قتل هولناک به دلیل فراهم نمودن پول تغییر جنسیت

قتل های که این روزها همه را ناراحت می نمایند این قتل هولناک هم به دلیل تغییر جنسیت در تهران خیابان پاسداران رخ داد دو دختر ترنس و دو جنسه یک دختر را با کتک به قتل رسانند تا از او پول تغییر جنسیتشان را بگیرند ولی این اتفاق را مخفی نموده و توانستند از دست پلیس فرار نمایند تا چند روز پیش در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قتل هولناک به دلیل فراهم نمودن پول تغییر جنسیت را در سایت مجله دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش سایت مجله دانستن : قتل به خاطر تغییر‌و تحول جنسیت , دو دختر که برای هزینه تغییر‌و تحول جنسیت سراغ مرد فئودال رفته بودند , در جریان زد خورد با وی , مرگش را رقم زدند .

میترا ۲۱ ساله و مرجان ۲۸ ساله دو دختر دوجنسیتی می‌باشند که ۲۲ آبان همین سال به‌دنبال زد خورد , سبب ساز به مرگ مرد ۴۵ ساله که دکترای مدیر بود در خیابان شریعتی شدند .
آن‌ها پس‌از قتل با خودروی پژو ۲۰۷ فراروگریز کردند , البته یک کدام از همسایه‌ها شماره پلاک آن ها را به پلیس بخشیدو همین منجر توقیف خودروی آنان در پاسداران و دستگیر هردویشان شد .

آن‌ها روز قبل به دادسرا منتقل شده و در پژوهش ها به قاضی سجاد منافی‌آذر , بازپرس شعبه سوم دادسرایجنایی تهران گفتند که به صورت اتفاقی با کشته شده در خیابان آشنا شده‌اند .

برای تامین هزینه جراحی‌هایشان که ۷۰ میلیون تومان بوده با مرد میانسال سرگرم شده‌اند
. ابتدا با قفل امر اورا کتک زدند , البته در جریان تضارب مرد میانسال تعادلش را از دست داده و با افتادنبه روی زمین دارفانی را وداع گفت .این درحالی است که پزشکی رسمی اعلام کرده مرگ مورد قتل واقع شده بر اثر ضربه مغزی بوده است .

 

متهمان به اتهام مباشرت در قتل عمدی مرد میانسال روانه بازداشتگاه پلیس شدند . با امر قضایی قرار شداز تمامی شاهدان جنایت تحقیق شود و فیلم دوربین مداربسته که صحنه‌های تضارب متهمان با کشته شده را ثبت کرده مورد باز‌نگری قرار گیرد تا معین شود گفته‌های متهمان درست است یا این که خیر .

 

میترا و مرجان تصور نمی‌کردند رویایشان برای تغییر‌و تحول جنسیت به لباس‌های یکپارچه آبی‌رنگ برجسته بازداشتگاه ختم شود . روز قبل در کناره گردهمایی بازپرسی در گفت‌وگویی با جام‌جم از زد خورد مرگبار گفتند .

قتل به خاطر تغییر‌و تحول جنسیت بوسیله دو دختر دو جنسیتی

میترا از زندگی‌ات بگو؟

دو اخوی و یک خواهر ناتنی دارم , با آن ها اختلافی نداشته و با مادرم معاش می کنم . دیپلم دارم .

برای معالجه مبادرت کردی؟

آری , ولی هزینه کار جراحی در تایلند ۷۰ میلیون تومان است که‌این پول را نداشتم .

چطور با مرجان آشنا شدی؟

مدتی پیش در ضیافت با وی آشنا شدم . وی قوانینی شبیه مرا داشت که ارتباطمان بیشتر شد .

از آشنایی‌ات با مورد قتل واقع شده بگو؟

شب جنایت اینجانب سوار خودروی پژوی مرجان بودم , مورد قتل واقع شده نیز سوار بنزش بود که در خیابان با نیز آشنا شدیم .
وی مارا به خانه‌اش در الهیه دعوت کرد . گمان می‌کردیم میتوانیم از وی پول بگیریم .

از وی پول گرفتید؟

می‌گفت ۶۰۰ هزار تومان اینترنتی به حسابمان واریزکرده , ولی حسابمان را از خودپرداز محاسبه کردیم و مبلغی کمبود .
در پارکینگ با وی سرگرم شدیم . سوار خودرویش شد و گریزو فرار کرد که تا دو کوچه تعقیبش کردیم .
پیاده که شد دوستم با قفل امر کتکش زد . وی گریز کرد و اینجانب مجدد تعقیبش کردم . در محلی که سراشیبی بود خواست از دستم فراروگریز نماید که تعادلش را از کف داد و روی زمین به زمین خورد و مرد .

کشته شده را تنها کتک زدیم

مرجان تو از زندگی‌ات بگو؟

ما شش خواهر و اخوی هستیم که همگی وصلت کرده‌اند و نوپا دارا‌هستند . اینجانب مجردم و با والدینم معاش می کنم .

از جنایت بگو؟

ما قصد قتل نداشتیم . پیمان پول داده بود , البته آن را نداد که در جریان زد خورد بر رمز پول وی فوت شد . برای این که برای درمانمان از وی پول بگیریم , به خانه‌اش رفتیم که‌این بلا سرمان آمد .

برای معالجه اقدامی کردی؟

می‌خواستم تایلند بروم , ولی پول کم داشتم . علاوه برآن پاسپورت نداشتم . رفتم سازمان پاسپورت از اینجانب گواهی قضایی خواستند . از دادگاه گواهی بردم که دوجنسیتی‌ام , گفتند برو نظام وظیفه البته نتوانستم کارت پایان سرویس بگیرم .

 

قتل هولناک به دلیل فراهم نمودن پول تغییر جنسیت

قتل هولناک به دلیل فراهم نمودن پول تغییر جنسیت + تصاویر

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.