قتل پدر پیر توسط دکتر ارتویدی با ضرب و شتم وحشیانه

دکتر ارتوپدی به قتل پدرش اعتراف نمود و گفت من قصد کشتن پدرم را نداشتم و او را فقط کتک زدم که باعث که شد که فوت نماید دکتر 46 ساله از این کارش بسیار پشیمان می باشد و خودش به قتل پدرش اعتراف نموده است در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قتل پدر پیر توسط دکتر ارتویدی با ضرب و شتم وحشیانه را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن : اعتراف دکتر ارتوپد به قتل بابا , ۱۹خرداد سال‌جاری , ساکنان یک کدام از محله‌های خیابان ونک ,متوجه زد خورد در یکی‌از خانه‌ها شدند و با ورود به سوئیت , میزبان ۷۰ ساله را با رمز و صورت خونی یافتند .

با انتقال این مرد سالخورده به مریض‌خانه , وی که در شرایط وخیمی بود پیش از این که از هوش برود پسرش را تحت عنوان ضربه زننده معرفی کرد و ۲۴ ساعت آنگاه به کما رفت .
با وخامت هم اکنون این مرد ۷۰ ساله , دخترش با حضور در کلانتری از برادرش گلایه کرد .
بنابراین پرونده در دادسرای ونک مورد رسیدگی قرار گرفت ولی مظنون پرونده که پزشک معالج ارتوپد بودمنکر زد خورد فیزیکی با پدرش شد . پژوهش ها این پرونده ادامه داشت تا این‌که سه ماه آن‌گاه پیرمرد روی تخت مریض‌خانه جان شکست .

اعتراف پزشک معالج ارتوپد به قتل پدرش پس از ۶ ماه

براین اساس پرونده برای ادامه رسیدگی به دادسرای ویژه قتل پایتخت ارجاع شد و پسر مورد قتل واقع شده با فرمان بازپرس جنایی دستگیر شد .
مجرم ۴۶ ساله در جلسات بازپرسی با انکار ضرب و شتم پدرش مدعا شد صرفا با وی جر و مشاجره کرده و ضربه وارداتی به رمز کشته شده هم آپ دیت واقعه مربوط نبوده است .
ولی با کامل شدن پژوهش ها , وی چاره‌ای جز اعتراف ندید و روز قبل در قبال بازپرس جنایی زد خورد فیزیکی با بابا سالخورده‌اش و همینطور زدن سیلی و مشت به او‌را عهده دار شد و با فرمان بازپرس روانه زندان شد .

 

قتل پدر پیر توسط دکتر ارتویدی با ضرب و شتم وحشیانه

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.