکمه اظهار بی‌گناهی کردو مدعا شد اعترافات قبلی‌اش را از روی یک قتل‌ عام خانوادگی خیالبافی کرده بود .

۱۶ شهریور ۹۶ محوطه متروکه‌ای در خیابان مولوی تهران حریق گرفت . بعد از اطفای آتش به وسیله آتش‌نشانان, جسد سوخته یک کدام از خیاط‌های محل به اسم بابک پیدا شد . کارآگاهان دریافتندبابک دقایقی پیشین از جنایت با یکی‌از همکارانش به اسم سعید شام خورده است .

سعید بازداشت شد و با اعتراف به قتل بیان کرد : «بابک دو فیلم غیراخلاقی در گوشی تلفن همراهش داشت . چنددفعه از وی خواستمدست از این کارهایش بردارد البته پذیرش نکرد . مدتی که گذشت ,کارت خاطر تلفن همراهش را به اینجانب اعطا کرد تا برایش نگه دارم البته اینجانب آن را گم کردم .

هرچه گفتم گم کرده‌ام اعتقادوباور نکرد .تفکر کرد لاف میگویم و می خواهم با پخش فیلم‌ها , آبرویش را ببرم . تا این که روز اتفاق با نیز قرار گذاشتیمتا در رابطه فیلم‌ها صحبت بزنیم . موقع رفتن به کارگاهش , دو بطری دوغ خریدم و یک کدام از آن ها را مسموم کردم .

وی پس از تناول کردن دوغ بیهوش شد و دارفانی را وداع گفت . اینجانب از هراس , جسدش را لای پتو پیچیدم و به خرابه پشت کارگاه بردم و فراروگریز کردم .
می‌خواستم یک‌سری ساعت آن گاه برگردم و دفنش کنمالبته یکی آشنایانش زنگ زد و اعلام‌کرد خرابه حریق گرفته و جسد سوخته بابک پیدا شده‌است . »

جنایتکار قتل به خاطر فیلم غیراخلاقی

با ثبت این اعترافات , کیفرخواست پرونده صادر شد
و برای رسیدگی در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران قرار گرفت .

در اولیه گردهمایی دادگاه , اولیای دم درخواست قصاص کردند
و تبهکار برخلاف اعترافات قبلی‌اش خویش را بی‌گناه دانست و خاطرنشان کرد :
«من زیر فشار اعتراف کردم . هشت ماه در بازداشتگاه بودم
و ناچار شدم برای خلاصی از آن موقعیت به قتل اعتراف کنم .
آن شب فارغ از اینکه واقعه خاصی بیفتد کارگاه را ترک کردم و به فروشگاه خودم برگشتم .
نمی‌دانم چه کسی بابک را کشته است . »

نماینده قانونی مجرم هم بابیان این‌که براساس نظریه پزشکی رسمی ,اثراتی از وجود سم در معده مورد قتل واقع شده کشف نشده است ,خواهان بررسی علت حیاتی مرگ شد . با این درخواست , نشست دادگاه تجدید شد .

آخر و عاقبت صبح روز گذشته با پایانی شدن نظریه پزشکی رسمی , آخری گردهمایی محاکمه در شعبه دهم برگزار شد .

اولیای دم توشه دیگر قصاص خواستند و مجرم هم با تکرار بیانات قبلی‌اش ذکر کرد :
«آن روز برای تناول کردن شام به دوزندگی بابک رفتم .قرار بود به عبارتی شب یک سری اطلاع رسانی دوزندگی را روی دیوارها بچسبانیم .پس از شام , برای تغییر دادن لباس‌هایم به کارگاه خودم رفتمو ۴۰ دقیقه آن گاه برگشتم البته بابک فقدان . مجدد به دکان خودم رفتم و خوابیدم .

 

دو ساعت آن‌گاه یکی‌از آشنایانش زنگ زد و اعلام‌کرد از بابک خبر نداری؟
گفتم خیر . وی تعدادی دقیقه بعد از آن مجدد تماس گرفت
و این توشه خاطرنشان کرد اطراف کارگاه حریق گرفته است و جسد بابک را پیدا کرده‌اند . »

سعید در رابطه اعترافاتش در بازجویی‌ها هم خاطرنشان کرد :
«من هشت ماه در بازداشتگاه بودم و حالت خیر و خوبی نداشتم .
بدون چاره شدم زیر فشار اعتراف کنم . آنجا پرونده یکی متهمان که سه عضو خانواده‌اش را کشته بود نشانم دادند .
اینجانب نیز از روی آن خیالبافی کردم و گفتم مرتکب قتل شده‌ام .
در حالی که اینجانب بی‌گناهم و کاری نکرده‌ام . »

نماینده قانونی جنایتکار هم بابیان این که نظریه نو پزشکی رسمی هم علت مرگ را غیرقابل گزینش اعلام نموده است خواهان تبرئه تبهکار از قتل عمد و آزادی‌اش شد .قضات دادگاه برای صادر شدن حکم وارد شور شدند .

مرد خیاط رفیقش را به خاطر تماشای فیلم پورن به قتل رساند

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.