قتل 5 نوزاد در بیمارستان تهران بعد از تولد

نوزادهای که به طرز عجیبی در بیمارستان تهران فوت نموده اند نظر پلیس را به خود جلب نمود و باعث شد خانواده ها همگی از مرگ نوزادان خود از این بیمارستان شکایت نموده و رئیس بیمارستان را به میز محاکمه بکشانند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر قتل 5 نوزاد در بیمارستان تهران بعد از تولد  را در مجله خبری دانستن خواهید دید با ما همراه باشید.

به گزارش مجله خبری دانستن: مرگ ۵ نوزاد در بیمارستان تهران , بازپرس جنایی پایتخت دستور پژوهش ها در رابطه مرگ مشکوک پنج نوزاد در یکی‌از بیمارستان‌های تهران را صادر کرد .

روز قبل مسئول یک کدام از بیمارستان‌های جنوب پایتخت باحضور در شعبه ششم بازجویی دادسرای جنایی تهران بیان کرد پنج زن برنا در مریض خانه محل کارش وضع حمل کرده‌اند ,ولی نوزادان آن‌ها که دو دختر و سه پسر بوده‌اند به عارضه ها گوناگون در آنجا فوت کرده و خانواده‌های این اشخاص حاضر به تحویل تصاحب کردن اجساد نوزادان نیستند . همین سبب ساز پیدایش مشکلاتی شده‌است .

او به بازپرس محسن مدیرروستا اعلام‌کرد : یک کدام از ما‌درها ۳۲ ساله بود
که ۳۰آبان این سال در درمانگاه قبول شد و پسرش را به عالم آورد ,زیرا مامان تا قبل از این در گیر سقط جنین شده بود , فرزندش حالش بد بود و در بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان درمان‌گاه به مقطع ۱۲ روز بستری شد و عاقبت ۱۱ آذر همین سال فرزند او به دلیل نارسایی تنفسی فوت کرد.

مسئول بیمارستان ادامه بخشید : مادر دیگر ۳۳ ساله بود که شامگاه ۸ آذر همین سال برای وضع حمل به بیمار‌ستان آمدو به دلیل مشکلاتی که نوزاد داشت , وی به دوران ۱۰ روز بستری بود , ولی یکباره حالا دختر وی بد شد . دقیقه عملیات احیا روی وی انجام دادیم , البته نوزاد فوت کرد

علت مرگ ۵ نوزاد در بیمار‌ستان تهران

نمی‌دانیم علت مرگ وی چه بود , البته سومی مامان زن جوانی بودکه یک سری روز پیش دوقلو وضع حمل کرد که یکی قل‌های پسر وی به دلیل نامعلوم فوت شد .چهارمی مامان هم چندین روز پیش وضع حمل کرد , البته به خاطر این که بند ناف دو توشه دور گردن جنین پیچیده شده بود ,نتوانستیم او‌را زنده متولد کنیم . پنجمی مامان ۳۲ساله بود و دهم آذر همین سال به درمان‌گاه آمدکه فرزند دخترش را به عالم آورد , ولی روز آن‌گاه فرزندش فوت شد .

مسئول درمان گاه ادامه اعطا کرد : مرگ تمامی این پنج فرزند را به خانواده‌هایشان اطلاع دادیم ,
ولی آن‌ها گمان می نمایند در مرگ فرزندانشان تخلف پزشکی صورت داده به همین خاطر تعدادی نفرشان به کلانتری ۱۱۶ مولوی رفته و گلایه کرده‌اند . اکنون حاضر نیستند پیکر نوزادان را از بیمار‌ستان تحویل بگیرند .می خواهیم که مرجع قضایی در این زمینه گزینش تکلیف نماید .

با اعتنا به گفتگوها مسئول درمان گاه , قاضی پرونده از کارشناسان پزشکی رسمی خواست
که در رابطه علت مرگ مشکوک این پنج نوزاد در بیمار‌ستان اظهارنظر کنند. همچنین قرار شد از این پنج مادر تحقیق شود و اگر شکایتی از بیمارستان و کادر درمانی دارند، با حضور در دادسرای جنایی تهران، شکایت خود را اعلام کنندو بعد از مشخص شدن نظریه پزشکی‌قانونی درباره علت مرگ این پنج نوزاد جسدشان را برای خاکسپاری تحویل بگیرند.

قتل 5 نوزاد در بیمارستان تهران بعد از تولد

نظرات کاربران (0)

دیدگاه ها بسته شده اند.